Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂



ja na temat "swojego" wypowiem się jak mi prześle te rzeczy 😁
a właśnie, bo był już poruszany temat kołder dla maluchów, no i teoretycznie od 12 miecha dopiero moga spać.. myslicie, że mogę sobie odpuścić kupno kołderki narazie?
Kupiłaby 2 rożki, śpiworek no i ochraniacz do łóżeczka. Co wy na to?


no pewnie, ze sobie odpuść: nie dość że jeszcze za małe będzie,żeby pod kołderką spać to pamiętaj że lato idzie ! 😁 zapocisz pod tymi betami 😁

czyli jednak coś wiem o tych dzieciach!!!! jupi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jestem.
Ola, ja zamawiałam już kilka razy u tego co ma właśnie 20.000 transakcji ( rodzyneczki) i powiem że byłam mega zadowolona, także polecam: kupiłam u niego hurtem dużo różności: i ceny ma dobre i szeroki wybór produktów..no i same produkty 🙂

będę podglądać bo żurek gotuje 🙂



ja na temat "swojego" wypowiem się jak mi prześle te rzeczy 😁
a właśnie, bo był już poruszany temat kołder dla maluchów, no i teoretycznie od 12 miecha dopiero moga spać.. myslicie, że mogę sobie odpuścić kupno kołderki narazie?
Kupiłaby 2 rożki, śpiworek no i ochraniacz do łóżeczka. Co wy na to?

ja to już sama nie wiem, moja mama mówi żeby na nóżki jednak kłaść kołderkę ale póki co też w rożku będę kładła i będę obserwować, bo nie każde dziecko w rożku chce spać, w najgorszym wypadku okryję kocykiem, w końcu niedługo potem lato będzie i kocyk też można oblec w poszewkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
a Wy już zamówiłyście z allegro, albo z jakiegoś sklepu internetowego rożki i śpiworki???

tak, ja mam 2 rożki już, śpiworka nie zamawiam

i kupiłaś oby dwa usztywniane?

tak, oba usztywniane 🙂 łatwiej będzie mi karmić a do snu to zawsze można to usztywnienie wyciągnąć 🙂 łatwo się je "demontuje" że się tak wyrażę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
ja mam narazie jeden rozek taki wiazany, bo na rzepy ponoć kiepsko trzymaja i dziecko moze wypasc. tak mi poleciła ciotka mojego chłopaka bo jej JUlka malo nie wypadła z takiego na rzepy bo tak sie wierciła..

jak to może z tego dziecko wypaść? 😮 nie strasz mnie bo ja mam oba na rzepy.... zresztą i tak długo nie posłużą bo zaraz się w nie moja Julia mieścić nie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
ja mam narazie jeden rozek taki wiazany, bo na rzepy ponoć kiepsko trzymaja i dziecko moze wypasc. tak mi poleciła ciotka mojego chłopaka bo jej JUlka malo nie wypadła z takiego na rzepy bo tak sie wierciła..

jak to może z tego dziecko wypaść? 😮 nie strasz mnie bo ja mam oba na rzepy.... zresztą i tak długo nie posłużą bo zaraz się w nie moja Julia mieścić nie będzie 🙂


nie chce Cie straszyc, chodzi mi o to to ze takie wiazane mozesz sobie regulowac czy luzniej zwiazac czy słabiej, wiec chyba bezpieczniejsze, zreszta ja sie na tym nie znam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

Wiola znowu cwaniakuje ;D


Cała ja 🙂

Wioluś ile Ty już pracujesz w tym naszym bałaganie?


Od 01.07.2008r.

łojjj to ja od 01.09.2006 - już za długo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
http://www.hipp.pl/?id=244
będziecie kupowały? ja się cały czas zastanawiam ale kurcze latem... przydałoby się 🤔


będziecie 🙂
ja wiem, że pokarm matki ma w ogóle cudotwórcze właściwości ale lato będzie, upały to i dziecku pić się będzie chciało i dlatego kupuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
http://www.hipp.pl/?id=244
będziecie kupowały? ja się cały czas zastanawiam ale kurcze latem... przydałoby się 🤔


u mnie znowu ta ciotka dawała malej wode słodzona glukoza, ja narazie mysle ze nie bede nic kupowac z takich rzeczy tylko sie wypytam w szpitalu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

Wiola znowu cwaniakuje ;D


Cała ja 🙂

Wioluś ile Ty już pracujesz w tym naszym bałaganie?


Od 01.07.2008r.

łojjj to ja od 01.09.2006 - już za długo 😁


O matko - niezła jesteś.
Ja już wiem że nie wracam. Za duży syf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Wam to dobrze bo chodzicie do szkoły rodzenia to wszystko sie dowiecie, a ja to zaczynam sie bac ze sobie nie poradze;/

przestań, myślisz że szkoła to antidotum na wszelka niewiedzę? 🤢 doświadczenie to najlepsza szkoła, żadna z nas go nie ma 🙂 ale damy radę 🙂 Ty też dasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...