Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rozumiem..ale najważniejsze, że już się tym cieszy. Wszystko przyjdzie z czasem, a jak się urodzi maleństwo to zwariuje na jego punkcie 🙂 Mój nie jest za młody ale też cały w strachu 😁 facetom generalnie ciężej przychodzi zaakceptowanie tej nowej sytuacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Halo halo 🙂
Matko ale sypie śniegiem. Masakra jakaś. Odśnieżam auto z tyłu a przód już cały zasypany i tak w kółko.
Pojechałam odwiedzić dziewczyny w pracy a te od razu zamówiły mi obiad i wchłonęłam olbrzymiego schaboszczaka. I jak tu nie tyć 🤔?
Cycki trochę mi urosły ale myślę, że nie więcej niż jeden rozmiar 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może przez dziecko szybciej dorośnie,bo nie usmiecha mi się dwoje dzieci wychowywać hihi 🙂 🙂 🙂 🙂juz nie może się doczekać kiedy będzie głaskał brzucha 😁 😁 😁 😁
Wiola 😁 Ty mały pochałaniaczu 🙂 🙂 🙂 Rozpieszczają Cię na każdym kroku...Nalesniczki,schaboszczaki 🙂 no,no 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy to jest chyba i tak rok roznicy, bo podejrzewam, ze Ty jestes rocznik 1988, a Twoj 1989. Ja jestem 1987, moj maz 1988.
No Wiola mlodziutkie, a Ty dlaczego nie decydowalas sie wczesniej na dziecko? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, ale teraz chyba bardziej doceniasz swoj stan, co? 🙂 Najwazniejsze, zeby bylo zdrowe 😁
A Ty kmatus - dlaczego wczesniej nie decydowalas sie na dziecko?
Powiem szczerze, ze nie znam chyba osoby, ktora by w Waszym wieku byla w pierwszej ciazy 😁 Zwykle jest to 2 lub 3 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lale juz wrociłam ....i wiecie co boli mnie dalej bo mnie nie przyjeła,bo akurat gdzies wyjezdzala.
jutro mam rano jechac to mnie przyjmie,i wez tu sie człowieku morduj do jutra 🥴
jezdzi normalnie sie tragicznie tylko sie mieli ten snieg wszedzie go tyle... 😮
zrobiłam zapas mandarynek i pomaranczy na weekend 😆
no od 9 rano to sie troche rozpisałyscie 13 stron...ale to dobrze, a co do imion to bardzo ladnie Amelka,tez mi sie podoba mojemu nie.
U nas jesli bedzie dziewczynka bedzie pewnie Patrycja moze Majka nie wiem ktore barzdziej mi sie podoba. 🙂
A jesli synus bedzie Bartek albo Dominik wole bartek moj upiera sie na dominiku a mi sie nie podoba 😲
ja rozstepow tez jeszcze nie mam zadnych...
a co to porostu włosow to u mnie na nagach bez zmian gorzej z tymi nz głowiee jak tak dalej pojdzie to do porodu bede łysa 😮 wyłaża mi garsciami,moje włosy sa wszedzie po prostu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pierwsza najwieksza, ale przezylismy baaaaaardzo duzo razem, znamy sie jak dwa lyse konie. Nawet jestesmy do siebie bardzo podobni. We wszystkim - obydwoje jestesmy leworeczni, obydwoje mamy blizny po operacjach w tych samych miejscach, obydwoje mamy zielone oczy... 🙂
Tak sie zycie ulozylo 😁
3 lata to i tak sporo 😁 Znam pary ktore po 3 miesiacach pobieraly sie, albo dziewczyna zachodzila w ciaze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to też moja druga ciąża.. pierwsza była 2 lata temu niestety skonczyła się poronieniem 😞. Więc Wiola nie dość, że ten sam rocznik to ta sama historia niestety. Ale teraz wszystko będzie dobrze! 🙂 Kurcze w tym to towarzystwie to będziemy trochę podstarzałe mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kmatus ja poroniłam na początku tego roku. Ale bardzo bardzo wcześnie.
Baaardzo doceniam to, że w końcu mi się udało bo to jest właśnie cel mojego życia. Dlatego tak bardzo mocno ściskam kciuki za wszystkich którzy pragną mieć dzidziusia. To jednak piękny dar od Boga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...