Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ufff - wróciłam właśnie z zakupów - zamówiłam sobie łóżeczko i kupiłam jedną paczkę pampersów (2) od 3 do 6 kg.
Z każdym dniem coraz bardziej rosnę - majtki ciążowe mnie już cisną 😞

Wiola, gdzie można dostać takie majtasy? To są takie aptekowe?


Ja kupiłam w sklepach dla ciężarnych a poza tym fajne są w TESCO (do tej pory używam) i jeszcze w sklepach z bielizną też są na pewno.

Ja w tesco to takie zwykłe bawełniane koloraśne kupuję, rozejrzę się w takim razie za ciązowymi bo mnie moje juz cisną też 😁


Ale kupisz też normalne - nie ciążowe tylko takie elastyczne i w rozmiarze np XXL - też jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ufff - wróciłam właśnie z zakupów - zamówiłam sobie łóżeczko i kupiłam jedną paczkę pampersów (2) od 3 do 6 kg.
Z każdym dniem coraz bardziej rosnę - majtki ciążowe mnie już cisną 😞

Wiola, gdzie można dostać takie majtasy? To są takie aptekowe?


Ja kupiłam w sklepach dla ciężarnych a poza tym fajne są w TESCO (do tej pory używam) i jeszcze w sklepach z bielizną też są na pewno.

Ja w tesco to takie zwykłe bawełniane koloraśne kupuję, rozejrzę się w takim razie za ciązowymi bo mnie moje juz cisną też 😁


Ale kupisz też normalne - nie ciążowe tylko takie elastyczne i w rozmiarze np XXL - też jest ok 🙂

suuuper, haha, oby z biustonoszem poszło też tak łatwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
taki biustonosz do karmienia widzialam ostatnio w carrefourze i w e' leclerku.

Ja mam problem z rozmiarem, bo te najwieksze sa albo za wielgachne w obwodzie albo ich wcale nie ma... Boje sie, ze jak nic nie znajde to będę musiała znaleźć kogoś do uszycia, bo to już przestaje być śmieszne...... A taki biustonosz to podstawa garderoby młodej mamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak 😉 była ogolona. Jedenj zrobili lewatywe i kazali jej wyjsc bo nastepna pani byla do badania i ledwo doleciała do łazienki.. innej dali taka koszulke a pani przy tuszy i bylo jej pupe widac i ona z badania usg do pokoju szla i widzi mody chłopak zobaczyl ja szok ;OOOO a ona tak idzie i mówi "chłopie zrozum" nie no rozbraja mnie ten tekst ;D;D;D;D;D haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
No tak 😉 była ogolona. Jedenj zrobili lewatywe i kazali jej wyjsc bo nastepna pani byla do badania i ledwo doleciała do łazienki.. innej dali taka koszulke a pani przy tuszy i bylo jej pupe widac i ona z badania usg do pokoju szla i widzi mody chłopak zobaczyl ja szok ;OOOO a ona tak idzie i mówi "chłopie zrozum" nie no rozbraja mnie ten tekst ;D;D;D;D;D haha

To co one mówiły było okropne 😮
Dziewczyny czy to możliwe żeby w obecnych czasach nie można było nic zrobić????
Przecież chyba można coś komuś powiedzieć,zgłosić jak się jest traktowanym, są chyba jakieś prawa pacjenta???
No teraz to się naprawdę zaczynam bać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
A ogoliła się? 😁 😁 😁 😁

nie spowiadała mi się, ale dostała wytyczne że ma się ogolić bo wstyd 😁

A któraś z dziewuszek miała jej pomóc! Ciekawe, czy sama dała radę... Mi coraz ciężej zginać się do tych kłaczków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
No tak 😉 była ogolona. Jedenj zrobili lewatywe i kazali jej wyjsc bo nastepna pani byla do badania i ledwo doleciała do łazienki.. innej dali taka koszulke a pani przy tuszy i bylo jej pupe widac i ona z badania usg do pokoju szla i widzi mody chłopak zobaczyl ja szok ;OOOO a ona tak idzie i mówi "chłopie zrozum" nie no rozbraja mnie ten tekst ;D;D;D;D;D haha

nooo, oglądałam też 🙂 fajny pomysł z tym kubeczkiem z dziubkiem... znając życie wszystkiego pozapominam bo nie będzie mi się chciało wcześniej pakować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Agusiaa napisał(a):
No tak 😉 była ogolona. Jedenj zrobili lewatywe i kazali jej wyjsc bo nastepna pani byla do badania i ledwo doleciała do łazienki.. innej dali taka koszulke a pani przy tuszy i bylo jej pupe widac i ona z badania usg do pokoju szla i widzi mody chłopak zobaczyl ja szok ;OOOO a ona tak idzie i mówi "chłopie zrozum" nie no rozbraja mnie ten tekst ;D;D;D;D;D haha

To co one mówiły było okropne 😮
Dziewczyny czy to możliwe żeby w obecnych czasach nie można było nic zrobić????
Przecież chyba można coś komuś powiedzieć,zgłosić jak się jest traktowanym, są chyba jakieś prawa pacjenta???
No teraz to się naprawdę zaczynam bać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wydaje mi się, że większość babek nie chce do tego wracać po urodzeniu dziecka i puszcza sprawę płazem... Mamy XXI wiek i to jest nie do pomyślenia co się tam dzieje! oczywiście nie we wszystkich szpitalach ale mimo wszystko! Ci ludzie są tam aby pomóc, znają doskonale sytuację i są świadomi wszystkiego, przez co przechodzi pacjentka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusiaa napisał(a):
No tak 😉 była ogolona. Jedenj zrobili lewatywe i kazali jej wyjsc bo nastepna pani byla do badania i ledwo doleciała do łazienki.. innej dali taka koszulke a pani przy tuszy i bylo jej pupe widac i ona z badania usg do pokoju szla i widzi mody chłopak zobaczyl ja szok ;OOOO a ona tak idzie i mówi "chłopie zrozum" nie no rozbraja mnie ten tekst ;D;D;D;D;D haha

o czym Ty gadasz dziewczyno? Nam chodziło o Matyldę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to torbe w 8 m spakuje tak jak mówiła tam ta kobieta. wszystko zapakuje wcześniej 🙂 na pewno nie zapomne o koszuli!!! i tych majtkach jednorazowych nie będę chodzić z pampersem trzymajac go w ręku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
ja to torbe w 8 m spakuje tak jak mówiła tam ta kobieta. wszystko zapakuje wcześniej 🙂 na pewno nie zapomne o koszuli!!! i tych majtkach jednorazowych nie będę chodzić z pampersem trzymajac go w ręku

haha ja pierdziele zawsze możesz trzymac go w kroku! no i oto powstał nowy krok do rejestracji w Ministerstwie Głupich Kroków Monty Pythona! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja to torbe w 8 m spakuje tak jak mówiła tam ta kobieta. wszystko zapakuje wcześniej 🙂 na pewno nie zapomne o koszuli!!! i tych majtkach jednorazowych nie będę chodzić z pampersem trzymajac go w ręku

haha ja pierdziele zawsze możesz trzymac go w kroku! no i oto powstał nowy krok do rejestracji w Ministerstwie Głupich Kroków Monty Pythona! 😁 😁 😁


haha ale jak bez majtek by się trzymał 🙂 więc łapa w krok i się chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...