Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola mnie się wydaje, że trzeba zrobić tabelę, wypełnić ją na kompie i zapisać jako obrazek i dopiero wkleić na forum. Ni ebardzo się na tym znam ale to jedyne co mi przychodzi do głowy. Problem tylko, że kazde uzupełnienie będzie wymagało od nowa zapisywania i wklejania tak jakby nowej wersji na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co. Mój chłopak jest informatykiem, więc myślę, że może coś takiego wyczarować 🙂 Tylko będzie w domu dopiero ok 19stej 🙂
Poza tym, chciałam Was, moje drogie, poinformować, że czytając Wasze posty WYKIPIAŁY mi ziemniaki!!!!!!!!!! 😁 Dużo lektury miałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale sie rozpisałdyście tak w skrócie :
Jeżeli chodzi o wymioty to podobnie jak większość dopadaqją mnie jak zaczynam robić sie głodna ale to sporadycznie bo przewaznie caly czas cos podjadam
Kamatus gratulacje ruchow dzidziusia wspaniałe chwile 🙂
Andziucha witam u nas co do imienia super bardzo mi sie podoba
Jesli chodzi o moj stan cywilny to caly czas panna ale w zwiazku od ponad 4 lat z zajściem w ciąże miałam małe problemy ponieważ prawie rok nie jajeczkowałam wogóle i cieżko bylo mi znaleść dobrego gin ktory mi by pomógł ale sie udało znaleść gin i wymarzona ciąża po 6 mc leczenia wyszła niespodziewanie z czego bardzo sie cieszyliśmy jesli chodzi o slub nie obchodzi mnie zdanie innych jestem tego zdania ze na wszystko przyjdzie odpowiedzni moment napewno nie bede brala ślubu tylko dlatego że bedzie maluszek
Matylda masz zajebista babcie zazdroszcze hehe :P
Co do tabelki genialny pomysł jestem za 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój luby na gg napisał tak:
posłuchaj 😁 zrobię tak:
1. Wchodzisz na strona tam dwa elementy: ta wasza lista i guzik dodaj wpis
2. po kliknięciu dodaj wpis, formularz z tymi polami co są w tabelce i guzik 'dodaj'
3. po dodaniu wracasz na główna stronę a wpis już jest w tabeli 🙂

Będziemy mogły same dopisywać i zmieniać 🙂 Czy macie jakieś uwagi i propozycje? 🙂 Z tym, że on by to zrobił na przyszły tydzień, ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...