Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????

nawet trzeba - ja mam zaleconą 3xdziennie NO-SPĘ FORTE czyli podwójną dawkę - jak boli to bierz śmiało
Na co Wam ta NoSpa?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????


oczywiście, że możesz, a nawet powinnaś jak to coś typu skurcz

no tak jak na miesiączkę tylko trochę łagodniej jednak coś ma itam promieniuje zwłaszcza przy moich ruchach
z resztą coś mi ten mój kiedyś wspominał że "doraźnie" można
idę poszukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????

nawet trzeba - ja mam zaleconą 3xdziennie NO-SPĘ FORTE czyli podwójną dawkę - jak boli to bierz śmiało
Na co Wam ta NoSpa?? 😮

No-Spa jest rozkurczowa i to jedyny lek dozwolony w takich przypadkach w ciąży, pierwsze pytanie na izbie przyjęć w szpitalu jakie usłyszałam to: Dlaczego nie wzięła Pani Nospy?
Bo kur.. nie miałam - ehh oni to też są inteligentni w tych szpitalach 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????


oczywiście, że możesz, a nawet powinnaś jak to coś typu skurcz

no tak jak na miesiączkę tylko trochę łagodniej jednak coś ma itam promieniuje zwłaszcza przy moich ruchach
z resztą coś mi ten mój kiedyś wspominał że "doraźnie" można
idę poszukać
Łe to jak na miesiaczke to moze lepiej wez, a wogole to cos za czesto Cie tak ostatnio brzuch boli ! A nie powinien.. moze Ty sie skonsultuj z lekarzem bo to nie powinno tak byc. Ja mam skurcze macicy dosyc czesto ale bezbolesne, a jak mnie zaczal tak kiedys brzuch bolec to odpoczywalam bo wiedzialam ze za duzo sie narobilam. Zawsze przeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????
A po co Ci No Spa? Tak Cie cos boli? Mnie nawet jak cos tam pobolewalo czy nawet mocniej to nigdy nie bralam. Nigdy nie byly to takie bole zeby az tabletki lykac, zreszta boli mnie nadal co jakies czas ale to nauczylam sie juz rozpoznawac ktore bole sa zle a ktore normalne 🙂

nie no ja też z tych NIE biorących i czasem też mnie coś kuło, bolało i nawet o tym nie myślałam
ale jednak ostatnio trochę stresu u mnie było i skoro czuję coś dziwnego to wolę wziąć tą NO SPĘ zamiast tu urodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????

nawet trzeba - ja mam zaleconą 3xdziennie NO-SPĘ FORTE czyli podwójną dawkę - jak boli to bierz śmiało
Na co Wam ta NoSpa?? 😮

No-Spa jest rozkurczowa i to jedyny lek dozwolony w takich przypadkach w ciąży, pierwsze pytanie na izbie przyjęć w szpitalu jakie usłyszałam to: Dlaczego nie wzięła Pani Nospy?
Bo kur.. nie miałam - ehh oni to też są inteligentni w tych szpitalach 😮


mi lekarz mowil ze gdyby bardzo bolalo to mozna buscopan, no albo nospe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????
A po co Ci No Spa? Tak Cie cos boli? Mnie nawet jak cos tam pobolewalo czy nawet mocniej to nigdy nie bralam. Nigdy nie byly to takie bole zeby az tabletki lykac, zreszta boli mnie nadal co jakies czas ale to nauczylam sie juz rozpoznawac ktore bole sa zle a ktore normalne 🙂

nie no ja też z tych NIE biorących i czasem też mnie coś kuło, bolało i nawet o tym nie myślałam
ale jednak ostatnio trochę stresu u mnie było i skoro czuję coś dziwnego to wolę wziąć tą NO SPĘ zamiast tu urodzić
Kurr... to NO SPE I DO LEKARZA !! Albo chociaz zadzwon, albo chociaz kladz sie i nie ruszaj do poniedzialku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
mam pytanie
ponieważ ja się niczym nie faszerowałam jeszcze
a teraz czuję jakby coś dziwnego w brzuchu i wiem że to nie od tych pierogów to myślicie że można łyknąć NO SPĘ?????????


oczywiście, że możesz, a nawet powinnaś jak to coś typu skurcz

no tak jak na miesiączkę tylko trochę łagodniej jednak coś ma itam promieniuje zwłaszcza przy moich ruchach
z resztą coś mi ten mój kiedyś wspominał że "doraźnie" można
idę poszukać
Łe to jak na miesiaczke to moze lepiej wez, a wogole to cos za czesto Cie tak ostatnio brzuch boli ! A nie powinien.. moze Ty sie skonsultuj z lekarzem bo to nie powinno tak byc. Ja mam skurcze macicy dosyc czesto ale bezbolesne, a jak mnie zaczal tak kiedys brzuch bolec to odpoczywalam bo wiedzialam ze za duzo sie narobilam. Zawsze przeszlo

