Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Klaudiadga - gratuluje synka

Ja wlasnie wrocilam z nieszczesnej glukozy ochyda ale myslalam ze bedzie gorzej moze dlatego ze dostalam rozpuszczone w chlodnej wodzie ale smak w ustach jest najgorszy 🙂 ale badanie do przezycia 2 godz szybko zlecialy i wypilam bez cytryny 🙂 Naszczescie mam to juz za soba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski 😁 czytam i czytam i dalej czytam i wn koncu skonczylam a nie bylo mnie tylko od wczorajszego popołudnia 😉
widze ze bardzo powazne tematy były poruszone hmm... 😎
klaudia gratuluje synka
frytus nie mwrtw siie ja tez nie znam plci dzidzi...ale mam nadzieje ze sie w poniedziałek dowiem 😉a w zasadzie mi wszystkoo jedno vzy chlopiec czy dziewczynka 🙂
alexia tylko sie nie uchlej tym soczkiem jak pijana do domu wrócisz 😁
Tyskanie szalej tak z tymi porzadkami i tak sie ubrudzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O no to widzisz, swietnie ze jakos Ci poszlo, mi jeszcze lekarz nic kompoletnie o tym badaniu nie mowil. Zobaczymy za tydzien 🙂 Ja juz nie wiem co bym chciala miec. Caly czas dziwnie mowie i mysle on, i jakos tak mam wrazenie cly czas ze to chlopak, ale ostatnio stwierdzilam ze musi byc u nas jakas rownowaga bo juz dwoch facetow w domu mam, meza i kota 😜 Wiec przydala by sie dziewczynka, ale co tam bedzie to bedzie. Juz sie nie moge doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Hej mamuski 🙂
Klaudiadga - gratuluje synka

Ja wlasnie wrocilam z nieszczesnej glukozy ochyda ale myslalam ze bedzie gorzej moze dlatego ze dostalam rozpuszczone w chlodnej wodzie ale smak w ustach jest najgorszy 🙂 ale badanie do przezycia 2 godz szybko zlecialy i wypilam bez cytryny 🙂 Naszczescie mam to juz za soba 🙂

moze z tym moim cukrem jest cos nie tak skoro do wieczora zdychałam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam alewy sie ropisujecie 😁 nie mozecie spac ? 😁 ja wstalampol godz temu i jeszcze ledwo na oczka widze 😁

My teznie znamy jeszcze plci, dopiero poznamy sie po swietach 29. Ale jakos przeczucie mamy ze chlopiec bedzie. Mój maz mowi ze jak pierwsza bedzie dziewczynka to za kilka latem bedzie trzeba postarac sie o chlopca 😁 a jak bedzie chlopiec to poprzestaniemy na jednym 🙂 Wczoraj jedna, jedyna osoba powiedziala mi ze bedziemy mieli dziewczynke 😁 Ciekawe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Badanie z glukozą czeka każdą z nas - ja mam mieć za 2 tygodnie, podobno robi się je 24-25 tyg, ale co lekarz to inna szkoła 🙂 Idę w poniedziałek na badanie kontrolne, więc pewnie dostanę skierowanie na to ohydztwo 🥴 Najbardziej boję się prób wątrobowych, mam nadzieję, że będą w normie, no i ta moja anemia.. jak tak dalej będzie to mogę się nabawić krwotoku podczas porodu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, dawno tu u Was nie byłam i troche zaniedbałam to forum, ale teraz pisze bo mam problem 😞
W nocy obudził mnie straszny ból brzucha, na początku nawet nie miałam siły się ruszyć ale potem zaczełam chodzić i kuczać i mi przeszło. Dodam jeszcze że zawsze jak sie budze czy kłade się spać to mój brzuch jest twardy od pępka w dół... cała noc nie spałam prawie i czekałam aż malęństwo się ruszy i nad ranem poczułam ruchy ale dalej się martwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
hej dziewczyny, dawno tu u Was nie byłam i troche zaniedbałam to forum, ale teraz pisze bo mam problem 😞
W nocy obudził mnie straszny ból brzucha, na początku nawet nie miałam siły się ruszyć ale potem zaczełam chodzić i kuczać i mi przeszło. Dodam jeszcze że zawsze jak sie budze czy kłade się spać to mój brzuch jest twardy od pępka w dół... cała noc nie spałam prawie i czekałam aż malęństwo się ruszy i nad ranem poczułam ruchy ale dalej się martwie 😞

A ja myślę, że nie ma się co martwić tylko ubieraj się i sio do lekarza, nie chcę Cię straszyć ale w tamtym tygodniu moją koleżankę z takimi objawami zabrało pogotowie z pracy. Miała skurcz jakiegoś mięśnia na dnie macicy 🥴 Wypuścili ją po dobie. Nie ma co lekceważyć, niech Cię zbada fachowiec. Oby to był fałszywy alarm, ale jak Cię tak bolało to chyba nie jest to normalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to normalne Frytus150 dobrze radzi 😉 ja tak miałam, że nie mogłam nogi podnieść, żeby buty założyć tak mnie ciągnęło..
wcześniej dopadły mnie takie bóle to pojechałam do szpitala wieczorem, dali mi nospe w zastrzyku w tyłek i położyli na dwa dni, tak na wszelki wypadek dla obserwacji.. po zastrzyku mi przeszło i leżałam tam jak głupek bez sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelina nie wiem dlaczego tak zniosłaś glukoze moze mialas ciepla ja caly czas czuje smak jej w ustach az mnie ciary przechodza ale co do wypicia i siedzenia 2 h nie bylo zle 🙂

Co do boli brzucha tez czasem mnie lapia wieczorem szczegolnie ale przechodza same nospa jak najbardziej jest wskazana ale ja raczej jej nie biore

alexia nie martw sie napewno wyniki beda dobre 🙂 a napewno lepsze niz ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój ginekolog przyjmuje tylko w poniedziałki i w środy;/ Dzwoniłam dziś do niej od rana ale nie odbiera jak na razie... mówiłam jej kiedys jeszcze na wizycie że mi brzuch twardnieje jak leże to powiedziała żebym zmieniła pozycje ale nospy nie przypisywała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Mój ginekolog przyjmuje tylko w poniedziałki i w środy;/ Dzwoniłam dziś do niej od rana ale nie odbiera jak na razie... mówiłam jej kiedys jeszcze na wizycie że mi brzuch twardnieje jak leże to powiedziała żebym zmieniła pozycje ale nospy nie przypisywała...

W takim przypadku trzeba się zgłosić na izbę przyjęć do szpitala, mają obowiązek Cię zbadać a Ty masz prawo tego od nich żądać. W końcu chodzi o Twoje dziecko. Nie należę do panikar, ale wole dmuchać na zimne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...