Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ale się objadłam jak dzika świnia
rozwodu- bo on mnie w ogóle nie słucha i zepsuł nowy dekoder teraz nie wiem czy będę musiała ze niego zapłacić czy dostanę nowy czy co
dziewczyny mam pytanie, wiem że my mamy to za sobą przynajmniej na razie ale jak często mogą zdarzyć się pomyłki w teście ciążowym, chodzi o to czy może wyjść pozytywny i okaże się że ciąży nie ma?????????

Znam taką sytuację 🙂 A co Ci do główki przyszło?? 🥴

nie szwagierka dzwoniła spanikowana bo jest druga słaba kreska a ogólnie szansa jest że może być to ciąża tylko dla niej czas trochę nieodpowiednie, doradziłam aby jutro rano zrobiła kolejny



najlepiej zeby zrobila beta HCG z krwi to daje 100% pewnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ona jest jeden dzień po terminie spodziewanej
i tak sobie zrobiła bo miała złe przeczucia ale robiła teraz po południu
ja miałam tak samo jak ciąży nie było to była jedna kreska, później zrobiłam w drugi dzien planowanej miesiączki bo już czułam że coś może być bo ja zawsze miałam jak w zegarku no i ten zrobiłam wieczorem i ta druga kreska była taka bladziutka, słabiutka ale była i za dwa dni zrobiłam drugi rano i ta już była baaaaaaaaaardzo wryraźna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju to nietak że on anie chce
on ama już córkę 4 letnią i są a trakcie budowy domu a ona wymienia się z mamą w pracy we Włoszech co kilka miesięcy i potrzebuje tych pieniędzy na dom a mama z kili w tym czasie odpoczywa w Polsce także troszkę by im to plany pokomplikowało ale tragedii nie będzie wiadomo bo o drugim dziecku myśleli tylko nie teraz jeszcze, planowała na przyszły rok jak już będą "na swoim"dlatego teraz jest troszku zdezorientowana i niespokojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A mi pierwszy test wyszedł negatywnie. Dopiero jak powtórzyłam za kilka dni to 2 wyraźne krechy. Podejrzewam, że jeśli o tej porze ma drugą kreskę słabo widoczną to jutro rano ujrzy ją bardzo dobrze 🙂

no własnie też mi się tak wydaje żet o jednak bedzie to
alexia czemu ty się jeszcze nie zbierasz co???????????????/chcesz się spóźnić na taką bibę??
myślę że bety jeszcze nie będzie robiła zanim się zdecyduje zrobi jeszcze ze dwa testy
ja też miałam tą betę robić ale nie zdążyłam bo pęcherzyk się zapełnił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Impreza jest na 20-tą, wychodzę z domu o 18.30 🙂 Praktycznie to jestem gotowa, tylko zamiast dresu - ubranie wyjściowe muszę włożyć i już. Co mnie tak wyganiasz? 🙂

nie nie wyganiam coś mi się ubzdurało że masz na 18.00, a cóż to za strój wyjściowy??coś specjalnego????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Impreza jest na 20-tą, wychodzę z domu o 18.30 🙂 Praktycznie to jestem gotowa, tylko zamiast dresu - ubranie wyjściowe muszę włożyć i już. Co mnie tak wyganiasz? 🙂

nie nie wyganiam coś mi się ubzdurało że masz na 18.00, a cóż to za strój wyjściowy??coś specjalnego????

Taaaaa czarne spodnie rurki z gumą po same cyce i biała koszula z gumką pod cycami 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Impreza jest na 20-tą, wychodzę z domu o 18.30 🙂 Praktycznie to jestem gotowa, tylko zamiast dresu - ubranie wyjściowe muszę włożyć i już. Co mnie tak wyganiasz? 🙂

nie nie wyganiam coś mi się ubzdurało że masz na 18.00, a cóż to za strój wyjściowy??coś specjalnego????

Taaaaa czarne spodnie rurki z gumą po same cyce i biała koszula z gumką pod cycami 😁 😁 😁

aha czyli jednym słowem przewaga GUM a ja tak pytałam z ciekawości bo ja nie lubie takich wyjściowych ubrań a zwłaszcza spodni z kantem , dla mnie najlepszy jest jeans!!!!!!!!!no i zmierzam do tego ze nawet nie mam się w co w święta ubrać a i zakupów już mi się odechciało - mam tylko jedną nową sukienkę z dzianiny i chyba tak zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Impreza jest na 20-tą, wychodzę z domu o 18.30 🙂 Praktycznie to jestem gotowa, tylko zamiast dresu - ubranie wyjściowe muszę włożyć i już. Co mnie tak wyganiasz? 🙂

nie nie wyganiam coś mi się ubzdurało że masz na 18.00, a cóż to za strój wyjściowy??coś specjalnego????

Taaaaa czarne spodnie rurki z gumą po same cyce i biała koszula z gumką pod cycami 😁 😁 😁

aha czyli jednym słowem przewaga GUM a ja tak pytałam z ciekawości bo ja nie lubie takich wyjściowych ubrań a zwłaszcza spodni z kantem , dla mnie najlepszy jest jeans!!!!!!!!!no i zmierzam do tego ze nawet nie mam się w co w święta ubrać a i zakupów już mi się odechciało - mam tylko jedną nową sukienkę z dzianiny i chyba tak zostanie

Ale ja mam właśnie czarne jeansy rurki z H&M i na to koszula też z H&M 🙂 Ja też nie chodzę w spodniach na kanty, no chyba że do pracy - bo praca w banku tego wymaga 🙂 Ale na ciążę też sobie kupilam 2 sukienki z dzianiny. Nie zakładam dzisiaj bo jadę autobusem i muszę się ciepło ubrać, co by mi cytrynka nie zmarzła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Dzisiaj jak Was nie było i nudziło mi się samej coś mnie naszło i włączyłam sobie filmiki z porodów 🥴 i teraz żałuję że to oglądałam. Ale wiecie co? Chciałam, żeby mój mąż ze mną rodził - teraz już nie chcę, niech czeka na korytarzu 😮

hehe a mówiłam NIE OGLĄDAĆ, mówiłam bo sama to zrobiłam i mam traumę
moj jak będzie to koło mojej głowy bo jak nie to się wkur..ę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzisiaj jak Was nie było i nudziło mi się samej coś mnie naszło i włączyłam sobie filmiki z porodów 🥴 i teraz żałuję że to oglądałam. Ale wiecie co? Chciałam, żeby mój mąż ze mną rodził - teraz już nie chcę, niech czeka na korytarzu 😮

hehe a mówiłam NIE OGLĄDAĆ, mówiłam bo sama to zrobiłam i mam traumę
moj jak będzie to koło mojej głowy bo jak nie to się wkur..ę

No ja też chciałam żeby koło głowy stał, ale mimo wszystko będzie szedł przeciąć pępowinę albo go położna poprosi żeby przesunął się gdzieś i co wtedy? Wolę nie - niech waruje na zewnątrz, może mama ze mną będzie, chyba to lepsze rozwiązanie. A każda z którą mąż rodził to mi mówiła że w takim momencie się nie myśli o mężu i wszyscy wkurwiają jak Ci nad głową mamroczą: przyj przyj, dasz radę. Moja kuzynka męża od chujów wyzwała, że to przez niego tak boli 😁 mnie też na to stać więc oszczędzę wszystkim emocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no własnie on jest mi potrzebny po to żebym miała na kogo wrzeszczeć, żeby biednej położnej się nie nazbierało, no chyba że zasłuży
a pępowiny mój by nie dał rady przeciąć , słyszałam że to twarde jest że to taka chrząstka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...