Tyska to ty chyba nie czytałaś co ja wczoraj wykombinowałam a ten pierdoła na pogotowiu też nic nie powiedział a ja o nic nie pytałam w takim szoku byłam
dobra biorę jedną i już może krzywdy nam nie zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
http://allegro.pl/mega-komplet-lion-drewex-wys-0zl-materac-okazja-i1402496946.html
jakie słodkie!!! 😁 szkoda tylko, że to łóżeczko na kółkach jest
Kude sliczne 🙂 Ale cholernie drogie 😞.. caly zestaw duzo wychodzi, tzn jak dla mnie 🙂 ALe boskiee mebelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
http://allegro.pl/mega-komplet-lion-drewex-wys-0zl-materac-okazja-i1402496946.html
jakie słodkie!!! 😁 szkoda tylko, że to łóżeczko na kółkach jest
Kude sliczne 🙂 Ale cholernie drogie 😞.. caly zestaw duzo wychodzi, tzn jak dla mnie 🙂 ALe boskiee mebelki


dla mnie niestety też za drogie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Fasolka po bretońsku gotowa - wyszła pycha - chce któraś? Podzielę się 😁 Sama za wiele nie mogę zjeść bo popłynie do Wisły 🙂
Ja niestety nie lubie 🙂 Ale wierze ze wyszla pycha 😁 Troche mnie teraz podkrecilas tym jedzeniem i zastanawiam sie czy na cokolwiek mam ochote 🙂 Bo jesc to ja uwielbiam jako sama czynnosc tylko nie mam cos apetytu ostatnio 🙂 Musze cos wymozdzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
http://allegro.pl/mega-komplet-lion-drewex-wys-0zl-materac-okazja-i1402496946.html
jakie słodkie!!! 😁 szkoda tylko, że to łóżeczko na kółkach jest
Kude sliczne 🙂 Ale cholernie drogie 😞.. caly zestaw duzo wychodzi, tzn jak dla mnie 🙂 ALe boskiee mebelki


dla mnie niestety też za drogie ;/
Jejku a do pokoju malego to by tak pasowaly w tym kolorze ! No niestety 🙂 Moze gdybym remontow nie robila to bym se trzasnela takie ale niestety nie moge sobie teraz na takie pozwolic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fasolka po bretońsku gotowa - wyszła pycha - chce któraś? Podzielę się 😁 Sama za wiele nie mogę zjeść bo popłynie do Wisły 🙂
Ja niestety nie lubie 🙂 Ale wierze ze wyszla pycha 😁 Troche mnie teraz podkrecilas tym jedzeniem i zastanawiam sie czy na cokolwiek mam ochote 🙂 Bo jesc to ja uwielbiam jako sama czynnosc tylko nie mam cos apetytu ostatnio 🙂 Musze cos wymozdzyc

budyniu sobie ugotuj i polej syropem malinowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Fasolka po bretońsku gotowa - wyszła pycha - chce któraś? Podzielę się 😁 Sama za wiele nie mogę zjeść bo popłynie do Wisły 🙂

ja bym chętnie zjadła ale szkoda żeby się miała zmarnować jak znowu mnie najdzie na obściski z białą muszlą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fasolka po bretońsku gotowa - wyszła pycha - chce któraś? Podzielę się 😁 Sama za wiele nie mogę zjeść bo popłynie do Wisły 🙂
Ja niestety nie lubie 🙂 Ale wierze ze wyszla pycha 😁 Troche mnie teraz podkrecilas tym jedzeniem i zastanawiam sie czy na cokolwiek mam ochote 🙂 Bo jesc to ja uwielbiam jako sama czynnosc tylko nie mam cos apetytu ostatnio 🙂 Musze cos wymozdzyc

budyniu sobie ugotuj i polej syropem malinowym 🙂
Nie ... cos innegoo, cos obiadowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helol Mamuski 😉 ja dzisiaj od rana zabiegana jestem.. wstalam kolo 8, pojechalysmy z mama do hurtowni, kupilam becik, wozki tez popatrzylam, pojezdzilam sobie troche 😁 niedawno wrocilysmy do Elblaga, zjadlam obiadek, nadrobilam wszystkie strony 😁 Boze Matylda.. Ty to masz przezycia, uwazaj na siebie i odpoczywaj kochana ;* juz myslalam, ze znowu moja wina, ze przeze mnie ten wypadek sie stal, ale na szczescie nie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Fasolka po bretońsku gotowa - wyszła pycha - chce któraś? Podzielę się 😁 Sama za wiele nie mogę zjeść bo popłynie do Wisły 🙂

ja bym chętnie zjadła ale szkoda żeby się miała zmarnować jak znowu mnie najdzie na obściski z białą muszlą 🤢

no to ja z tego samego powodu tylko troszkę zjadłam i już się kładę bo też polecę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A co mebli to jaką kwotę chcecie wydać - mogę Wam pomóc poszukać czegoś 🙂
Te mi się podobają np ale nie wiem jak Wam i czy cena akceptowalna
http://www.mebelki.pl/p97766,promocja-mebli-baby-vox-zestaw-hawaii.html
Cena dla mnie akurat, do 1,500 🙂 Ale jakos mebelki mnie nie przekonuja, ale wiecie co, jesli macie jakies zdolnosci to czy widzialyscie gdzies na sprzedaz te mebelki??http://allegro.pl/17el-lozeczko-szuflada-materac-posciel-haft-i1407428122.html Na allegro tylko sa do reklamowania poscieli, nigdzie ich nie moge znalezc a cholernie mi sie podobaja !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...