Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
fajny pomysł mieli z tym zbyszkiem i kasia ale ta para mnie wkurza


mnie czasami tez denerwują za bardzo na pokaz zrobione ale sporo informacji jest bardzo cennych 🙂


tak to prawda info są przydatne ale wolałabym zeby to była jakaś inna para 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
fajny pomysł mieli z tym zbyszkiem i kasia ale ta para mnie wkurza

jaki zbyszekjaka kasia nie wiem o co kaman


ola tvn kazała włączyć i tu jest dzień dobry tvn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
hej dziewczyny ja dopiero wstalam zjadlam sniadanko i zasiadlam do kompa 🙂 dzis mam nudny dzien zero planow chyba musze cos wymyślić 😮

to pojedź za mnie do lekarza bo dla mnie taka wizyta kontrolna to strata czasu brr a jeszcze dziś taka dziwna sytuacja może mnie spotkać kurde ja to zawsze muszę sie cos wkopać dlaczego wokół mnie są sami popaprańcy ???????????????????????


dlaczego dziwna sytuacja ?? nie ma problemu tylko nie wiem czy bym zdazyla na ta wizyte 🙂

długo by opisywać chodzi o "towarzystwo" w jakim prawdopodobnie pojadę do tego lekarza
a mianowicie ja jeździłam z taką dziewczyną tu od nas ( żadna moja koleżanka po prostu znajoma) żeby było taniej bo my mamy 50km do lekarza oj wiadomo o co chodzi
tylko ona jest po rozwodzie matka dwójki dzieci a teraz z 3 w ciąży no i jest w ciązy z kolegą mojego męża i zarazem z moim sąsiadem który ma mnóstwo dzieci w każdym zakątku tego kraju a nawet europy tylko ona nie do konca jest tego świadoma , poza tym debil nie odzywał sie do niej od początku ciąży bo twierdził że musi sobie to wszystko poukładać i takie tam bzdury a ona nie naciskała w sumie to nawet mówiła ze już nie chce mieć z nim nic wspólnego i takie tam no a teraz ten poczuł w sobie instynkt ojcowski i pierdoli jej jakieś głupoty i daje nadzieje a ona jakby o wszystkim zapomniała oj no długa historia
tylko chodzi o to ze ja jestem na bieżąco i wiem z ejego intencje są nieszczere i wiem że on się nigdy nie zmieni a teraz obiecuje jej gruszki na wierzbie no i chodzi o to że on się dzis zaoferował że nas zawiezie do tego lekarza tylko ja nie za bardzo mam ochotę na to wszystko patrzeć bo ja go niestety znam lepiej niż ona sama
szkoda mi dziewczyny bo ona zupełnie się pogubiła w życiu , ledwo wygrzebała się z jednego gówna a już wdepnęła w następne to tak w wielkim skrócie sytuacja w rzeczywistosci jest bardziej zawikłana - ojej to se poplotkowałam ale co tam czytajcie o tym jakie ludzie popełniają błędy i sami ich unikajcie


wow niezla historia ale niestety tak bywa w zyciu 😞 czlowiek uczy sie na bledach albo robi wszystko aby tych bledow nie bylo widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko kurde szlag mnie trafia jak słyszę co on o niej mówi, zupełnie inaczej zachowuje się jak ona jest w pobliżu
szkoda mi też tej pozostałej dwójki bo dzieciaczki są malutkie i brakuje im ojca zwyczajnie się do tego nowego "tatusia" przyzwyczaiły później zniknął na pół roku e teraz znowu się pojawił, ciekawe kiedy znowu będzie potrzebował czasu na odpoczynek
no dziś będę słuchać tego pieprzenia i słodzenia a następnym razem jak sie spotkamy będzie ją równał z błotem w towarzystwie jakiejs kolejnej panienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
czeeeść 🙂 Ola mi coś świta w głowie ze nam polozna mowila ze po 2h myja dziecko. Ale nie jestem tego pewna 🙂 zaraz zapytam kolezanki ktora tam rodzila czy to prawda.. 🙂

nam powiedzieli, że tylko wycierają z krwi i innych pozostałości ale nie kąpią tak jak kiedyś, kapiesz dopiero w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
no tak tylko kurde szlag mnie trafia jak słyszę co on o niej mówi, zupełnie inaczej zachowuje się jak ona jest w pobliżu
szkoda mi też tej pozostałej dwójki bo dzieciaczki są malutkie i brakuje im ojca zwyczajnie się do tego nowego "tatusia" przyzwyczaiły później zniknął na pół roku e teraz znowu się pojawił, ciekawe kiedy znowu będzie potrzebował czasu na odpoczynek
no dziś będę słuchać tego pieprzenia i słodzenia a następnym razem jak sie spotkamy będzie ją równał z błotem w towarzystwie jakiejs kolejnej panienki



przykre ale prawdziwe 🤢 niestety tacy potrafia byc faceci perfidni i zakłamani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
oświadczam wszem i wobec, że dzisiaj będę jęczeć 🤢

