Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Helloo, widze ze tu pustki o tej godzinie. Ja jak zwykle klopoty ze snem... normalnie uwierzcie mi ze szlag mnie juz jasny trafia z ta ciaza... 😞 Jest mi zle, nie wysypiam sie, wieczorami nie moge zasnac, wczoraj tak mi napieprzal w pecherz ze ganialam 4 razy pod rzad. Juz nie mialam sil bo bylam zmeczona, prosilam go zeby przsestal ale mnie sie nie slucha 😞 Az wyc mi sie chcialo. A teraz co... przed 8 wojazeee wielkie bo niby dlaczego nie. Jestem poirytowana, nie mam juz cierpliwosci. Brak snu,mojego ukochanego doprowadza mnie wrecz do szalu, dlatego juz dzisiaj wiem ze jak sie urodzi to stane sie kims okropnym bez mojego snu.. wszyscy bedA mieli mnie dosc 😞 bede nie do zycia. Ale sie pozalilam... ale mi troche ulzylo. Skoro nikogo nie ma to ide probowac zasnac jeszcze, o ile moje radosne dziecko tez pojdzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też nie spałam ale nie dlatego że dziecię mi nie dało ale dlatego że straszna wichura u mnie a w dodatku cały czas drętwiały mi ręce i nogi. Za pół godzinki muszę wyjść i jedziemy do szkoły rodzenia a potem do galerii więc będę dziś dopiero wieczorem.
Tyska widzę że godnie dziś zastąpiłaś Matyldę z chęciami i podejściem do życia 😁 ale co tam - czasem trzeba ponarzekać - człowiekowi lżej.
Ja wracam do śniadanka, poklaskam komu się uda i lecę.
Do później. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😮 😮 😮 😮
Odwołali nam zajęcia i mamy odrabiać jutro, a mogłam sobie pospać 🤨
No cóż, dobrze że zadzwonili bo bym pojechała i pocałowała klamkę 🙂
Ale nie ma tego złego, pojadę sobie do Arkadii, bo dostałam 200 zł od mężusia na torebkę 🙃
WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i ode mnie 🙂

też słabo spałam, może to już przychodzi ten czas kiedy zaczynamy bardziej narzekać niż cieszyć się ciążą ? 😁 😁
no Ola, powiem Ci, że ta wichura nie sprzyja spaniu: też wstawałam co chwilkę, bo miałam wrażenie z kolei, że coś nam na balkon leci albo z mojego majątek ucieka 😮 😮

Ale śniadanie się robi, herbata owocowa się parzy: musi, no musi być dzisiaj dobrze 😁 😁

Ola, chociaż pochwal się nabytkiem: już tak dawno nie kupowałam nic sobie, że nawet nie wiem jakie to uczucie przymierzać coś 😁 😁 nawet jeżeli jest to torebka 😁 😁

ale za to idę dzisiaj do fryzjera< czasnę sobie nju fryzurkę na przedwiośnie.
Bo wiecie, świstak nie zobaczył swojego cienia 😁 😁 😁

Tyska, narzekaj: kto jak nie my zrozumiemy Cię najlepiej? 🙂 🙂 🙂
a człowiekowi przynajmniej lżej. Bylebyś w trend narzekajki nie wpadła 😉

No wiesz Ola, cofnęłam się aż do 54 strony a ty już mnie nawet tam z oklaskiem wyprzedziłaś 😁 😁?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 o fuj ble jaka pogoda ....
ja tam tez w nocy nie spie musimy sie tyska do tego przyzwyczaic ze teraz juz bedzie tylko gorzej takie uroki ciazy w ostatnim trymestrze ja tez z łazienki nie zdaze wrocic a znow mii sie chce co do spaniaa usypiam dopiero troche nad ranem albo drzemkuje w dzien jak sie uda
ale co nas nie zabije to nas wzmocni 😁 😁 😁trzeba znalezc i pozytywne strony jak teraz juz bedziesz miała ograniczony sen w nocy to łatwiej ci bedzie wstac do krzysia 😁 😁 😁 😁 grzywa do góry 😁 😁 😁
a ja jade dzis w gosci he he a wy nieeeee 😁 swoja droga to mam naddzieje ze moj chłop sie nie uchleje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńńńńńńńńń dobryyyyyyyyyy mamcie
jerunie jakiś tajfun zawisł chyba nad Polską
u Was w stolicy wieje u nas na śląsku też i to nieźle, tez sie zastanawiałam cała noc czy mi coś w okno nie pierdyknie 😁
u mnie dzis znajomi ze studiów na imprezę się wrąbali jak wiadomo prawie każdy student to alko, mówie "prawie każdy" żeby komuś nie ubliżyć 😉 😉 😉 to bede dziś całą noc patrzyła na zapite twarze 🤢 🤢
no to trzeba im coś do jedzenia zrobić, jakieś sałatki itp. 🙃 boziu kiedy ja se co łykne 😮
jakiegos dobrego drinka, mniammmmmmmmmmm
klasną sie nie udało nikomu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
dzieńńńńńńńńń dobryyyyyyyyyy mamcie
jerunie jakiś tajfun zawisł chyba nad Polską
u Was w stolicy wieje u nas na śląsku też i to nieźle, tez sie zastanawiałam cała noc czy mi coś w okno nie pierdyknie 😁
u mnie dzis znajomi ze studiów na imprezę się wrąbali jak wiadomo prawie każdy student to alko, mówie "prawie każdy" żeby komuś nie ubliżyć 😉 😉 😉 to bede dziś całą noc patrzyła na zapite twarze 🤢 🤢
no to trzeba im coś do jedzenia zrobić, jakieś sałatki itp. 🙃 boziu kiedy ja se co łykne 😮
jakiegos dobrego drinka, mniammmmmmmmmmm
klasną sie nie udało nikomu 😠


