Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
No i żebyś wiedziała,Moją Pole tez wkurr....ście bo mnie skopała własnie 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do gorsetu to też mam zamiar zakupic;p
A na balet też bym poszła,ale chyba będę z karolem chodzić ,bo jużm i chyba samej nie wypada tak się szlajać ;p jak do tej poryy 🙂

ja sobie nie wyobrażam gdzieś wyjść z Paweł - najlepiej bawię się SAMA
To tak jak ja, nigdy nie jezdzilam z moim mezem na takie imprezy. No chyba ze jakies dancingi, a na typowe balety gdzie jest pelno .. jakby to, towarzystwa o plasitkowych umyslach, jezdze sama z kolezankami. Z moim sie nie umiem tak bawic w takich miejscach i zawzsze jestem zestresowana bo musze go pilnowac (nie chodzi oczywiscie o zadne kobiety tylko o inna sprawe). A tak jade sama, na nikogo nie zwracam uwagi, bawie sie w swoim towarzystwie.. mm miodzio. Juz bym chciala, ale jak bede wygladac jak trzydrzwiowa szafa to chyba umre w depresji.. 😞

dokładnie mam to samo tylko odwrotnie bo jak jadę z nim to on mnie pilnuje (do pewnego) momentu a później zawsze awantura i płacz
a najbardziej lubię jak on mnie skądś odbiera - jego mina jest bezcenna
No bez kitu 🙂 Latem tego roku robilam tak dwa razy, jak jeszcze nie mieszkalam z nim, wiec mina byla dwa razy lepsza 🤪 Jak nie trzy. Sam sie uparl, to przyjezdzal po mnie. A co do kg, moze i sa w brzuchu ale wlasnie o niego sie boje ! Ze zostanie mi wielki flak z rozstepami i rozwali mi talie 😞 Ze nie wejde w swoje dzinsy albo ze nie ubiore juz obsislych sukienek.. a lubilam sie tak wystroic 😞 Wtedy to poprostu tego nie przezyje.. nie wiem, normalnie nie wiem co wtedy zrobie. Jestem uczulona na swoje cialo i figure, jak mlody mi to odbierze to bede wredna MATKA !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
No i żebyś wiedziała,Moją Pole tez wkurr....ście bo mnie skopała własnie 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do gorsetu to też mam zamiar zakupic;p
A na balet też bym poszła,ale chyba będę z karolem chodzić ,bo jużm i chyba samej nie wypada tak się szlajać ;p jak do tej poryy 🙂

ja sobie nie wyobrażam gdzieś wyjść z Paweł - najlepiej bawię się SAMA
To tak jak ja, nigdy nie jezdzilam z moim mezem na takie imprezy. No chyba ze jakies dancingi, a na typowe balety gdzie jest pelno .. jakby to, towarzystwa o plasitkowych umyslach, jezdze sama z kolezankami. Z moim sie nie umiem tak bawic w takich miejscach i zawzsze jestem zestresowana bo musze go pilnowac (nie chodzi oczywiscie o zadne kobiety tylko o inna sprawe). A tak jade sama, na nikogo nie zwracam uwagi, bawie sie w swoim towarzystwie.. mm miodzio. Juz bym chciala, ale jak bede wygladac jak trzydrzwiowa szafa to chyba umre w depresji.. 😞

Ja przez te 3 lata ani razu z moim nigdzie nie byłam,na żadnych baletach ani nigdzie,on to taki dzikus 🙂 🙂 🙂 hehe POzatym on powiedział ze bałby sie ze mna na balety isc;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A może zrobimy konkurs na opowieści dziwnej treści? 😁
Ufunduję zwyciężczyni butelkę ze smoczkiem 😁
Ale chyba wiem kto wygra 😁


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
hahahahahah aż sie zakrztusiłam z e śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪
ja tez wiem kto wygra 😁 😁 😁
dobra ja jade do biedronki na zakupy hahahahhahahahhaah

ale tak na prawdę to nie była ironia 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A może zrobimy konkurs na opowieści dziwnej treści? 😁
Ufunduję zwyciężczyni butelkę ze smoczkiem 😁
Ale chyba wiem kto wygra 😁


