Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dobra ja narazie uciekam mamuski ogarnac mieszkanko 🙂

NO WLASNIE ! Sie tu rozkrecam a przede mna tyle roboty ! JA tez splywam, moze wieczorkiem jeszcze podejde ntu do Was na pobudzenie zmyslow 🤪 PA !

tak najlepiej same zaczynacie o lizaniu itp a później sobie uciekacie, Tyska z Tobą to w ogóle podejrzanie zwłaszcza ze niedawno pisałaś że strasznie podniecona jesteś

Pod pretekstem sprzątania poszła się migdalić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ciekawe czy wszystkie przyszłe mamuśki są takie porypane jak my 🙂

a gdzie my jesteśmy popaprane???????????? nie zauważyłam, wszystko w granicach normy- na razie bo nie wiem jak to się rozwinie...............................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nadrabiałam kilka stron od momentu wyjścia do miasta i myślałam, że sie zesikam ze śmiechu 🙃 🙃 prawe wymie, lewe wymie.. dupsko.. to ja w takim razie budze swojego chłopa na lewe 🙃

a tak na prawde to czas wziac sie za obiad 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ja tez jestem dobrze ze wy maci humorki bo ja siedze i wyje ale nie bede was tu obarczac swoimi problemami....

Co się stało?? 🥴

a daj spokoj jestem na zwolnieniu od wrzesnia i nie dostalam do tej pory zadnej kasy dzwonie dzis do zusu a oni mi mowia ze ja na zadnej liscie nie figuruje zostalam OSZUKANA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ja tez jestem dobrze ze wy maci humorki bo ja siedze i wyje ale nie bede was tu obarczac swoimi problemami....

Co się stało?? 🥴

a daj spokoj jestem na zwolnieniu od wrzesnia i nie dostalam do tej pory zadnej kasy dzwonie dzis do zusu a oni mi mowia ze ja na zadnej liscie nie figuruje zostalam OSZUKANA

A jesteś gdzieś zatrudniona? 🥴 Ja wszystkie zwolnienia do zakładu pracy dostarczam i oni zajmują się resztą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ja tez jestem dobrze ze wy maci humorki bo ja siedze i wyje ale nie bede was tu obarczac swoimi problemami....

Co się stało?? 🥴

a daj spokoj jestem na zwolnieniu od wrzesnia i nie dostalam do tej pory zadnej kasy dzwonie dzis do zusu a oni mi mowia ze ja na zadnej liscie nie figuruje zostalam OSZUKANA

A jesteś gdzieś zatrudniona? 🥴 Ja wszystkie zwolnienia do zakładu pracy dostarczam i oni zajmują się resztą..

ja tez w zakladzie fryzjerskim firma prywatna ale oni w zusie nie maja zadnych moich dokumentow a nie tylko zwolnien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ja tez jestem dobrze ze wy maci humorki bo ja siedze i wyje ale nie bede was tu obarczac swoimi problemami....

Co się stało?? 🥴

a daj spokoj jestem na zwolnieniu od wrzesnia i nie dostalam do tej pory zadnej kasy dzwonie dzis do zusu a oni mi mowia ze ja na zadnej liscie nie figuruje zostalam OSZUKANA

A jesteś gdzieś zatrudniona? 🥴 Ja wszystkie zwolnienia do zakładu pracy dostarczam i oni zajmują się resztą..

ja tez w zakladzie fryzjerskim firma prywatna ale oni w zusie nie maja zadnych moich dokumentow a nie tylko zwolnien

Może to jakieś nieporozumienie? 🥴 Idź do pracodawcy i zapytaj a jak rzeczywiście nie odprowadzają składek za Ciebie a masz podpisaną umowę to zgłoś to do inspekcji pracy, ja bym się nie cackała, no chyba że chcesz na lodzie zostać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...