Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus napisał(a):
wypłacz się to pomaga, a z facetami tak to już jest.. ja mam wrażenie, że jak mój się na coś uprze (jaczęściej jakaś głupota i i tak wychodzi później na moje) to jest jak 5 letnie dziecko 😠
zresztą powiedzienie że "faceci się rozwijają do 5 roku życia a potem już tylko rosną" jest adekwatne 🙂

już się wypłakałam ale czuję że jak mi tu przyjedzie z pakunkiem z Ikei to temat powróci na nowo

no zapewne, oby jednak zmienił zdanie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
fml

a Ty po jakiemu gadasz?

aaa bo moje życie jest teraz do duuupy... siedzę cały czas sama, zamiast pisać pracę to oglądam głupi tvn, rodzina daleko, tatusiek jeszcze dalej a mi tak smutno, że szok. Już naprawdę wolałabym się kłócić z facetem niż całą ciążę przejść samotnie, bo przynajmniej coś by się działo. A ja nawet nie mam o czym pisać z moim, każdy dzień wygląda niemal identycznie, nic nie robię i jest mi smutno... nie mogę doczekać się porodu, bo wtedy moje życie znówu jakoś ruszy.

Pojadłabym sobie takich faworków ale ja nie piekę i nie gotuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja wrocilam od okulisty a bylam po to zeby dala mi zaswiadczenie ze nie ma przeciwskazan bo gin kazal mi wziasc i zgadzam sie ze zadko kiedy zdarza sie ze nie pozwalaja rodzic silami natury 🙂 to jest tylko karteczka informacyjna jak pojde rodzic zebym nie miala nieprzyjemnosci 🙂

a tak dla rozweselenia nie wiem czy ktoras z was widziala obejzyjcie sobie 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=Tziv1HPSRF8&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
fml

a Ty po jakiemu gadasz?

aaa bo moje życie jest teraz do duuupy... siedzę cały czas sama, zamiast pisać pracę to oglądam głupi tvn, rodzina daleko, tatusiek jeszcze dalej a mi tak smutno, że szok. Już naprawdę wolałabym się kłócić z facetem niż całą ciążę przejść samotnie, bo przynajmniej coś by się działo. A ja nawet nie mam o czym pisać z moim, każdy dzień wygląda niemal identycznie, nic nie robię i jest mi smutno... nie mogę doczekać się porodu, bo wtedy moje życie znówu jakoś ruszy.

Pojadłabym sobie takich faworków ale ja nie piekę i nie gotuję 😞

to weź przepis i też spróbuj zrobić, czas sobie zajmij 🙂 z pożytkiem dla Ciebie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczynki ja wrocilam od okulisty a bylam po to zeby dala mi zaswiadczenie ze nie ma przeciwskazan bo gin kazal mi wziasc i zgadzam sie ze zadko kiedy zdarza sie ze nie pozwalaja rodzic silami natury 🙂 to jest tylko karteczka informacyjna jak pojde rodzic zebym nie miala nieprzyjemnosci 🙂

a tak dla rozweselenia nie wiem czy ktoras z was widziala obejzyjcie sobie 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=Tziv1HPSRF8&feature=related


ja to w tv widziałam już kilka razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Swoja droga to tez niezly uparciuch z niego..

Już mu powiedziałam że jak tak mamy podejmować decyzje to ja dam dziecku na imie Lenka tak jak chciałam i w dupie mam co on ma do powiedzenia 😠

ja trochę z opóźnieniem ale tu cię POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o j a po spaniu czuję się bardziej zmęczona niż przed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Swoja droga to tez niezly uparciuch z niego..

Już mu powiedziałam że jak tak mamy podejmować decyzje to ja dam dziecku na imie Lenka tak jak chciałam i w dupie mam co on ma do powiedzenia 😠

ja trochę z opóźnieniem ale tu cię POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o j a po spaniu czuję się bardziej zmęczona niż przed

a mnie muli i chyba spać pójdę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...