Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monisia, pytałam czemu tak jest ale jednoznacznej odpowiedzi nie uzyskałam, a jak mowiłam ze przeciez Cie zaczepiam i kusze to On ze nic takiego nie zauwazył... To co do cholery mam przed nim paradowac nago??? Tylko ze czesto mnie taka widzi jak np z kapieli wychodze 🙂 I nic a nic .... Juz sama nie wiem.... Może mu przejdzie... Tylko ze mi to cały czas siedzi w głowie 😞
Co do ilosci mleczka to moj Niunius potrafi 150 ml opedzlowac jakies 2 razy dziennie, a tak to norma to 100-120 ml ...
Kiedys robiłam tylko butelki na 120 ml ale czesto bywało tak ze po wypicie zaczynał płakac, wiec zaczełam robic wiecej i juz sam sobie dozuje ile chce zjesc 🙂 A co do snu to u NAs dopiero On sie normuje. Tak jak kiedys pisałam, Mały nie spał nam prawie wogole w dzien, ale zastosowałam Łatwy Plan z "Języka Niemowląt" ( no oprocz wieczorow, bo wtedy po kapieli dostaje od razu butle i idzie spac ), czyli bulta /cycus, aktywnosc i sen i wszystko sie normuje 🙂 W nocy jeszcze troszke sie budzi, ale to chyba chce czuc bliskosc Mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dg3003 to chyba charakterek ma moja córa :/. Mała ma teraz smoczek z canpola z okrągłą końcówką. Kupiłam na szybkiego bo jechałam na działkę i zapomniałam wziąć stary (a miał płaską końcówkę). Jak nowego popróbowała to już starego nie chce 🙂. I ten ciężko z buzi wypada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Achh i co do smoczka to miałam z Tomme Tippe ale Dawid nie chciał wogole go ssac, miał wrecz odruchy wymiotne, miałam taki jak Niunia z maskotka, ktory został polubiony i teraz mam tez Aventu... Chodziło o kształt smoczka musiał byc podobny do sutka, żeby Mały go zaakceptował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli mam nadzieje,ze sie nie obrazisz.ale musze zapytac...Kiedy ostatni raz poswiecilas czas sobie??Bo moj kochal sie ze mna po porodzie tylko dwa razy, chociaz ja mowilam,ze moge.A od kiedy poszlam do fryzjera,zmienilam fryzure,zaczelam sie normalnie ubierac,to caly czas za mna lazi i ma ochote 🙂 🙂Widac faceci sa wzrokowcami,ale nie koniecznie chodzi im o wage,tylko o to,jak kobietka sie sama sie ze soba czuje 🙂Bo od mojej wizyty u fryzjera czuje sie duzo bardziej atrakcyjna dla siebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia26 przeżyjemy jakoś. A najlepsze jest to, że mała odrzuciła całkowicie butelkę i chce tylko cyca. Nawet jak jej nie leci. Myślałam, że dzieci porzucają pierś na rzecz butelki. Coś jej się poprzestawiało 🙂. Ja tam się cieszę, tylko żeby tyle nie płakała z byle powodu 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko od porodu nie mam zdjec,bo sie sobie nie podobam i nie daje sobie robic 😉Niusia trudno powiedziec,bo sa jak dwie krople wody 🙂Ale slyszalam,ze jak dziecko jest do taty podobne,to bedzie w zyciu szczesliwe 😉Taki przesad podobno 😁 Neli kochana to ja juz nie wiem,czemu tak jest u was.Moze zrob najprostsza rzecz i najbardziej oczywista-pogadaj z nim i zapytaj o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozmowa tez nie pomaga 😞 Probowałam ... Pozostaje czekac .... No coz, jak to sie mowi nic na sile...
A wogole to wybaczcie ze ja wam tak zawracam głowe tymi swoimi glupotkami, ale tutaj tak naprawde tylko moge sie wygadac 😞 Nikogo innego nie mam jak brzuszek! Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
Rozmowa tez nie pomaga 😞 Probowałam ... Pozostaje czekac .... No coz, jak to sie mowi nic na sile...
