Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki.
Ja dzisiaj też wcześniej na nogach niż zazwyczaj bo mój wstawał do pracy. No ale za ten czas obrałam jabłka i z babcią posiekałam orzechy na keks 🙂 Zaraz się za niego biorę. Tym razem to nie dla mnie bo na weekend wybywam do lubego 🙂 Ale mama i babcia zjedzą 🙂

Alexia ja też dzisiaj na wigilię idę na 20 🙂 Ale już o 17 z całą ekipą na piwo idziemy (tzn. oni na piwo a ja na sok 🙂 ) Także tez wrócę ok 23 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ja też się nastawiłam na chłopca i boje się ,że bedzie wielkie rozczarowanie jak pipuche będzie miało to dziecko 😞


Dziołszki ja tak kiedyś strasznie nie chciałam mieć chłopaka ale jak zaszłam w ciążę to mi już obojętne było. Przestańcie się nakręcać. Ważne żeby było zdrowe - kochać będziecie tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta s mnie ostatnio wpadło takie boty w ręce z napisem "kocham F1 jak mój tata" szperam dalej a tam "kocham football jak mój tata"
tak mi się przykro zrobiło ale co dziewczynka też może kochać F1 tak jak ja więc jak jeszcze będą to na pewno kupię
dziewczyny wigilie zakrapiane, i w ogóle towarzystwo no no fajnie a ja znowu wieczór z mężem i pewnie się pokłócimy więc alexia jak będę w złym humorze to na pewno będe tu siedzieć do późna
a widzę że to nie tylko ja mam szalonego psa one wszystkie teraz tak wariują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
No Wioluś masz racje,kto by to nie był kochać się bedzie tak samo 🙂 Ale kurcze widze jakie problemy moja mamcia miała ze mna,a z chłopcem chyba mniej problemów 🙂

Nie ma reguły, u mnie było na odwrót, ze mną nie było żadnych problemów a z moim bratem chociaż ma 40 lat nadal są...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda a myślałaś o psychologu? Nie mówię tego złośliwie, ale takie mam wrażenie, że nie do końca Twoje uczucia odnośnie posiadania syna są zdrowe - szczególnie dla tej małej kruszynki w Tobie 🥴 Przepraszam, że tak piszę, ale może warto zasięgnąć rady specjalisty.. Nie będziesz spełnioną mamą 😞 Żebyś się nie nabawiła depresji poporodowej kobieto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda a myślałaś o psychologu? Nie mówię tego złośliwie, ale takie mam wrażenie, że nie do końca Twoje uczucia odnośnie posiadania syna są zdrowe - szczególnie dla tej małej kruszynki w Tobie 🥴 Przepraszam, że tak piszę, ale może warto zasięgnąć rady specjalisty.. Nie będziesz spełnioną mamą 😞 Żebyś się nie nabawiła depresji poporodowej kobieto

depresja poporodowa????????? całkiem możliwe u mnie to rodzinne,
o psychologach mam złe zdanie albo źle kiedyś trafiłam , myśle że jakoś się z tym uporam,
ja jestem wszystkiego świadoma i mówię kocham ją i czekam, i nie mam do NIEJ żalu tylko do siebie że się tak nakręciłam
a ktoś tu napisał i o gumeczkach i kucyczkach- tylko po kim ona ma włsoy odziedziczyć jak mamusia ani tatuś prawie nic nie mają 🤪
ale koński ogon będzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewuszki 😜
My z mężem strrrasznie pragneliśmy mieć syna.. mąż ciągle mówił do brzucha w rodzaju męskim i ciągle mówił mój syn, mój syn, mój syn.. Troszke mnie to obiawiało, że rozczaruje sie, kiedy zobaczy co innego na ekranie USG.
I tak się stało, mamy dziewczynkę, ale powiem Wam, że w życiu nie byłam tak szczęśliwa na taką wiadomość, nie sądziłam, że można być aż tak szczęśliwym 🤪 a mina mojego faceta, kiedy się dowiedział - w życiu nie widziałam go bardziej szczęśliwego 😜
Jestesmy przeszczęśliwi 🤪 🤪

a co do planów na piątek, hmm.. mój luby znowu śpi po nocce. Zrobię dziś na obiad spaghetti 🙃 a wieczorkiem idziemy do jego teściowej a mojej mamy zawiesić jakiś kominek na ściane i na cynamonowe ciastka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...