Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutliputli napisał(a):
poszło ?

poszło: to mój brzusio na świeżo, sprzed 15 minut 🙂

Po śniadaniu jestem jakby co ☺️ ☺️ ☺️ i dlatego taki duży 😁

wow kaśka nie dziwię się że chłop jak dąb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
poszło ?

poszło: to mój brzusio na świeżo, sprzed 15 minut 🙂

Po śniadaniu jestem jakby co ☺️ ☺️ ☺️ i dlatego taki duży 😁


wiesz co myslałam że masz wiekszy 🙂mniej więcej podobne mamy . jest sliczny ten twój busiek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
heloł
Kasia super brzusio, też myślałam ze masz większy ze względu ze twój synuś to dorodny mężczyzna 🙂 🙂 😉 😉


Tak oderwany ode mnie to mi się wydaje ogromny 😁 😁
ale że ja wysoka jestem to jakoś ginie w całości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Tiaaaaa...

Przy okazji zobaczyłam co się pod moim brzuchem dzieje 😁 😁 🤢 🤢 😮


Słodki ten brzusio Kasia 🙂 Jak patrze na te wasze nieskazitelne brzuchy to płakać mi się chce jak widzę te moje giga rozstępy.

Wiola jakie tany!!!!!!!!!!!!!!!
fajna fryzurka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dziewczyny mdłości przeszły to koniec leniuchowania
Oli coś długo nie ma miała jeszcze zahaczyć o położną w związku z jej cieknącą cieczą i co nie ma jej jeszcze a miała być około 11.00 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
aisak napisał(a):
heloł
Kasia super brzusio, też myślałam ze masz większy ze względu ze twój synuś to dorodny mężczyzna 🙂 🙂 😉 😉


Tak oderwany ode mnie to mi się wydaje ogromny 😁 😁
ale że ja wysoka jestem to jakoś ginie w całości 🙂


mi sie tam podoba, 😉 😉ale nic niewidzie co ci sie pod nim robi 😁 😁 😁 😁
o co loto bo mnie ciekawość zżera???????? 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
A wrzuciłam z wesela zdjęcie bo akurat dostałam płytę. Tak na poprawę humoru bo się chwilowo zdołowałam tymi moimi rozstępami 😞

Dzięki za komplementy 🙂


śliczna jesteś to co tam rozstępy 🙂 ja tez na pewno dostane przed samym porodem bo moja mama miała straszne. a duzo przytyłaś w ciąży ja przed wazyłam 63, 64 a teraz przytyłam 11 kg tak 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W końcu!!! Jestem w domu 🙂
Czy Wyście oszalały? Nie macie co robić? Musiałam 30 stron nadrabiać a nie chciało mi się bo plecy mnie bolą dzisiaj... Byłam u lekarza, wepchnęłam się komuś w kolejkę, no ale że sprawa niecierpiąca zwłoki (wody płodowe) to nie mam wyrzutów. Więc sprawa z grubsza wygląda tak:
Szyjka ok, wszystko pozamykane, sformowane i porodu przedwczesnego nie widać. Dostałam opierdol z góry na dół - najpierw od położnej potem od swojej gin 🥴 Wymigałam się stwierdzeniem, że byłam zupełnie nieświadoma (bo byłam ale tylko początkowo) - tak czy inaczej istnieje prawdopodobieństwo że sączą się wody ale wizualnie tego nie da się stwierdzić, więc muszę jechać do szpitala dzisiaj 🤪 Zaraz muszę założyć wkładkę i po 4 godzinach czeka mnie przejażdżka na izbę - ehhh mam nadzieję, że mnie tam na żadną obserwację nie zostawią, bo skończę jak dzisiaj jeden Pan po 50-tce na morfologii 😁
Leżał z nogami do góry bo im tam zemdlał podczas pobierania krwi 😁 Dobrze że faceci nie rodzą 🙃
Któraś tam pytała o Duphaston - ja go brałam do 12 tygodnia - to są hormony na podtrzymanie ciąży 🙂 (w dodatku kurewsko drogie - kilka tabletek 45 zł)
Zaszłam też do apteki i kupiłam te babskie pampersy, podkłady i waciki jałowe... Nie mieli majtek bo jak pan aptekarza stwierdził: nie schodzą im, więc muszę poszukać gdzie indziej.. To chyba tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...