Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja po wizycie u gin jestem oczywiscie pozamykana i napewno jeszcze nie urodze 🙂 Pogadalam dzisiaj ze swoim gin o znieczuleniu i na 99% o nie poprosze bo po co mam sie meczyc 🙂 A co do wagi dziecka Asia chyba twoja gin miala racie bo moj dzisiaj oszacowal wage mojej niuni na około 2800 wiec chyba cos w tym jest 🙂 kolos bedzie niesamowity z niej 😁 jak ja ją urodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć ciężarówki 🙂

My dziś po pierwszym dniu remontu - czyli wejście do mieszkania, prucie, kłucie, zrywanie, łamanie itd.. 😉 w końcu mam trochę ruchu. Roboty jest na maksa dużo! ale jakie to przyjemne 😁 Już widzę ułożenie pokoiku małej, kolory itd. 🤪 🤪
Padam na twarz! Ale na szczęście już wykąpana, nakremowana, pod kołdrą czekam na "Na Wspólnej" 😜

A jutro wizyta u gin 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie lubię CZATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorka fajnie że wszystko oki i zazdroszczę tym bardziej że u mnie coś się pojebało tzn był tu taki żartowniś i powiedział że mam leżeć bo jak nie to mi koszulę/piżamę zabierze żebym nie wychodziła nawet na korytarz i będę się w basen załatwiać 😮
powiedział że może na weekend na przepustkę mnie wypuści a ja od razu w ryk bo nie wiem o co kaman , na położna mówiła że tak może być że to silne ]leki a szyjki nie MA więc jestem załamana, totalnie załamana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
heloł ale sie dzisiaj wyłaziłam po sklepach...jakby z łancucha mnie spuscili zaliczyłam tez apteke...
wydałam kupe kasy i dobrze ze nie miałm wiecej bo jeszcze bym łaziła i kupowała a przyniosłam do domu troszke w reklamówce 😉


pochwal sie co kupilas :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ja po wizycie u gin jestem oczywiscie pozamykana i napewno jeszcze nie urodze 🙂 Pogadalam dzisiaj ze swoim gin o znieczuleniu i na 99% o nie poprosze bo po co mam sie meczyc 🙂 A co do wagi dziecka Asia chyba twoja gin miala racie bo moj dzisiaj oszacowal wage mojej niuni na około 2800 wiec chyba cos w tym jest 🙂 kolos bedzie niesamowity z niej 😁 jak ja ją urodze 🙂


dorota ale masz duzego bobaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
heloł ale sie dzisiaj wyłaziłam po sklepach...jakby z łancucha mnie spuscili zaliczyłam tez apteke...
wydałam kupe kasy i dobrze ze nie miałm wiecej bo jeszcze bym łaziła i kupowała a przyniosłam do domu troszke w reklamówce 😉


pochwal sie co kupilas :P

kupiłam mydełko nivea
krem na kazda pogode
sudokrem
chusteczki w plastikowym pudełku nibvea
butelke aventa
gaziki
podpaski
oliwke
wkładki laktacyjne
emulsje do kapieli balneum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ja też nie lubię CZATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorka fajnie że wszystko oki i zazdroszczę tym bardziej że u mnie coś się pojebało tzn był tu taki żartowniś i powiedział że mam leżeć bo jak nie to mi koszulę/piżamę zabierze żebym nie wychodziła nawet na korytarz i będę się w basen załatwiać 😮
powiedział że może na weekend na przepustkę mnie wypuści a ja od razu w ryk bo nie wiem o co kaman , na położna mówiła że tak może być że to silne ]leki a szyjki nie MA więc jestem załamana, totalnie załamana


trzymaj sie tam w tym szpitalu a nie wiesz jak dlugo beda cie tam trzymac ??
Ja dzisiaj gadalam ze swoim gin o tym jakie szanse ma dzidzius w 34 tc na przezycie i powiedzial ze pluca sa juz tak wyksztalcone ze dalo by rade samodzielnie oddychac Napewno bedzie wszystko dobrze zlap moze ta znajomą położną i niech ona ci wytlumaczy co jest grane i jak wyglada twoja sytuacja a co do serducha to jak lezalam w szpitalu to tez podlaczyli mi kroplowke przeciw skurcza macicy po ktorej tak sie czulam duszno mi bylo i serce mi sie telepalo ale podobno to normalne i dlatego mialam ta kroplowke 24 h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
heloł ale sie dzisiaj wyłaziłam po sklepach...jakby z łancucha mnie spuscili zaliczyłam tez apteke...
wydałam kupe kasy i dobrze ze nie miałm wiecej bo jeszcze bym łaziła i kupowała a przyniosłam do domu troszke w reklamówce 😉


pochwal sie co kupilas :P

kupiłam mydełko nivea
krem na kazda pogode
sudokrem
chusteczki w plastikowym pudełku nibvea
butelke aventa
gaziki
podpaski
oliwke
wkładki laktacyjne
emulsje do kapieli balneum


wow tez musze wkoncu kupic kosmetyki dla dzidziusia bo dla siebie mam juz wszystko oprocz stanika do karmienia A dla malej mam tylko na odparzenia masc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
heloł ale sie dzisiaj wyłaziłam po sklepach...jakby z łancucha mnie spuscili zaliczyłam tez apteke...
wydałam kupe kasy i dobrze ze nie miałm wiecej bo jeszcze bym łaziła i kupowała a przyniosłam do domu troszke w reklamówce 😉


pochwal sie co kupilas :P

kupiłam mydełko nivea
krem na kazda pogode
sudokrem
chusteczki w plastikowym pudełku nibvea
butelke aventa
gaziki
podpaski
oliwke
wkładki laktacyjne
emulsje do kapieli balneum


wow tez musze wkoncu kupic kosmetyki dla dzidziusia bo dla siebie mam juz wszystko oprocz stanika do karmienia A dla malej mam tylko na odparzenia masc

ja tez jeszcze nie mam stanika i musze jakas koszule zakupic do karmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo.
jestem marudy 🙂
bo cały dzień dzisiaj bez netu siedziałam: może to i dobrze, bo zakupy zrobiłam i tak mnie wzięło na gotowanie jakbym normalnie już Wielkanoc poczuła: zrobiłam rybę po grecku, krokiety i zamarynowałam szynkę do pieczenia ( akurat na piątek będzie 😁 ) i do tego na obiad super krem z grzybów własnoręcznie przeze mnie jesienią zbieranych.
No to się pochwaliłam 😁

Kmatus, spóźnione bardzo życzenia urodzinowe 😘 😘 😘

Ale i pomarudzę: nie wiem jak wy ale zauważyłam u siebie, że bardziej się pocę ☺️ ☺️, zaczynają mi puchnąć nogi i w ogóle czuję ☺️ takie dziwne uwieranie w kroczu jakby Witek rzeczywiście układał mi się już w kanał 😮
Też tak macie ?

I kto zje pierwszego jutro pączka niech się pochwali !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola dobrze ze powiedzialas bo mialam sie na niego wybrac 🙂
Co do uwierania w kroczu to mnie tez główka uwiera ze czasem nie moge isc i bedac dzisiaj u lekarza powiedzial ze to normalne bo głowka prze do dołu . Co do filmiku zajebisty odrazu poprawil humor 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...