Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emka mysle ze tak 🙂
A ja sie do dziennika przybieram kilka dni... emka my chyba mamy takie same... są tam glupie dzialy jak dla mnie... np.urzadzamy pokój dziecinny, kolory które wybraliśmy, tapety i farby, no to kolory to wiem, ale tapety i farby czyli co? jaka firma??? trochę bezsens... albo łóżeczko, szafka, przewijak... i co ja mam napisać?? deskrypcję przedmiotów?? hehe... ma ktoś pomysł???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nasz pierwszy dzień mamy ;-) Ja Pawełkowi powiedziałam, że musi mi 2 prezenty kupić, bo tego dnia mam imieniny ;-) Kupiłam mu garnitur o chrztu, ale świetnie wygląda tak dorośle ;-) Pawliś ma dwie babcie, dwóch dziadków, prababcię i pradziadka ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już po szczepieniu. Patryczek był bardzo dzielny, płakał tylko jak mu wstrzykiwano szczepionkę a tak to cały czas spokojny (aż dziewne 🤪 ). W domciu pomarudził a teraz zasnął.

eMCia ja tez nie poznałam Teściowej, tyle że ona zmarła 20 lat temu. Mój mąż był dorastającym chłopakiem, miał ok 15 lat a wyrósł na takiego prawego człowieka - modlimy się za nią kazdego dnia... .

Niunia dawaj zdjecia Pawełka 😉

Jejku ja zaraz zasnę - tak się stresowałam dzisiejszą wizytą u lekarza, ze rano aż miałam zawroty głowy i ... rozwolnienie 😜 stres tak działał. Teraz puszcza powoli i czyni mni jeszcze bardziej zmęczoną. Aaaa mój Synuś waży 4850, co do długości to tylko mierzyli go od głowy do pupy - 38 cm. A ja w domu sobie zmierzyłam jeszcze z nóżkami (akurat uchwycilam moment, ze je wyprostował) i wyszło mi 60 cm, czyli 5 więcej niż po porodzie (5 cm w 6 tygodni, hm - nie wiem czy to dużo , bądź mało).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eMKa83 napisał(a):

Gerda a nasze chłopaczki to wszystkie są dzielne 😁


Nawet bardzo, w końcy to mali Polacy a my naród dzielny 🙂))))
Po szczepieniu nocka przespana wzorowo, dzis tez super grzeczny aż sie boję zapeszyc 🙂
Kończymy jeść i lecimy na masaż dla mamy bo z pleckami nie jest kolorowo, a przy okazji pupa i uda się załapią na mały relaks 🙂



JULA 100 lat zdrówka i szczęscia !!!!!!


Monisia a z czego była wasza masa, moja to glina , słabo sie odbło i w dodatku popękalo - kupowalam w empiku.

Pytałam Pania doktor - kolor oczu ustanawia sie tak na 100% po roczku dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandro to bylo takie cos jakby pianka tylko bardzo miekkie.I wystarczylo lekko dotknac,zeby sie slad odbil.No i teraz ma schnac2-3 dni.Wiec dopiero w niedziele ramka bedzie gotowa.A juz sie nie moge doczekac,bo jest naprawde swietna.Tyle,ze musze ja powiesic,bo ma 30x22 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej dziewczyny gdzie się podziewacie??? Ja wstawiłam zapiekanę dla mojego, bo niedługo z pracy wraca, mała śpi, a ja nie wiem gdzie wlezc... kurcze tyle roboty, a nie wiem za co sie zabrac... non stop cos robie, a konca nie widac!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Samantko jestem,tylko w lozku leze,bo mnie brzuch strasznie boli 😞 Ani tabletki ani nospa nie pomogly.I nie wiem czy to przez spirale,czy moze okres sie zbliza.Julka dzis od rana spala moze 15 minut 😁 Chyba swietuje te swoje 2 miesiace 🙂Salamandro dzikujemy za zyczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...