Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Linkaaa-Jeżeli mocno się martwisz to jedź do szpitala tak jak piszą dziewczyny...Lepiej dmuchać na zimne,łatwo się pisze,ale ja też spanikowałam jak tych skurczy dostałam i zadzwniłam do mojego ginekologa w piątek ale i tak dopiero w pon. mnie przyjął...Ale do szpitala możesz jechać,muszą Cię zbadać:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jeśli się wybierasz to pamiętaj o karcie ciąży, ubezpieczeniu i dowodzie osobistym. Ja w panice zapomniałam wziąć portfela i godzine mi prawiły, że nie mogły by mnie "obsłużyć" podczas, gdy ja zwijałam się z bólu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odzwoniła właśnie do mnie moja ginekolog i kazała mi kupić sobie magnezum forte i brac raz dziennie.. jutro iść na badanie ogólne moczu.. dużo odpoczywać leżeć i przyjsc do niej w poniedziałek... To już nie wiem jechac na to pogotowie czy poczekać ?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Dokładnie - czekamy z niecierpliwością.

Dziewczyny a czy was też tak sutki bolą - normalnie się dotknąć nie mogę. Smaruje oliwkami i dupa. Nic nie pomaga 😞

Mnie tak bolały do 4 miesiąca, że nawet stanika nie mogłam założyć - a teraz swędzą jak cholera 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dupa mój miał przyjechać po 15.00 a już jest 😠
mnie tam nic nie boli ani nie swędzi jak zwykle z resztą
ej no a ja to w wannie zaczęłam się czuć jakoś niekomfortowo, nie mam już takiego luzu i swobody, mimo że brzucha nie mam to każdy ruch w wannie wymaga nie lada wysiłku
ja słoniem nie jestem ale te cyckii biodra i dupsko czy to jeszcze kiedyś wróci do normalności i do wagi 50kg????????????????
musze trochę poodkurzać i robić ten makaron ale mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...