Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie wiem, zaraz poszukam jakiegoś przepisu.. chyba, że macie jakiś smaczny przepis? 😉

idę po wałek do sąsiada bo mi brat pociągnął na pierogi na święta xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to sie nie znam na pieczeniu :P
za to mam na głowie dzis segregacje ciuszków dla małej bo dostałam aż 7 worków z ubrankami i musimy z moim znaleśc jakąś fajna kapele na wesele bo mamy termin na 24 wrzesnia a wiekszosc ma juz zajete terminy.;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda nie na zakupach tylko się męczy z jebaną paczką!!!!!!!!!!!!!
Wybieram pocztę polską wali mnie to a dziś i tak nic nie załatwie, kurde ja tak na prawde nie jestem taka ograniczona ale robię to pierwszy raz a to nie jest wysłanie zwykłej paczki - no prawie
a jak coś mojej klientce nie odpowiada to niech spada na bambus, taniej i tak by nigdzie tego nie kupiła, także paczką zajmuję się w poniedziałek
dziś mam trochę roboty bo mam w szpitalu do ogarnięcia cały dom chłop i dwa psy a i obiad gotuję ja sama bez niczyjej pomocy 🤪 i jutro chyba też 🤪
mam nadzieję że nikogo nie potruję
a ciasto mam od wczoraj jeszcze pół blachy także wystarczy a jak nie to są ciasteczka
idę się w kuchni ulokować później się odezwę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ale z Was kuchareczki 😁 a ja niedługo będę wychodziła po lodówkę!!!! 😁
Mój się ze mnie śmieje, bo siedzę rozkraczona w szlafroku, nieumyta i z takimi skarpeto-kapciami na nogach 😁 także wyglądam jak karykatura samej siebie 😁
A jak u Was dziewczęta?


e tam ja też siedzę jeszcze w piżamie 😁 😁 😁
ale mój murzyn już w piekarniku 🤪
boziu i zaś mam tyle zmywania, przecież wczoraj zmywałam tyle naczyń choćby po wigilia a dziś zaś 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam z zakupów, mięsko poporcjowałam i wsadziłam do zamrażalnika, na poprawę humoru kupiłam sobie 15 białych tulipanów bo w Biedronce były takie piękne i tanie, że grzech było nie kupić. Muszę się też wziąć za jakieś sprzątanie, obiad dzisiaj gwizdany - nic nie robię 🙂 Ja mam zupę ogórkową od wczoraj a mężuś zażyczył sobie nugetsy z piersi kurczaka więc to akurat mogę mu na szybko zrobić - nie ma w tym żadnej filozofii 🙂 Chyba sobie kawkę małą strzelę bo niby spałam 9 godzin ale ziewam co chwilę i jakaś niedorobiona dziś jestem 🤢 Może się trochę ożywię bo siedzę i patrzę w monitor jak ten muł bagienny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello !! Ja dzis wstalam o dziwo o wiele wczesniej niz zwykle, to chyba przez to przeziebienie.. meczy mnie po nocach. A tak pozno sie melduje bo trzeba bylo troche posprzatac i ogarnac chate bo przyszedl do mnie facio i montuje mi szafe w przedpokoju, w koncu 🙂 No i wstawilam jeszzce pranie bo wczoraj polecialam po ciuszki do lumpeksu dla mojego bobka malego bo mamy taki fantastyczny lumpeks gdzies zworza takie ciuszki dla dzieci dziewczyny ze Wam mowie !! Ze normalnie zero ale to naprawde zero roznicy miedzy nimi a takimi ze sklepu.. wszystkie markowe, przyworza je z anglii. Tak wiec zostawily dla mnie(bo mam tam znajoma 🙂) takie rewelacyjne ze normalnie nie moge za kazdym razem uwierzyc ze takie rzeczy sa w lumpeksach 🙂 Zero sladow sprania, uzytkowania nic a nic 🙂 I tak mam w domku ciuszki z h&m, marks&spencer, disneya, cheeroke z lumpeksu 🙂 Podniecam sie nimi jakby to nie wiemk co bylo 😜 Maz ma ze mnie łacha.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a mnie dopada jakaś bezsenność ;/ albo to wina mojego chłopaka, który tak chrapie, że okna się trzęsą ;/ KOSZMAR! Cholera, da się coś z tym zrobić?


