Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dobra mam kilka ciężkich dni przed sobą a jednocześnie kilka dni żeby się z tym szpitalem oswoić więc koniec tematu będę ryczeć na weekendzie jak będzie coraz bliżej

mam pytanie z innej beczki
wiem że większość z Was jest pracujących ja niestety nie i teraz mam inne ubezpieczenie a od marca zaczyna mi się ubezpieczenie przy Pawle wiecie o co chodzi
i pytanie dotyczy tego jaki ja mam mieć dowód ubezpieczenia czyli co mam okazać w szpitalu jak zechcą a wiem że zechcą ??? 🤨


Paweł ubezpieczył Cię u siebie tzn masz tak jak on ubezpieczenie pracownicze?


😮 😮 😮
NIE WIEM O CO PYTASZ ALE CHYBA TAK
no normalnie poszedł tam gdzie trzeba, zgłosił i od marca mam ubezpieczenie jako jego żona tylko jaki mam na to dokument przedstawić????? 😮
ja w te klocki ciemna jestem nigdy nie pracowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dobra mam kilka ciężkich dni przed sobą a jednocześnie kilka dni żeby się z tym szpitalem oswoić więc koniec tematu będę ryczeć na weekendzie jak będzie coraz bliżej

mam pytanie z innej beczki
wiem że większość z Was jest pracujących ja niestety nie i teraz mam inne ubezpieczenie a od marca zaczyna mi się ubezpieczenie przy Pawle wiecie o co chodzi
i pytanie dotyczy tego jaki ja mam mieć dowód ubezpieczenia czyli co mam okazać w szpitalu jak zechcą a wiem że zechcą ??? 🤨


Paweł ubezpieczył Cię u siebie tzn masz tak jak on ubezpieczenie pracownicze?


😮 😮 😮
NIE WIEM O CO PYTASZ ALE CHYBA TAK
no normalnie poszedł tam gdzie trzeba, zgłosił i od marca mam ubezpieczenie jako jego żona tylko jaki mam na to dokument przedstawić????? 😮
ja w te klocki ciemna jestem nigdy nie pracowałam

ale to jest ubezpieczenie dobrowolne jeśli dobrze się rozumiemy i raczej nie dotyczy Twojego pobytu w szpitalu bo to jest nieobowiązkowe, musiałabyś miec płacony ZUS ewentualnie być zgłoszona jako bezrobotna w UP - tak mi się wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
dobra mam kilka ciężkich dni przed sobą a jednocześnie kilka dni żeby się z tym szpitalem oswoić więc koniec tematu będę ryczeć na weekendzie jak będzie coraz bliżej

mam pytanie z innej beczki
wiem że większość z Was jest pracujących ja niestety nie i teraz mam inne ubezpieczenie a od marca zaczyna mi się ubezpieczenie przy Pawle wiecie o co chodzi
i pytanie dotyczy tego jaki ja mam mieć dowód ubezpieczenia czyli co mam okazać w szpitalu jak zechcą a wiem że zechcą ??? 🤨


Paweł ubezpieczył Cię u siebie tzn masz tak jak on ubezpieczenie pracownicze?


😮 😮 😮
NIE WIEM O CO PYTASZ ALE CHYBA TAK
no normalnie poszedł tam gdzie trzeba, zgłosił i od marca mam ubezpieczenie jako jego żona tylko jaki mam na to dokument przedstawić????? 😮
ja w te klocki ciemna jestem nigdy nie pracowałam

ja wiem, ze cos takieog jest ze na jedna pracujaca osobe moze byc ubezpieczona cala rodzina. Kiedys bylo tak ze mialo sie to ksiazeczke ubezpieczniowa i tam byly wpisane osoby ale teraz to za choinke nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdzie ta LINKA?????
i magdy coś długo nie ma albo nierzetelnie nadrabiałam
i Tyminka zaginęła w tej przeprowadzce
i ja ciągle pamiętam tą z Belfastu co miała mieć mulatka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
pekińczyk!! pekińczyk!! Pekińca widzę!! 🤪 🤪 🤪 Matuldusia, ucałuj ode mnie w nos tą uroczą mordkę 🙂 🙂

aaa, zbzikowałam. Trudno 🙂 🙂


ODDAM ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żart oczywiście to zwierze jest inteligentniejsze niż nie jeden człowiek ale przy tym , wstrętny , uparty , złośliwy i zazdrosny taki jest mój PEKIN


i francuski piesek do tego. Spacer po deszczu? Nieee, mowy nie ma 😉 ALE! Uwielbiam to "czochranie się" rano, którego u innych ras podobno nie ma. Wylegiwanie się na zielonej trawie. Wzdychanie przez sen. Chrapanie już niekoniecznie 😉 Przedstawiam Ci moją 13-letnią Czikę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
😮 😮 😮

czemu taka zdziwiona?


a bo dziwne rzeczy tu sie dzieją 🤔 🤔

to znaczy?

a bo jakaś laska, która nigdy sie nie udzielała u nas na forum, pisze ze ktoś na nas najeżdża, potem admin pisze, ja nie kapewu 🥴 🥴
jakieś głupie sytuacje 🤢
Nie lubię kłótni, podlizywania się, kablowania i chamstwa. Zawsze będę interweniował, gdy spotkam się z takimi przypadkami. Co do kamer, to już ich nie ma na forum i nie będzie. Jeśli ktoś che kogoś widzieć, to musi wejść na videochat. Niebawem tam również będzie można widzieć obraz z kamer tylko w przypadku udziału w dyskusji na chacie.

