Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ja tak mam od miesiąca, nie narzekaj 😉 znaczy się, że dziecko zdrowe

Ola ale ona od soboty ciągle w ogóle nie odpoczywa niv no chyba że w nocy
teraz zmieniam pozycję a ona cięgle mnie bombarduje moim zdaniem to nie jest normalne, Boże może coś jej dolega????

a denerwowałaś się ostatnio? Myślę, że tak - masz odpowiedź..
Masz racje Ola. Ja tak samo jakis miesiac temu sie martwilam bo doslownie non stop ale to non stop czulam ruchy dziecka.. balam sie czy cos mu nie jest bo to nie bylo normalne. Ale wlasnie mialam nie ciekawy okres w zyciu i bylam wiecznie zdenerwowana, plakalam i takie tam. Potem jak mamusi przeszlo to dziecko nagle przestalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja jestem kłębkiem nerwów ale nie sądziłam że to może mieć aż taki związek
jeju teraz to ona normalnie tam "tańczy" aż mnie brzuch piecze nigdy, przysięgam nigdy nie była taka aktywna
Tyska teraz to ja nawet nie narzekam wiadomomo że tego nie lubię nigdy nie ukrywałam, ale teraz to zaczynam się martwić
idę po kawę może to ją uspokoi
Alexia jak ten kolega męża, wolny?przystojny?bogaty ? bo ja to jakby wolna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No przecież dziecko czuje to samo co my.. Jak się stresujemy i denerwujemy to ono też jest niespokojne, ginekolog mi to tłumaczył, że wtedy jakiś się hormon wydziela co w skrajnych przypadkach może prowadzić do rozwierania szyjki, dlatego dziewczynki wdech i wydech i tak 10 razy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ja jestem kłębkiem nerwów ale nie sądziłam że to może mieć aż taki związek
jeju teraz to ona normalnie tam "tańczy" aż mnie brzuch piecze nigdy, przysięgam nigdy nie była taka aktywna
Tyska teraz to ja nawet nie narzekam wiadomomo że tego nie lubię nigdy nie ukrywałam, ale teraz to zaczynam się martwić
idę po kawę może to ją uspokoi
Alexia jak ten kolega męża, wolny?przystojny?bogaty ? bo ja to jakby wolna jestem

Akurat wolny, całkiem przystojny i na brak kasy nie narzeka jakoś, chatę w Wawie też ma 😉 A co do kawy to nie pij głupolu... zrób to dla dziecka - daj jej odpocząć 🥴 dzieciak Ci sie znerwicowany urodzi......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ja jestem kłębkiem nerwów ale nie sądziłam że to może mieć aż taki związek
jeju teraz to ona normalnie tam "tańczy" aż mnie brzuch piecze nigdy, przysięgam nigdy nie była taka aktywna
Tyska teraz to ja nawet nie narzekam wiadomomo że tego nie lubię nigdy nie ukrywałam, ale teraz to zaczynam się martwić
idę po kawę może to ją uspokoi
Alexia jak ten kolega męża, wolny?przystojny?bogaty ? bo ja to jakby wolna jestem
Ja za to zawsze taka zlosnica bylam i jestem nadal. Zawsze niecierpliwa, szybko sie irytuje i obrazam. Taki jeden wielki fochmen.. dlatego podejrzewam ze ten moj bobek z tego wlasnie powodu jest taki aktywny, moze dlatego tez zaczelam tak szybko czuc jego ruchy i w sumie nie musze sie martwic ze nie odczuam ich jakis czas, bo on zawsze jest aktywny. Troche mnie to martwi bo pisza ze dziecko po porodzie spi mniej wiecej w tych samych godzinach co jeszcze w lonie matki.. jakby tak bylo to moj syn chyba nigdy nie da mi pospac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ja jestem kłębkiem nerwów ale nie sądziłam że to może mieć aż taki związek
jeju teraz to ona normalnie tam "tańczy" aż mnie brzuch piecze nigdy, przysięgam nigdy nie była taka aktywna
Tyska teraz to ja nawet nie narzekam wiadomomo że tego nie lubię nigdy nie ukrywałam, ale teraz to zaczynam się martwić
idę po kawę może to ją uspokoi
Alexia jak ten kolega męża, wolny?przystojny?bogaty ? bo ja to jakby wolna jestem
Ja za to zawsze taka zlosnica bylam i jestem nadal. Zawsze niecierpliwa, szybko sie irytuje i obrazam. Taki jeden wielki fochmen.. dlatego podejrzewam ze ten moj bobek z tego wlasnie powodu jest taki aktywny, moze dlatego tez zaczelam tak szybko czuc jego ruchy i w sumie nie musze sie martwic ze nie odczuam ich jakis czas, bo on zawsze jest aktywny. Troche mnie to martwi bo pisza ze dziecko po porodzie spi mniej wiecej w tych samych godzinach co jeszcze w lonie matki.. jakby tak bylo to moj syn chyba nigdy nie da mi pospac 😮