ja mojemu zatykam nos, aż sie trochę poddusza 🤪 i przestaje
a jak to nie pomaga to z łokcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
a mnie dopada jakaś bezsenność ;/ albo to wina mojego chłopaka, który tak chrapie, że okna się trzęsą ;/ KOSZMAR! Cholera, da się coś z tym zrobić?
Niestety nie 🤢 Moj tez tak chrapie, juz nawet z nim nie spie w jednym lozku jak nocuje w domu.. zawsze sie w koncu wynosze o ktorejs w nocy do salonu.. 🤢 okrutne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a mnie dopada jakaś bezsenność ;/ albo to wina mojego chłopaka, który tak chrapie, że okna się trzęsą ;/ KOSZMAR! Cholera, da się coś z tym zrobić?


ja mojemu zatykam nos, aż sie trochę poddusza 🤪 i przestaje
a jak to nie pomaga to z łokcia 😁


ja też go leję, każe mu się kłaść na brzuchu.. chwile pomaga i zaraz znowu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
aisak napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a mnie dopada jakaś bezsenność ;/ albo to wina mojego chłopaka, który tak chrapie, że okna się trzęsą ;/ KOSZMAR! Cholera, da się coś z tym zrobić?


ja mojemu zatykam nos, aż sie trochę poddusza 🤪 i przestaje
a jak to nie pomaga to z łokcia 😁


ja też go leję, każe mu się kłaść na brzuchu.. chwile pomaga i zaraz znowu!!!!
U mojego jest tak samo.. beznadziejny przypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Hello !! Ja dzis wstalam o dziwo o wiele wczesniej niz zwykle, to chyba przez to przeziebienie.. meczy mnie po nocach. A tak pozno sie melduje bo trzeba bylo troche posprzatac i ogarnac chate bo przyszedl do mnie facio i montuje mi szafe w przedpokoju, w koncu 🙂 No i wstawilam jeszzce pranie bo wczoraj polecialam po ciuszki do lumpeksu dla mojego bobka malego bo mamy taki fantastyczny lumpeks gdzies zworza takie ciuszki dla dzieci dziewczyny ze Wam mowie !! Ze normalnie zero ale to naprawde zero roznicy miedzy nimi a takimi ze sklepu.. wszystkie markowe, przyworza je z anglii. Tak wiec zostawily dla mnie(bo mam tam znajoma 🙂) takie rewelacyjne ze normalnie nie moge za kazdym razem uwierzyc ze takie rzeczy sa w lumpeksach 🙂 Zero sladow sprania, uzytkowania nic a nic 🙂 I tak mam w domku ciuszki z h&m, marks&spencer, disneya, cheeroke z lumpeksu 🙂 Podniecam sie nimi jakby to nie wiemk co bylo 😜 Maz ma ze mnie łacha.. 🙂


to fakt, ja dla swojej dorwałam maluśkie buciki UGG, takie coś na styl emu. orginalne, futreko nic nie ubite, ponoc oddane bo zamale :d 10zl, dacie wiare 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie wszedzie tak jest, ale akurat nam jakis czas temu otworzyli ten wlasnie lump i tak sie niesamowicie reklamowali ze najlepsze markowe ciuchy z anglii beda sprowadzac no ale tam sobie myslalam ze pierdziela a lumpeks to lumpeks 🙂 Ale jednak ludzi tam !! Jak za komuny w kolejkach 🙂 Jak towar zworza to jest oblezenie i faktycznie te rzeczy sa niesamowite, nigdy nie myslalam ze tak moga wygladac rzeczy z lumpeksu 🙂 Jak nowiutkie, tyle ze bez metek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...