Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andziucha napisał(a):
tyminka dziekuje za komplemencik 🙂 jak narazie nie mam rozstepow na brzuchu bo zaczelam szybko stosowac krem przeciw rozstepom ale na innych czesciach ciala sa;/;/


nie smarowałaś bioder ud? trzeba smarować całe ciało 🙂 ale wolałabym na biodrach niz brzuchu nied wiem czemu ale nawet na piersiach by mi nie przeszkadzało tak jak na brzuchu. Ja w gimnazjum dostałam rozstępów na udach od wew na biodrach piersiach takie cieniutkie teraz ich w ogóle nie widac a te ciązowe to podobno takie duze się robią 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też smaruje ale nie systematycznie,narazie nie mam ani na brzuchu ani na piersiach rozstepow,na udach mam ale to stare....
Taka dziewcyzna ktora lzala ze mna na sali w szpitalu,mowila mi ze cala ciaze nie miala rozstepow a dwa tyg przed porodem jej wyskoczyly,normalnie caly brzuch miala pociachany;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Ja też smaruje ale nie systematycznie,narazie nie mam ani na brzuchu ani na piersiach rozstepow,na udach mam ale to stare....
Taka dziewcyzna ktora lzala ze mna na sali w szpitalu,mowila mi ze cala ciaze nie miala rozstepow a dwa tyg przed porodem jej wyskoczyly,normalnie caly brzuch miala pociachany;/


ja znam e takie co jednej na tydzien przed prodem jednej na 3 dni przed a trzecia dziewczyna urodziła kilka dni po terminie i własnie wtedy jej wyskoczyły tak więc mówie wszytsko przede mna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja przed ciażą tak 63, 64 a teraz 73





o ja podobnie przed ciążą 64 a teraz71.5kg a rozstępów nowych nie mam bo codziennie się smaruje i w razy w tyg pilingi robię 🙂



tyminka bardzo ładne zdjęcie to z jakiejś sesji czy własnej roboty?


tak sama robiłam dziękuje 🙂
a ja myje się gąbką to szorstką strona i tez dwa razy dziennie smaruje myje sie w letniej wodzie i piling raz robiłam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie widze ze piszecie o rozstepach ...ja tez kupilam ten krem pharmaceris...ale uwazam ze jest malowydajny ja samruje sie dokładnie...i tubka starcza na dopbre 1.5 tyg....ale uzywam specjalnego na rozstepy tez ale rossmanowski jest tani bo jakies 13zł...i bardzo wydajny a rozstepow narazie brak...jedynie na piersiach chca sie przebc ale im narazie nie pozwalam ;p ale te kosmetykiz rossmana naprawdę polecam...oliwka tez jest fajna... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
A co do tych istnejacych rozstepow to jaki krem jest najlepszy?? mam w sumie ten Pharmaceris ale na mnie on nie dziala;/


ja uwielbiam fissan jest cudowny tak nawilża że nawet sobie nie wyobrażacie nawet mustella nie jest taka cudowna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
no ja jestem, myślałam że zejdę na zawał, szłam 2km/h mdli mnie nadal, nawet spacer nie pomógł, za to komodę i przewijak zamówiłam a na pocieszenie weszlam do Tesco i kupiłam sobie białe róże i TRUSKAWKI - niebo w gębie 😜


mi na mdłosci surowa marchew pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiaa napisał(a):
tez uzywam fissan 😉 ślicznie pachnie


a dla mnie to po prostu maścia pachnie bo on jakis taki bez zapachowy ale taki wydajny to on nie jest nie dawni go kupiłam z półtorej tyg temu i zraz znów musze kupic . piersi mi sie ogromnie powiekszyły w zyciu takich wielkich staników nie miałam ale dzięki fissanowi na razie nie mam nawet kawałeczka 🙂 a na uda smruje czerwonym garnierem i pupe tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
no ja jestem, myślałam że zejdę na zawał, szłam 2km/h mdli mnie nadal, nawet spacer nie pomógł, za to komodę i przewijak zamówiłam a na pocieszenie weszlam do Tesco i kupiłam sobie białe róże i TRUSKAWKI - niebo w gębie 😜


mi na mdłosci surowa marchew pomaga

no właśnie ja też zjadłam 2 marchewki ale nie wiem czy to zbieg okoliczności czy mi po marchewkach przeszło, wcześniej wciągnęłam truskawki i wypiłam soczek jednodniowy. Najważniejsze, że na razie nie mdli 🙂 A jak tam buraczkowa? Ugotowana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...