Proszę również o kontakt w przypadku, gdy użytkowniczka JUSTO będzie kogoś obrażała. Dostała ostrzeżenie i jest pierwsza w kolejce na STAŁY ban.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do ubezpieczenia to to jest raczej coś takiego jak raczek napisała
tylko teraz nie wydaja żadnych dokumentów na to i nie wiem co mam pokazać w szpitalu
oj dobra dowiem się wyślę jutro Pawła do sztabu to się dowie
właśnie w ZUSIE mam teraz i kończy się ostatniego lutego, a w UP nie chciałam się rejestrować na razie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
wracając do ubezpieczenia to to jest raczej coś takiego jak raczek napisała
tylko teraz nie wydaja żadnych dokumentów na to i nie wiem co mam pokazać w szpitalu
oj dobra dowiem się wyślę jutro Pawła do sztabu to się dowie
właśnie w ZUSIE mam teraz i kończy się ostatniego lutego, a w UP nie chciałam się rejestrować na razie

ja tez wlasnie nie wiem musialabym sie zapytac pracujacych kolezanek, ale obecnie nie mam kontaktu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,ze do tej samej grupy naleza studenci (bo kiedys bylo tak, ze legitymacja studencka byla ubezpieczeniem ale rok temu sie to zmianilo) i musza pokazywac ze sa ubezpieczni przez rodzicow, ale jakie to jest zaswiadczenie naprawde nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasiek_ napisał(a):
i spadam, bo sie tak ni w kij ni w oko wpie...łam do Was 🙂

zdrówka życzę i pozdrawiam!

a ty gdzie????????????
mój pekińczyk to znajda i nie wiem ile ma lat , weterynarka oceniła na 10
i tak to czochanie i spojrzenie kiedy czegoś chce- bezcenne
a mój nawet miałczeć potrafi i parska 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
wiem,ze do tej samej grupy naleza studenci (bo kiedys bylo tak, ze legitymacja studencka byla ubezpieczeniem ale rok temu sie to zmianilo) i musza pokazywac ze sa ubezpieczni przez rodzicow, ale jakie to jest zaswiadczenie naprawde nie wiem

no trzeba się dowiedzieć, nie ma co gdybać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie 🤪 🤪 🤪
ta Justo to ta co ja z nią kiedyś miałam coś
tak tak na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ta
PANIE ADMINIE ONA JAKIEŚ DWA MIESIĄCE TEMU NAPISAŁA ŻE MAM BRZYDKĄ MORDĘ ( chociaż tu za bardzo się nie pomyliła) ONA JAKAS NAWIEDZONA JEST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a pamiętacie 🤪 🤪 🤪
ta Justo to ta co ja z nią kiedyś miałam coś
tak tak na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ta
PANIE ADMINIE ONA JAKIEŚ DWA MIESIĄCE TEMU NAPISAŁA ŻE MAM BRZYDKĄ MORDĘ ( chociaż tu za bardzo się nie pomyliła) ONA JAKAS NAWIEDZONA JEST

to ta?
to ona do mnie z tekstem wyleciała o tym ananasie.... i od tego się zaczęło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a pamiętacie 🤪 🤪 🤪
ta Justo to ta co ja z nią kiedyś miałam coś
tak tak na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ta
PANIE ADMINIE ONA JAKIEŚ DWA MIESIĄCE TEMU NAPISAŁA ŻE MAM BRZYDKĄ MORDĘ ( chociaż tu za bardzo się nie pomyliła) ONA JAKAS NAWIEDZONA JEST

to ta?
to ona do mnie z tekstem wyleciała o tym ananasie.... i od tego się zaczęło

hehhe widze, ze duzo sie tu dizalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
przepraszam ze się wtrącam ale afera była z powodu tej justo a was nikt nie obsmarował jak to pisałyście 😉

pozdrawiam i życzę szczęśliwego i bezproblemowego rozwiązania 🙂

nas też rozmowa dotyczyła bo widziałyśmy ale już basta 🙂 dajmy spokój...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki ja dopiero usiadlam dzis w spokoju do kompa Strasznie kiepsko sie czuje od rana jakies przeziebienie mnie zlapalo i staram sie kurowac zrobilam sobie sok z cebuli a na noc wypije mleczka z miodem i czosnkiem 🙂 zobaczymy moze zadziala macie jakis jeszcze sposob ?? głównie chodzi o gardło A juz myslalam ze przejde ciaze bez infekcji 😞
Matylda trzymaj sie tam i nie pozwol wyjsc Lence z brzucha 🙂 a co do ubezpieczenia to moge tylko tyle powiedziec ale to bylo dawno temu jak jeszcze moj tata mnie u siebie ubezpieczal to dostawal kartke potwierdzajacą ubezpieczenie z wpisanymi moimi danymi A teraz to nie mam pojecia Moze niech twoj sie zapyta u siebie w kadrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...