u mnie tez wichura straszna 😁 nad morzem 🙂 poza tym juz niedlugo sobie lykniesz, ja juz tez sie zastanawiam kiedy wreszcie ten dzien nadejdzie 😁 ale minie szybciutko na pewno 😉 Tobie tez nie mozna klasnac, bo Ola wszystkim poklaskala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia po takiej kwarantannie jak coś łykniemy to pewnie po jednym drinku będziemy zgony 😁 😁 😁 😁 😁 😁
boziu mieszkać nad morzem 🤪 🤪 🤪 🤪 jak fajnie, zazdroszcze, achhhhh ale sie rozmarzyłam, piasek, szum fal, ja i niunia w fioletowym bolidzie, ach ach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Asia po takiej kwarantannie jak coś łykniemy to pewnie po jednym drinku będziemy zgony 😁 😁 😁 😁 😁 😁
boziu mieszkać nad morzem 🤪 🤪 🤪 🤪 jak fajnie, zazdroszcze, achhhhh ale sie rozmarzyłam, piasek, szum fal, ja i niunia w fioletowym bolidzie, ach ach 😁 😁 😁


zapraszam serdecznie 😁 tylko jak taka pogoda jak dzisiaj to by chyba mnie razem z tym bolidem zwialo z drogi 🤪 a mieszkac blisko gor 🙂 tez sie rozmarzylam.. 🤪 🤪 wlasnie zastanawiam sie czy tak szybko zgona bede miala czy sie nic nie zmieni ( chociaz slaba glowe i tak mam 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Oj Wy chociaż do ludzi idziecie, albo ludzie do Was przychodzą...
chliiiiiiippppppp 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


ojjjjjjjjjj uwierz mi Kasia takiej bandy jak dziś bede miała w domu to by nikt nie chciał, on mają w oczach zamiast źrenic znaczek "procenty" 😮 😮 😮
pretekst wymyślili ze muszą mój brzuch jeszcze zobaczyć 😲 😲 😲 a co ja to małpa na wybiegu hahahahah 😁 😁 😁 😁
ale Kasia możecie się z Olą do Kamikusi zwalić na ploty 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Oj Wy chociaż do ludzi idziecie, albo ludzie do Was przychodzą...
chliiiiiiippppppp 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


wlasnie ja nie 😞 dzisiaj zadnych planow nie mam niestety 😞 nudze sie w domu, pogoda wstretna, pada deeszcz, wieje wiatr i nie mam zamiaru nic robic 😞 wiec nie jestes sama Kasiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Oj Wy chociaż do ludzi idziecie, albo ludzie do Was przychodzą...
chliiiiiiippppppp 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


ojjjjjjjjjj uwierz mi Kasia takiej bandy jak dziś bede miała w domu to by nikt nie chciał, on mają w oczach zamiast źrenic znaczek "procenty" 😮 😮 😮
pretekst wymyślili ze muszą mój brzuch jeszcze zobaczyć 😲 😲 😲 a co ja to mała na wybiegu hahahahah 😁 😁 😁 😁
ale Kasia możecie się z Olą do Kamikusi zwalić na ploty 😉 😉


tak jak mowilas, jak prawie kazdy student 😁 tylko mysli o % 😁 ale spokojnie, jeszcze troche.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Oj Wy chociaż do ludzi idziecie, albo ludzie do Was przychodzą...
chliiiiiiippppppp 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


ojjjjjjjjjj uwierz mi Kasia takiej bandy jak dziś bede miała w domu to by nikt nie chciał, on mają w oczach zamiast źrenic znaczek "procenty" 😮 😮 😮
pretekst wymyślili ze muszą mój brzuch jeszcze zobaczyć 😲 😲 😲 a co ja to mała na wybiegu hahahahah 😁 😁 😁 😁
ale Kasia możecie się z Olą do Kamikusi zwalić na ploty 😉 😉


Oj już ja widzę jak Oni Ci ten brzuch oklepią 😁 😁
Ale i tak zbiorowiska zazdroszczę: bo do tej pory to u nas takie imprezy się działy a teraz nic, jak my nie zrobimy to inni znajomi się nie ogarną 😁 😁

ok, zostawiam Was i wykorzystując że Mojego chwilowo nie ma: pędzę do fryzjera, może się wbiję bez umawiania 😁 😁 a jemu niespodziankę zrobię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia no to miłego "fryzjerowania" się 😉 😉 a co trzeba sobie dogadzać!!!!!
Asia wstawię, wstawię tylko za mężem latam z aparatem i gnębię: "no zrób mi, no zrób mi" 😁 😁 😁 zdjęcie oczywiscie 😁 😁 😁
a propos nie zdjęć 🙂, jezuuuuuuuuuu jaki miałam dzis sen hmmmmmmmmmm erotyczny ☺️ ☺️ sie działo 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane 🙂
Ja to problem z zasypianiem to mam co noc praktycznie, ale to dlatego, że mnie jakieś głupie myśli męczą ;/ no ale akurat dzisiaj sobie pospałam 🙂
Jadę dzisiaj do "teściowej" na obiad, wiec mam z głowy pichcenie 🙂
Mój Mały leniwy jak zawsze, oby był taki spokojny po porodzie, bo nie przyzwyczaił mamy do szaleństw 😁
Zjadłam śniadanie i idę się myć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...