Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

brechti napisał(a):
Witam skowroneczki!
Czyżby kradziejka oklasków wróciła? Chciałam pododawać o pierwszej w nocy ale nie mogłam :/
Ciekawe jakie disco małej puściłaś.... Bo ja męczę soundtrack z "Purple rain" ale mała chyba śpi w najlepsze. Spadam na zajęcia! Do później!

o Brechti Tobie mi się udało klasnąć
ja nie wiem co ja zapuściłam , to jakiś zespół tu nasz regionalny bo pamiętam że byłam na koncercie i taki fajny członek zespołu dał mi płytkę
ej wiecie co mam zaproszenie na weekend na zajebisty basen ale chyba się nie zdecyduję , ja ostatnio na basenie byłam jakieś 10 lat temu nawet kostiumu nie mam , i wstydziła bym sie go włożyć przed ciążą a co dopiero teraz, z takimi udami i jakimś dziwnym cellulitem 😮
także z basenu chyba nici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
Witam skowroneczki!
Czyżby kradziejka oklasków wróciła? Chciałam pododawać o pierwszej w nocy ale nie mogłam :/
Ciekawe jakie disco małej puściłaś.... Bo ja męczę soundtrack z "Purple rain" ale mała chyba śpi w najlepsze. Spadam na zajęcia! Do później!

o Brechti Tobie mi się udało klasnąć
ja nie wiem co ja zapuściłam , to jakiś zespół tu nasz regionalny bo pamiętam że byłam na koncercie i taki fajny członek zespołu dał mi płytkę
ej wiecie co mam zaproszenie na weekend na zajebisty basen ale chyba się nie zdecyduję , ja ostatnio na basenie byłam jakieś 10 lat temu nawet kostiumu nie mam , i wstydziła bym sie go włożyć przed ciążą a co dopiero teraz, z takimi udami i jakimś dziwnym cellulitem 😮
także z basenu chyba nici


Jak jest jaccuzi to idź!! Daj sobie spokój z cellulitem, każda kobieta go ma! Hehe ja ostatniojak poszłam z rodzicami to miałam rażąco pomarańczowo żółty kostium i niebiesko granatowy czepek, więc kochana już gorzej być nie może! No stress i idź posiedzieć sobie chociaż w ciepłej! Cya!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂
a tak a propos narodzin dziecka - nie wiem czy tak jest we wszystkich szpitalach ale w moim mają jakieś nowe wytyczne i nie kąpią dzieci po porodzie !!! 🤪 🤪 🤪 Wszystkim oczy wywaliło ze zdziwienia na zajęciach w szkole rodzenia jak nam to obwieścili - jedynie wycierają dziecko chusteczkami, prawdopodobnie chodzi o tę maź porodową żeby dziecko miało ją jak najdłużej ale dowiem się na następnych zajęciach bo mi to żyć nie daje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dzień doberek
ja jestem i od rana ktoś chce mi humor zepsuć chciałam Wam poklaskać i dupa bo niedawno ktoś wam chyba oklaski poodbierał i mnie też ale jebie mnie to już
ja od 5.00 na nogach zrobiłam kurs na dworzec i trochę potańczyłyśmy z Lenką a mianowicie zapodałam płytę z muzyką Disco Polo w aucie bo wyszperałam tam jakąś płytę po wakacyjnym koncercie, ale mała się rozszalała że do tej pory podskakuje
i tak wam coś wklejam do poczytania
http://isr.atspace.com/r9/p1/p10.htm
nie wiem czy ten link zadziała
czekam na WAS

Link zadziałał, kurcze dowiedziałam się rzeczy których w życiu bym nie przypuszczała... :P Jak to że mierzy się obwód klatki piersiowej... Masakra... Muszę to pokazać mężowi,bo w końcu zdecydował się że będzie przy porodzie... Ale się cieszę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
jestem 🙂
a tak a propos narodzin dziecka - nie wiem czy tak jest we wszystkich szpitalach ale w moim mają jakieś nowe wytyczne i nie kąpią dzieci po porodzie !!! 🤪 🤪 🤪 Wszystkim oczy wywaliło ze zdziwienia na zajęciach w szkole rodzenia jak nam to obwieścili - jedynie wycierają dziecko chusteczkami, prawdopodobnie chodzi o tę maź porodową żeby dziecko miało ją jak najdłużej ale dowiem się na następnych zajęciach bo mi to żyć nie daje 😮

