Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to jestem juz w domu.mam sie w czwartek zglosic na wywolanie,bo tego masazu mi nie zrobili.Bo jak sie okazalo,to czop mi wyszedl,ale nie w calosci.Jeszcze kawalek zostal,a oni nie robia masazu,jesli szyjka nie jest calkowicie otwarta 😞Kurde,ale jestem zla i zawiedziona 😞Przez 2 tyg oswajalam sie z tym glupim masazem,nastawilam sie na niego,a tu dupa 😞 Tak wiec Julia napewno urodzi sie 04.03..Jeszcze trzeba 3 dni poczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka nie denerwuj sie,zlosc pieknosci szkodzi 😁 Jesli chodzi o czopa,to u mnie to byl taki przejrzysty glutek.Niestety dzis sie okazalo,ze nie caly 😞Dziewczyny a smarujecie sutki mascia?Bo mnie strasznie bolaly,a od tygodnia je smaruje 2 razy dziennie i widze niesamowita poprawe 🙂Samantka ciesze sie,ze na wizycie wszystko dobrze poszlo.Mam nadzieje,ze zaraz zaczniesz rodzic 😁 A o znieczulenie sie nie martw.Jak zaczniesz sie wydzierac,to napewno ci dadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja smaruję, ale raz dziennie..no to wezmę zwiększę do dwóch razy dziennie 😉 kurde Monisia szkoda, że nie zrobili Ci tego masażu 😞 a Ty nie miałaś mieć wywoływanego 3.03? bo mnie się wydawało cały czas, że właśnie pisałam o 3.03.. może mi się coś poknociło.
Dobra Kobitki ja już idę, bo gówno zrobię jak tak będę odchodzić od tego kompa jak do teraz ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Monisia to szkoda z tym masażem. Wiem jakie to głupie uczucie jak się człowiek na coś nastawi, a potem dupa.
Niunia ja na PITach też się nie znam. Brat mi zawsze rozliczał, a teraz Misiek się tym zajmie, więc mam z głowy.
Już złościć się przestałam, bo idziemy na dłuuuuugi spacer, a potem poskaczę trochę przed kompem, to może coś się ruszy :PPPP ale ogólnie to trochę się do tego zmuszam, bo najlepiej to poszłabym dalej spać. Strasznie zmęczona i senna jestem... a to chyba objawem porodu nie jest?
Dobra lecę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Monisia przykro mi ze tak czekałas na ten masaz, a oni Ci go nie zrobili, na darmo sie tylko bidna nastresowałas..
Samantak, dobrze ze u Ciebie wszystko ok i ze postepy sa ... W sumie widze ze u Ciebie 38 tydzien dopiero, takze jeszcze masz 2 przed soba w razie wu... 🙂 Wiem ze wcale nie jest to pocieszajace, ale lepiej mysle nastawiac sie ze urodzi sie w terminie i najwyzej byc mile zaskoczonym ....
U mnie 2 dni do terminu, a Mały jak nie chciał tak i nie chce zadnych oznak dac kiedy przyjdzie na Świat 😞 Czekam ... Pobolewa mnie krocze, czuje jak rusza główka itp ale to nic mi nie wskazuje na rozwiazanie 😞 We czwatrek wizyta ...