No to pięknie bo moja też harce zaczyna po 22-ej i nad ranem lubi sobie pobrykać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
No i chyba gowniarza przechwalilam.. boze znowu sie tak nagina jakby byl jakims cyrkowcem bez kregoslupa 🤢 Przedziwne i malo przyjemne uczucie

ja własnie też to przeżywam, aż no-spe wzięłam bo ciągnie mnie cały brzuch, jakby mi ktoś skórę naciągał na chama i rozrywał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
tak chyba nie jest do końca, bo np ja cały czas kopałam mame, a pożniej przesypialam cale noce, a moj brat raz na jakis czas sie ruszyl i miala z nim straszna jazde po porodzie. nie spal, ryczal.. masakra. więc się cieszcie 😁
O JEZUU, oby to byly prorocze slowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
No i chyba gowniarza przechwalilam.. boze znowu sie tak nagina jakby byl jakims cyrkowcem bez kregoslupa 🤢 Przedziwne i malo przyjemne uczucie

ja własnie też to przeżywam, aż no-spe wzięłam bo ciągnie mnie cały brzuch, jakby mi ktoś skórę naciągał na chama i rozrywał
No dokladnie, to milusie kopniaczki poszly w zapomnienie, teraz bedzie ta mniej przyjemna droga ku koncowi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda chyba naprawdę po te kawę polazła, ja bym jej dała jakby tu była - biedna ta jej Lenka 🤨
Tyle kofeiny.. a ona jeszzce mowila ze cole to non stop pila, nie wiem jak teraz. To kawa to cola.. biedne dziecko 😞 Da jej przy porodzie 😜 Nie no zartuje, nie zycze jej tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
No i chyba gowniarza przechwalilam.. boze znowu sie tak nagina jakby byl jakims cyrkowcem bez kregoslupa 🤢 Przedziwne i malo przyjemne uczucie

ja własnie też to przeżywam, aż no-spe wzięłam bo ciągnie mnie cały brzuch, jakby mi ktoś skórę naciągał na chama i rozrywał


ja tez tak mam.. to jest najgorsze, tylko u mnie raczej takie chwilowe jest, ale straszne uczucie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda chyba naprawdę po te kawę polazła, ja bym jej dała jakby tu była - biedna ta jej Lenka 🤨
Tyle kofeiny.. a ona jeszzce mowila ze cole to non stop pila, nie wiem jak teraz. To kawa to cola.. biedne dziecko 😞 Da jej przy porodzie 😜 Nie no zartuje, nie zycze jej tego 🙂


poza tym kawe o tej porze pic ?;> 😁 a potem sie dziwi, ze spac nie moze.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda chyba naprawdę po te kawę polazła, ja bym jej dała jakby tu była - biedna ta jej Lenka 🤨
Tyle kofeiny.. a ona jeszzce mowila ze cole to non stop pila, nie wiem jak teraz. To kawa to cola.. biedne dziecko 😞 Da jej przy porodzie 😜 Nie no zartuje, nie zycze jej tego 🙂

Pomijam już to ale jak to dziecko ma być spokojne jak mama się na okrągło pobudza? I to na noc.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemów ze spaniem
kawa prawie na mnie nie działa
dziecko jest aktywne bo widocznie faktycznie mamusia trochę znerwicowana
Pepsi dziś 1l obaliłam
a jeszcze śmieszna sytuacja dziś na poczcie była
Ola może daj koledze jakieś namiary do mnie zobaczymy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda chyba naprawdę po te kawę polazła, ja bym jej dała jakby tu była - biedna ta jej Lenka 🤨
Tyle kofeiny.. a ona jeszzce mowila ze cole to non stop pila, nie wiem jak teraz. To kawa to cola.. biedne dziecko 😞 Da jej przy porodzie 😜 Nie no zartuje, nie zycze jej tego 🙂

Pomijam już to ale jak to dziecko ma być spokojne jak mama się na okrągło pobudza? I to na noc.. 😮

a no faktycznie już prawie noc a ja myślałam że to około 20.00 kurde chociaż mnie tu nie zostawiajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...