Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂 ja jestem i nadrabiam zeległości 🙂


no to masz oklaska za nadrabianie 😉 😉
Linka a ty bierzesz nadal Euthyrox???
Miałas badane jakos ostatnio TSH?


no niestety nadal biore euthyrox chodz TSH mi spadło w tygodniu ide na badania zobaczycze czy jest nadal w normie bo ginka kazała mi zrobic ale pewnie do konca ciazy bede go brac a Ty jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
aisak napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂 ja jestem i nadrabiam zeległości 🙂


no to masz oklaska za nadrabianie 😉 😉
Linka a ty bierzesz nadal Euthyrox???
Miałas badane jakos ostatnio TSH?


no niestety nadal biore euthyrox chodz TSH mi spadło w tygodniu ide na badania zobaczycze czy jest nadal w normie bo ginka kazała mi zrobic ale pewnie do konca ciazy bede go brac a Ty jak tam?


no ja też mam jak narazie TSH w normie ale tabletki kazała mi juz brać do konca ciązy i jak urodzę to odstawić a po 6 tyg.zbadać TSH i wtedy w zależności od wyniku znów dostanę albo i nie 🤔 🤔 🤔
bo się właśnie zastanawiałam jak ty masz, czy jezeli wynik masz w normie, to czy ci odstawili te tabletki, ale widzę ze masz tak samo jak ja 😉
mam nadzieję ze te tabletki faktycznie nie powodują żadnych skutków ubocznych dla dziecka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello
ja mam fazę po lekarstwie , we łbie mi kołuje ale jeszcze z 10 minut i wrócę d oświata żywych
Ola coś pisała o pięknej pogodzie - u mnie masakra śnieżyca, zamieć, zimno jak cholera, dopiero teraz jakieś przebłyski słońca widać
ja mam kupę sprzątania ale jak ja temu podołam to nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
linkaa napisał(a):
aisak napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂 ja jestem i nadrabiam zeległości 🙂


no to masz oklaska za nadrabianie 😉 😉
Linka a ty bierzesz nadal Euthyrox???
Miałas badane jakos ostatnio TSH?


no niestety nadal biore euthyrox chodz TSH mi spadło w tygodniu ide na badania zobaczycze czy jest nadal w normie bo ginka kazała mi zrobic ale pewnie do konca ciazy bede go brac a Ty jak tam?


no ja też mam jak narazie TSH w normie ale tabletki kazała mi juz brać do konca ciązy i jak urodzę to odstawić a po 6 tyg.zbadać TSH i wtedy w zależności od wyniku znów dostanę albo i nie 🤔 🤔 🤔
bo się właśnie zastanawiałam jak ty masz, czy jezeli wynik masz w normie, to czy ci odstawili te tabletki, ale widzę ze masz tak samo jak ja 😉
mam nadzieję ze te tabletki faktycznie nie powodują żadnych skutków ubocznych dla dziecka 🤢


NA pewno nie powoduja lekrze wiedza co robia 🙂 ja juz tak bardzo chilabym zeby byl ten kwiecen, te ostatnie miesiace to dla mnie meczarnia ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hello
ja mam fazę po lekarstwie , we łbie mi kołuje ale jeszcze z 10 minut i wrócę d oświata żywych
Ola coś pisała o pięknej pogodzie - u mnie masakra śnieżyca, zamieć, zimno jak cholera, dopiero teraz jakieś przebłyski słońca widać
ja mam kupę sprzątania ale jak ja temu podołam to nie wiem 🤢


hej 🙂 łap oklaska ode mnie 🙂 u mnie to samo zamiec straszna, tylko dobrze ze troche sniegu spadło i nie ma tej pluchy i deszczu bo takiej pogody najbardziej nie lubie. a Ty sprzatanie lepiej zostaw męzowi i nic nie rób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...