Zazdroszcze Ci troszke Monisia, że Ty juz wiesz kiedy urodzisz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę spacer! 😁 a mój pewnie wstanie dopiero za jakieś 1,5godziny.. u mnie w rodzinie każdemu moja mama rozlicza PIT-a 😉 jak przyjdzie czas rozliczeń to w domu mamy kawy, a kawy 😜 no niektórzy kasę dają mamie, ale to rodzina to raczej jakąś czekoladę i kawę za to kupują.. to znaczy teraz mają dużo kawy, bo ja juz nie mieszkam z nimi.. kurde ciężko mi się przyzwyczaić jeszcze, żeby mówić "u rodziców" zamiast "w domu" czy "u nas" .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska 03.03 o 19-tej mam sie na oddzial zglosic.Ale ja nie wierze w to,ze od razu wtedy urodze,wiec sie nastawiam na po polnocy,czyli 04.03 😁 Powiem wam,ze jak chca to moga mi ten porod nawet zaraz wywolywac,bo tak sie nastawilam,ze Julcia bedzie z nami.Niby szyjka krotka,glowa nisko a tu i tak dupa 😞I jak znam zycie,to i tak sie w piatek rano skonczy na cesarce,bo jak mi juz wody przebija,to nie beda dlugo czekac,az sama cos wydusze.Tak mi dzisiaj pani doktor powiedziala,bo wg niej ciaza z cholestaza nalezy do grupy ciaz wielkiego ryzyka.I ze mam sie w razie czego nastawic na cesarke,jesli nie zobacza szybkiego postepu.A ten zlosnik w moim brzuszku raczej sie nie pospieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda Monisia, a myślałam, że już zaczniesz dzisiaj rozpakowywanie i się coś ruszy.. naprawdę te nasze dzieciaczki to małe uparciuszki! 😁 tak strasznie nie chce mi się dzisiaj sprzątać, w ogóle nic mi się nie chce.. jedynie co to na spacer bym poszła sobie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia jeszcze raz gratuluję ;-) Śliczny maluszek, a ten dydol to prawię większy od głowy ;-) Fajna taka kruszynka ;-) Ale Ci zazdroszczę ;-) Mój to już nie chce oglądać małych dzieci, bo chce swojego a Paweł się nie spieszy. Leniuch po tacie, chociaż w brzuchu to on za leniwy nie jest, bo się wierci, aż cały mi się trzęsie brzuszek ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę dziewczyny że dalej oczekujące jesteście..
Ja dzisiaj myślałam, że poznam moje rozwarcie, ale okazało się, że nie ma tego lekarza co mnie miał dzisiaj badać i muszę czekać do jutra 😠

tak to jest jak człowiek się nastawi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg wiem cos o niepotrzebnym nastawianiu.Mi sie przez to tak humor zjebal,ze nic mi sie nie chce.Chyba sie normalnie pojde polozyc,czego nigdy nie robie.Niusia faktycznie te marcowe dzieciaczki sa leniwe...albo zlosliwe:P Bo Julcia to bardzo ruchliwa jest,tylko mi na zlosc robi i nie chce wyjsc.A co,niech sie mamusia jeszcze pomeczy.Ostatnio uslyszalam od kolezanki tekst z cyklu:nikt nie mowil,ze bedzie lekko.Swiete slowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oktawia, synek cudowny, tak spokojnie śpi. Aż mi się łezka w oku zakręciła - mały słodziak 😁

Monisia, dg3003 - codziennie trenujemy naszą cierpliwość, ale to nam zaprocentuje już po porodzie bo nasze maluszki pewnie nieźle nas przećwiczą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantka, nie przejmuj się że zapomniałaś o tej herbacie. Po 1 ja też miałam tak na każdej wizycie, ze coś wyleciało z listy pytań, a po 2 nie powinnam zawracać Ci głowy takimi pierdołami - przepraszam czasami nie myślę logicznie 😜 Fajnie, ze już po wizycie i wiesz ze są postępy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po spacerku. Miał być sam spacer, ale weszliśmy do sklepu dziecięcego po ceratkę pod materacyk do łóżeczka... No, ale w końcu wyszliśmy dodatkowo z materacykiem do kołyski i karuzelą nad łóżeczko... i to nie był mój pomysł tylko Misiaka... 😁DD ja się śmieję, że synka chce przekupić :PPP pięknie, pięknie 🙂)) poza tym mamy łóżeczko takie stare 16 letnie od znajomej i jak dziś Misiek zobaczył w sklepie jak teraz wyglądają łóżeczka to się zaczął zastanawiać nad kupnem... może to nie głupi pomysł... zwłaszcza, że takie łóżeczko to na dłużej będzie... no i my 3 dzieciaków chcemy... :P
Dobra, teraz poleżę trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...