U nas w szpitalu też tylko wycierają... Bo własnie ta maź płodowa jakoś chroni dziecko... 🙂 Wrócę później bo muszę coś zjeść :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kobiety 🙂 ja już po śniadanku sałata lodowa z majonezem haha zachcianka. Dziś od rana pobolewa mnie brzuszek 😞 a ja to mam w dupie tą idiotkę od oklasków mogę mieć i zero. A wy jak tam sie czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja jeszcze nie zasnęłam dopiero teraz ide
DOBRANOC hehe

po co będziesz spała 😜 szkoda życia 😁

no właśnie już wiem że nie będę ale nie dlatego że szkoda życia tylko dlatego że znowu mogę się nie wyrobić mam dziś wizytę i jeszcze nie ogolona!!!!!!! 🤢
poza tym uszę ugotować zupkę i pozmywać i pranie wywiesić i takie tam
zastanawiam sie jak wymusić na tym lekarzu USG ale chyba nic nie wskóram
a spać no chce mi się bo położyłam się około 1.00 i ledwo zasnęłam a LEON pierdzielnął z kanapy musiałam sprawdzić wybiłam sie ze spania a już na 4.30 miałam budzik bo musiałam zawieźć mamę i babcię na busa bo pojechały do kontroli bidulki muszą się tłuc autobusami bo ja nie mogłam pojechać ze względu na moją wizytę bo nie mogłam jej przełożyć bo mój "doktór" jedzie sobie teraz na narty na trzy tygodnie więc jedna wizyta by mi przepadła a z kolei gdybym pojechała z nimi to mogłabym nie zdążyć bo wiecie jak jest w państwowej służbie zdrowia niby są umówione a odsyła sie je tam z drzwi do drzwi wiem bo ostatnio też byłam z babcią na chwilę a wróciłam po 12 godzinach!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja dopiero wstalam zjadlam sniadanko i zasiadlam do kompa 🙂 dzis mam nudny dzien zero planow chyba musze cos wymyślić 😮

to pojedź za mnie do lekarza bo dla mnie taka wizyta kontrolna to strata czasu brr a jeszcze dziś taka dziwna sytuacja może mnie spotkać kurde ja to zawsze muszę sie cos wkopać dlaczego wokół mnie są sami popaprańcy ???????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ej gdzie ta Wiola po weselu ?????????????????? mam nadzieję że nic im się nie stało

też się zastanawiam, może najadła się za dużo.. albo tak tańcowała że przesadziła.. przecież ona leżeć miała, jednak tyle godzin na nogach to w tym stanie zdecydowanie za dużo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja dopiero wstalam zjadlam sniadanko i zasiadlam do kompa 🙂 dzis mam nudny dzien zero planow chyba musze cos wymyślić 😮

to pojedź za mnie do lekarza bo dla mnie taka wizyta kontrolna to strata czasu brr a jeszcze dziś taka dziwna sytuacja może mnie spotkać kurde ja to zawsze muszę sie cos wkopać dlaczego wokół mnie są sami popaprańcy ???????????????????????


dlaczego dziwna sytuacja ?? nie ma problemu tylko nie wiem czy bym zdazyla na ta wizyte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niby wczoraj był najgorszy dzień w roku jak to mówią naukowcy, ale dla mnie najgorszy dzień jest dzisiaj... Rozpoczęłam dzień zrobieniem herbaty i co?? Nie trafiłam wrzątkiem do kubka tylko się oblałam po ręce... Auu... Ciekawe co jeszcze mnie spotka 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja dopiero wstalam zjadlam sniadanko i zasiadlam do kompa 🙂 dzis mam nudny dzien zero planow chyba musze cos wymyślić 😮

to pojedź za mnie do lekarza bo dla mnie taka wizyta kontrolna to strata czasu brr a jeszcze dziś taka dziwna sytuacja może mnie spotkać kurde ja to zawsze muszę sie cos wkopać dlaczego wokół mnie są sami popaprańcy ???????????????????????


dlaczego dziwna sytuacja ?? nie ma problemu tylko nie wiem czy bym zdazyla na ta wizyte 🙂

długo by opisywać chodzi o "towarzystwo" w jakim prawdopodobnie pojadę do tego lekarza
a mianowicie ja jeździłam z taką dziewczyną tu od nas ( żadna moja koleżanka po prostu znajoma) żeby było taniej bo my mamy 50km do lekarza oj wiadomo o co chodzi
tylko ona jest po rozwodzie matka dwójki dzieci a teraz z 3 w ciąży no i jest w ciązy z kolegą mojego męża i zarazem z moim sąsiadem który ma mnóstwo dzieci w każdym zakątku tego kraju a nawet europy tylko ona nie do konca jest tego świadoma , poza tym debil nie odzywał sie do niej od początku ciąży bo twierdził że musi sobie to wszystko poukładać i takie tam bzdury a ona nie naciskała w sumie to nawet mówiła ze już nie chce mieć z nim nic wspólnego i takie tam no a teraz ten poczuł w sobie instynkt ojcowski i pierdoli jej jakieś głupoty i daje nadzieje a ona jakby o wszystkim zapomniała oj no długa historia
tylko chodzi o to ze ja jestem na bieżąco i wiem z ejego intencje są nieszczere i wiem że on się nigdy nie zmieni a teraz obiecuje jej gruszki na wierzbie no i chodzi o to że on się dzis zaoferował że nas zawiezie do tego lekarza tylko ja nie za bardzo mam ochotę na to wszystko patrzeć bo ja go niestety znam lepiej niż ona sama
szkoda mi dziewczyny bo ona zupełnie się pogubiła w życiu , ledwo wygrzebała się z jednego gówna a już wdepnęła w następne to tak w wielkim skrócie sytuacja w rzeczywistosci jest bardziej zawikłana - ojej to se poplotkowałam ale co tam czytajcie o tym jakie ludzie popełniają błędy i sami ich unikajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...