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
hahahahahah aż sie zakrztusiłam z e śmiechu 🤪 🤪 🤪 🤪
ja tez wiem kto wygra 😁 😁 😁
dobra ja jade do biedronki na zakupy hahahahhahahahhaah

ale tak na prawdę to nie była ironia 😉 😉 😉

łooo jeejjjjj 😁 Uważaj bo tam się różne rzeczy dzieją niespotykane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
No i żebyś wiedziała,Moją Pole tez wkurr....ście bo mnie skopała własnie 🙂 🙂 🙂 🙂
A co do gorsetu to też mam zamiar zakupic;p
A na balet też bym poszła,ale chyba będę z karolem chodzić ,bo jużm i chyba samej nie wypada tak się szlajać ;p jak do tej poryy 🙂

ja sobie nie wyobrażam gdzieś wyjść z Paweł - najlepiej bawię się SAMA
To tak jak ja, nigdy nie jezdzilam z moim mezem na takie imprezy. No chyba ze jakies dancingi, a na typowe balety gdzie jest pelno .. jakby to, towarzystwa o plasitkowych umyslach, jezdze sama z kolezankami. Z moim sie nie umiem tak bawic w takich miejscach i zawzsze jestem zestresowana bo musze go pilnowac (nie chodzi oczywiscie o zadne kobiety tylko o inna sprawe). A tak jade sama, na nikogo nie zwracam uwagi, bawie sie w swoim towarzystwie.. mm miodzio. Juz bym chciala, ale jak bede wygladac jak trzydrzwiowa szafa to chyba umre w depresji.. 😞

Ja przez te 3 lata ani razu z moim nigdzie nie byłam,na żadnych baletach ani nigdzie,on to taki dzikus 🙂 🙂 🙂 hehe POzatym on powiedział ze bałby sie ze mna na balety isc;p
Heh, no widzisz 🙂 Ja to mam odwrotnie boje sie ze swoim. Juz lepiej jak mnie zawozi i odbiera 😉 Teraz to sobie bede chyba sama szoferem bo ktos bedzie musial z dzieciakiem siedziec 🙂 Wiec juz po mnie nie przyjedzie. Ale ja tam moge byc, alkohol to takiej zabawy mi nie jest niezbedny, jak mam ochote sobie potancowac to nie musze pic, zreszta ja to mam taka przypadlosc ze mi sie klimat udziela.. wiec upojenie alkohole rowniez, zawsze jak jestem trzeza w takich okolicznosciach to mam wrazenie jakbym pila.. wiec nic straconego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
jestem juz 😁 🤪 no i w Biedronce nic mi sie nie stalo, zadne babcie sie nie wpieprzaly w kolejke hahaha 😁 ale uwazalam 🙂 a wyniki dobre na szczescie.. ufff 😁 glukoza na czczo: 77, a po 2 h 115, wiec odetchnelam z ulga 🙂

to dobrze że wszystko się dobrze skończyło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Chce mi się budyniu 😞

ojj bidulko.. jeszcze troszkę wytrzymaj 🤨


Staram się.
Czytam lutóweczki i się sypią jak nie wiem co. A to dopiero 2 dzień lutego. Ciekawe jak to będzie z nami 🤨

Dowiemy się niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
wiecie co ????
nie ważne jestem zniesmaczona normalnie niektórymi postami
foch 🤨

co Ci nie pasi bejbe? 😜

never mind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Chce mi się budyniu 😞

ojj bidulko.. jeszcze troszkę wytrzymaj 🤨


Staram się.
Czytam lutóweczki i się sypią jak nie wiem co. A to dopiero 2 dzień lutego. Ciekawe jak to będzie z nami 🤨

Dowiemy się niebawem 🙂


Oby nie za wcześnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...