A wogole to wybaczcie ze ja wam tak zawracam głowe tymi swoimi glupotkami, ale tutaj tak naprawde tylko moge sie wygadac 😞 Nikogo innego nie mam jak brzuszek! Dobranoc

Neli i właśnie po to tu jesteśmy. A jak z nim rozmawiałaś to co Ci odpowiedział?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
neli25 napisał(a):
Rozmowa tez nie pomaga 😞 Probowałam ... Pozostaje czekac .... No coz, jak to sie mowi nic na sile...
A wogole to wybaczcie ze ja wam tak zawracam głowe tymi swoimi glupotkami, ale tutaj tak naprawde tylko moge sie wygadac 😞 Nikogo innego nie mam jak brzuszek! Dobranoc

Kochana,a po co tu jestesmy??Moj nr masz.Daj znac,to moge w kazdej chwili zadzownic,pogadamy sobie i moze wtedy tobie sie troche lzej na sercu zrobi 🙂I zeby nie bylo,to mowie bardzo powaznie 🙂ZAwsze razniej z kims tutaj pogadac.Nusia widze,ze nie tylko u nas glonojad rzadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę dziewczyny, przez to dokarmianie małej, nie wiem ile mam mleka w piersiach, czy się najadła i kiedy jest głodna... masakra jakaś... tak jakbym się uczyła dziecka na nowo...
Daję pierś kiedy chce... czyli średnio co godzinkę... od 22h00 nie dawałam bo chce zeby cos sie na noc nazbieralo i dalam modyfikowane... mala nie spi... nie wiem czemu, bo juz o tej porze na ogól zasypia... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może dziś taki dzień, bo mój Antoś dopiero z 15 minut temu zasnął i nie wiem czemu. Strasznie był marudny...
A co do brzuszka, to dla mnie to też jedyne miejsce gdzie mogę się wygadać... niestety przyjaciółki brak, a siostra dużo starsza 😞
Idę spać... Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS, neli wszystkiego najlepszego dla Kornelci i Dawidka z okazji skończenia 2 miesiączków!! Całusy dla nich!!
no a my mamy nocne karmienie ;-) samantka pytałaś ile Alan zazwyczaj je, więc tak minimum 30minut, ale to dlatego,bo on se musi też trochę pomymlać cyca 😜 no i robi sobie przerwy na odpoczynek 😜 hmm.. jak tak chce, z tym, że dla mnie jest to troszkę męczące. Kurczę, a mały właśnie troszkę zwymiotował, ale chyba nic go nie boli, bo położyłam go do łóżeczka i zasypia..
neli mnie się wydaje, że powinnaś porozmawiać z mężem i powiedzieć co Cię boli.. Piszesz, że już z nim rozmawiałaś, ale ja też miałam kilka razy tak, że rozmawiałam z A i twierdził, że rozumie, że nic się nie dzieje itp., a i tak zazwyczaj było tak samo..w ogóle wydawało mi się, że on mnie wtedy w ogóle nie słuchał tylko tak sobie gadał na odpieprz się.. no ale kiedyś tak troszkę na niego krzyknęłam i powiedziałam co mnie boli i wyrzuciłam mu to, ze do niego gadam, a on zawsze tak na odpieprz się powie, ze wszystko jest ok i w ogóle..tak od tej pory sobie wszystko wyjaśniamy.. czasem też ma takie zlewające podejście i tak jakby jednym weciało drugim uchem wyleciało, ale zaraz sprowadzam go na ziemię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Kornelci i Dawidka 🙂
A mnie po wczorajszym masazu jeszcze bardziej kark boli..Wczoraj maz musial ja kapac i podnosic, bo ja nie bylamm w stanie sie nia zajmowac. Nawet chodzenie mi sprawia bol..Mam nadzieje, ze przejdzie niedlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...