no jak ma ci to pomóc to jęcz ja też się dołączam
od wczoraj boli mnie łeb
a teraz wypiłam prawie karton mleka też nie wiem dlaczego i już mnie mdli i siku ciągle latam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
tyminka napisał(a):
haha te jego gadżety większości są kompletnie nie przydatne 🙂


dla mnie to jest smieszne a czasem ironiczne z tymi niektorymi jego "bardzo waznymi" gadzetami 😁


haha no 🙂z tych wszystkich gadżetów podobała mi sie ta maskotka co przyjmuje zapachy mamy mleka skóry itp i potem dziecko lubi się do tego przytulać to akurat na pewno zakupie a reszta ... kiedys prokop zaczał się tym bawić i żadna z tych jeego cudownych gadżetów nie zadziałała , widziałaś ten odcinek? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czeeeść 🙂 Ola mi coś świta w głowie ze nam polozna mowila ze po 2h myja dziecko. Ale nie jestem tego pewna 🙂 zaraz zapytam kolezanki ktora tam rodzila czy to prawda.. 🙂

nam powiedzieli, że tylko wycierają z krwi i innych pozostałości ale nie kąpią tak jak kiedyś, kapiesz dopiero w domu

mimo że z waszą INFLANCKĄ nie mam nic wspólnego to już dawno słyszałam że te praktyki z NIE myciem są juz teraz bardzo powszechne w wielu szpitalach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czeeeść 🙂 Ola mi coś świta w głowie ze nam polozna mowila ze po 2h myja dziecko. Ale nie jestem tego pewna 🙂 zaraz zapytam kolezanki ktora tam rodzila czy to prawda.. 🙂

nam powiedzieli, że tylko wycierają z krwi i innych pozostałości ale nie kąpią tak jak kiedyś, kapiesz dopiero w domu

mimo że z waszą INFLANCKĄ nie mam nic wspólnego to już dawno słyszałam że te praktyki z NIE myciem są juz teraz bardzo powszechne w wielu szpitalach



Pytałam i masz racje Ola. Nie myją dziecka po porodzie. Wycieraja i oliwkuja dziecko podobno, a w domu kapiesz sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie z tymi praktykami w szpitalach przy dzieciach to jest bajka. Jak mnei mama rodziła mówiła że nie wolno tego czy tego potem mówili ze to kompletna bzdura mozna robić tak i tak za 5 lat powiedzą ze to co teraz nam zalecają będą za 5 lat krytykować. Czasem to się lepiej wsłuchać w swoje dziecko i iść za instynktem niż za tymi nowościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
wiecie co może głupio o tym mówić ale dopadła mnie dolegliwość ciążowa której bardzo chciałam uniknąć - hemoroidy - masakra - i nic z tym zrobić się nie da aż nie urodzę, normalnie tylko usiąść i płakać 🤨


pewnie przez zaparcia? ja np. mam straszne zaparcia czasem sobie myśle że szybciej urodze niż za przeproszeniem to gówno wys...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
wiecie z tymi praktykami w szpitalach przy dzieciach to jest bajka. Jak mnei mama rodziła mówiła że nie wolno tego czy tego potem mówili ze to kompletna bzdura mozna robić tak i tak za 5 lat powiedzą ze to co teraz nam zalecają będą za 5 lat krytykować. Czasem to się lepiej wsłuchać w swoje dziecko i iść za instynktem niż za tymi nowościami.

dokładnie, teraz wymyślili że pępka nie wolno smarować spirytusem tylko wodą z szarym mydłem, 30 lat ludzie odkażali spirytusem a nagle wpadli na nowy pomysł który w dodatku się nie sprawdza bo pępek długo zasycha.. ja i tak będę używać spirytusu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
wiecie co może głupio o tym mówić ale dopadła mnie dolegliwość ciążowa której bardzo chciałam uniknąć - hemoroidy - masakra - i nic z tym zrobić się nie da aż nie urodzę, normalnie tylko usiąść i płakać 🤨


pewnie przez zaparcia? ja np. mam straszne zaparcia czasem sobie myśle że szybciej urodze niż za przeproszeniem to gówno wys...

coś w tym pewnie jest.. ale też duże znaczenie ma ciężar płodu i macicy.. nie wiem co będzie jak mi się już brzuch opuści do porodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
wiecie z tymi praktykami w szpitalach przy dzieciach to jest bajka. Jak mnei mama rodziła mówiła że nie wolno tego czy tego potem mówili ze to kompletna bzdura mozna robić tak i tak za 5 lat powiedzą ze to co teraz nam zalecają będą za 5 lat krytykować. Czasem to się lepiej wsłuchać w swoje dziecko i iść za instynktem niż za tymi nowościami.

dokładnie, teraz wymyślili że pępka nie wolno smarować spirytusem tylko wodą z szarym mydłem, 30 lat ludzie odkażali spirytusem a nagle wpadli na nowy pomysł który w dodatku się nie sprawdza bo pępek długo zasycha.. ja i tak będę używać spirytusu 🙂


ja oczywiście też! i zobaczysz za 5 lat powiedzą co szare mydło absolutnie, najlepszy jest spirytus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...