Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😁 hehehe mam nadzieje ze moj lekarz tez uchwyci miejsce intymne mojego dzidziusia 😁 zazdroszcze Wam ze juz wiecie 🙂 u mnie pewnie bedzie jutro tak ze dzidzius odwroci sie pupa i tyle bede go widziala 😞 chociaz na ostatnim usg caly czas stal badz siedzial... nie chcial sie polozyc nawet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Musi 🙂 Zobaczysz wpadniesz tu jutro z wielka nowina 🙂 Ja nie wiem jak to mozliwe sie dziecko sie jakos uklada ze nic nie widac, bo mimo ze moj byl dziwnie ulozony na ostatnim USG, tak mi lekarz mowil ze normalnie nie moze ustalic jego pozycji, glowa tak wygieta, caly tulow w jakims dziwnym polozeniu, ale miedzy tymi nogami i tak bylo widac mocno te zawartosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to tam nie mam takich mysli.. porodu to tam jeszcze sie tak nie boje ale raczej martwi mnie to co bedzie po porodzie. Boje sie tego nowego zycia jakie mnie czeka, wiadomo.. wszystko sie zmieni, nie wiem jak sobie z tym poradze. Dlatego nie mam tak ze sie nie moge doczekac, strasznie sie boje tego kwietnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie to lwasnie martwi, nad swoja mama to zapanuje ale juz mnie przeraza upierdliwosc tesciowej. Chcialabym zeby sobie daleko mieszkaly.. moja tesciowa to juz jest prawie na codzie n w naszym zyciu a co dopiero jakl sie dziecko urodzi. A ja to taka zlosnica jestem, szybko sie denerwuje nie lubie jak mi sie ktos wpierdziela w moje decyzje i je podwaza.. bedzie ciezko 🙂 Co do opieki to sie nie boje tego bo jakos z dziecmi sobie radze, a ze swoim to juz wogole bedzie lepiej. No zobaczymy, wiem ze napewno bedzie mi ciezko wszystkich poustawiac na poczatku. Tym bardziej ze to pierwsze dziecko w naszej rodzinie i w rodzinie meza.. tesciowa ma tylko syna wiec to bedzie jej jedyny wnuk. Masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez bedzie pierwszy wnuk z obydwu stron , ale na szczescie moja tesciowa mieszka 60 km od nas i na codzien jej nie ma.Zreszta ona jest taka ze nie wpiepsza sie w nasze zycie.. moi rodziece za to mieszkaja blisko ale nie maja czasu zeby tak przyjezdzac czesto do nas. Zreszta ja sie bardzo z tgo ciesze ze mam mame pod reka bo zawsze pomoze 🙂Na szczescie tez mieszkamy sami i nikt nam nie bedzie patrzyl na rece i na to jak wychowujemy nasze dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm..... Ja też jestem a co do rodziców to moja mama mieszka blisko ale nie ma czasu za bardzo wpadać... 😞 😞 co mnie bardzo smuci...
A co mnie jeszcze bardziej wkurza to to, że mieszkam z teściową która ma jednego syna, czyli mojego męża i już mi gada co mam z dzieckiem robić jak się zajmować a ja dostaje szajby... Ale pół roku jesteśmy po ślubie i głupio mi coś powiedzieć... Czasami to aż mi się w głowie gotuje... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mieszkamy w Belfascie calkiem sami, bez naszych rodzicow ani rodziny blizszej. Ja bym chciala jednak aby moja mama odiwedzila nas na conajmniej miesiac kiedy dzidzia sie urodzi. Nie mam doswiadczenia w opiece nad noworodkami wiec na pewno pomoc mamy bedzie niezastapiona, a poza tym mam nadzieje ze odciazy mnie choc troszke z gotowaniem 🙂 Juz nie moge sie doczekac, mojej dzidzi no i mamy tutaj z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 obys tylko nie miala tak jak moja kolezanka ktora ma meza a on jest jedynakiem. i jej tesciowa wpiepsza sie w ich zycie, dzicko chce wychowywac tak jak ona wychowywala synusia. Synciowi nawet uklada w szafce z ubraniami,wchodzi im do sypialni i patrzy czego mu brakuje z ubran, kupuje idt. a moja kol. tylko sie z nia kloci i mysli o rozwodzie 😞 bo synus nic nie da powiedziecna mamusie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż tak źle to nie jest... Mój to mówi że to jest teraz nasza rodzina ze on zakłada swoją nową... Ale do teściowej nic nie dociera... A mi głupio się kłócić z nią.... Czasami podchodzi do mnie i zaczyna mnie masować prostuje mi plecy, bo mówi że to dobrze dla dziecka itd... A mnie szlak trafia... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziołchy 😞
Ja mam badanie 3 stycznia i mam nadzieje,ze się wkoncu dowiem kogo będę miała,ale pewnie znow sie pepowinka zasloni albo dupka wypnie 😞 😞 😞
Rozstałam sie z moim 😞 😞 😞 Cały dzien wyje,nie wiem co robic 😞((( Nienwidze go!!! Dzisiaj wyzwałam moje dziecko 😞((( A potem tak żałowałam 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej wróciłam łeb mi pęka idę zaraz spać
wszystko przebiega książkowo ale co to nie wiem bo tylko mnie zważył, pomierzył i tętno dziecka i wsio!!!!!!!!!!!!!
glukoza juro albo w czwartek nie wiem bo ja to z tym lekarze już nie mogę muszę się najpierw umówić na badanie bo zrezygnowałam z przychodni będe robić wszystko prywatnie
a moja glukoza będzie wyglądała zupełnie inaczej niż wasza nie wiem dlaczego
poza tym wstydu sie najadłam bo ten czubek zauważył że włosy malowałam i tak się na mnie wydarł że aż wody musiał się napić, że kategorycznie nie wolno i coś tam a ja mało śmiechem nie parsknęłam
pytałam o 3D u niego kosztuje 100 więc chyba się skuszę będę je miała za 6 tygodni czyli w 30tc i to będzie moje ostatnie USG
no i kolezanka co ze mną jeździ będzie miała syna i jest niepocieszona myślałam że się wścieknę z resztą ja też ciągle wierzę że u mnie będzie chłopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Hej dziołchy 😞
Ja mam badanie 3 stycznia i mam nadzieje,ze się wkoncu dowiem kogo będę miała,ale pewnie znow sie pepowinka zasloni albo dupka wypnie 😞 😞 😞
Rozstałam sie z moim 😞 😞 😞 Cały dzien wyje,nie wiem co robic 😞((( Nienwidze go!!! Dzisiaj wyzwałam moje dziecko 😞((( A potem tak żałowałam 😞((


Frytus weź się w garść maleńka. Dzidziuś nie jest winien że wam nie wychodzi. Spokojnie- na pewno jeszcze się dogadacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...