Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Powiedzcie mi, czy też łapią was skurcze? Moje lewe udo dokucza mi już z miesiąc jak nie dłużej. Chwila spaceru i zaczynam kuleć, teraz nawet jak leżę w łóżku to mnie boli... Jest to tak niekomfortowe... Myślałam, że mogę spodziewać się skurczów łydek, ale UDA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Powiedzcie mi, czy też łapią was skurcze? Moje lewe udo dokucza mi już z miesiąc jak nie dłużej. Chwila spaceru i zaczynam kuleć, teraz nawet jak leżę w łóżku to mnie boli... Jest to tak niekomfortowe... Myślałam, że mogę spodziewać się skurczów łydek, ale UDA?


ja ostatnio mialam skurcze ud ale takie delikatne ale teraz puki co nie mam zadnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepiej zauwazyc brzuszek czy jest wiekszy zakladajac bluzke w ktorej chodzilam przed ciaza. wszystkie bluzki siegaja mi do polowy brzuszka, a byly dobre.. spodnie tez juz sa za ciasne! pozostaly tylko ubranka ciazowe... a ja dopiero jestem w 19 tc. a jak bede w 25 to bede gruba beczka ! chociaz juz taksie czuje ...gruba i brzydka.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem niby w 22 tc, brzuchol taki sobie, bardziej tłusty niż ciążowy, ubrania też swoje normalnie noszę, mam rozstępy na cyckach, chciałabym już wyglądać jak prawdziwa ciężarówka, moje włosy wyglądają paskudnie i też będę je farbować dopiero przed świętami, bo po co teraz. I tak w czapie chodzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
odrosty.. o jej... sa straszne . Planuje sobie zrobic na swieta wlosy, moze wtedy poczuje sie ladniejsza 😁 ale jak powiedzialam mamie o farbowaniu to zaczelo sie gadanie.. ze nie powinno sie w ciazy farbowac, bo cos tam cos tam... i nie wiem co robic... :/



ja tez planuje wlasnie na swieta zrobic cos z wlosami teraz bym zrobila ale do swiat bede miala znowu odrosty wiec jeszcze troche poczekam 😁 Nie ma przeciwskazan do farbowania wiec spokojnie mozemy farbe nalozyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...