Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus mnie tez to denerwuje ze tylko pisza ze gdzies leca na balety i jeszcze pisza '' jedziesz z nami'' jak dobrze wiedza ze nie moge 😞 albo opowiadaja jak sie dobrze bawily..
ale z drugiej strony ja bede miala malego babelka 🙂 a one beda samotne 🙂 hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że jesteś
ej no poryczałam się jak bóbr mama też nie ma nic słodkiego więc proszę już nic nie pisać o batonach, marsach, czekoladach itp.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja nie mogę - pogubiłam się tyle nas już jest - i jeszcze zdjęcia zmieniacie 🙂

Alexia - czy ty aby nowa u nas nie jesteś?

Ja jutro idę na imprezę i choć nie będę tańcować to na pewno będzie tam duuuużo jedzenia 🙂 A to też mnie cieszy 🙂

Tutaj tak bo mnie dziewczyny z 21 tyg zwerbowały ale nowa to ja nie jestem już 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój do mnie zadzwonił jak wyłam i się rozłączałam a on dzwonił i przerażony pytał co się stało a ja mówię że czekolady nie ma
powiedział ze głupia jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i jutro mi kupi jakie tylko będę chciała ale to dopiero jutro a ja teraz mam zachciankę ale już nigdy się tak nie załatwię żeby nic nie było,
no jeszcze z pół godziny i będę mogła fotkę trzasnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
A ja przez te Wasze chwalenie się słodyczami wybywam z domu do sklepu!!!!!!!!! 😁 Bo mi się mocno zachciało jakiejś czekolady!!! 😁 AAAAAAAAAAAA, niedobre WY!! 😁

no j a mam sklep na przeciwko ale nie chce mi się schodzić i ubierać a mama nie chciała mi pomóc 😞
o ja nieszczęśliwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...