Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

no wyobraź sobie Wiola że o 5.00 rano jakaś taka niemrawa była i tak sobie to wpiełam że się wypięło i trudno tylko jeszcze na taką sukę pigułe trafiłam któa tylko powtarzała rzeźnia, rzeźnia
i tak mi tu posprzątały że krew z materaca i tak przesiąkła na drugie nowe prześcieradło i to już musiałam zmieniać sama
matko ja tu zwariuje jestem juz wolna wiec idę pozwiedzać, jeszcze mnie ten mój wkurzył bo wpadł tu na chwilkę i nic mi nie kupił nic bo nie miał czasu a ja chcę POMIDORA I OGÓRKA!!!!!!!!!!!!!!!!
dobra idę się ogarnąć, tzn najpierw zwiedzić potem kąpiel apotem obiadek hi hi ciekawe co będzie , na śniadanie była 1/3 pęta kiełbasy na gorąco a keczupu tyle że raz zanurzyłąm w nim kiełbasę i się skonczył 😮
odezwę się później
a aisak ty weź po uwagę że to 36 tydzien to co 3kg to tak dużo??????????
ja tu jeszcze nie miałam usg i nie wiem czy sie załapię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):

a aisak ty weź po uwagę że to 36 tydzien to co 3kg to tak dużo??????????
ja tu jeszcze nie miałam usg i nie wiem czy sie załapię


no właśnie nie wiem czy to duzo czy mało 😮 😁 😮 😁
ale i tak nie wierze hahahahaha 😁 😁 😁
byle by była zdrowa
lece dalej prasować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴

hej Kasia
no niby już ok, muszę się teraz zregenerować bo kręci mi się w głowie z osłabienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola - no witamy wśród żywych 🙂 No zobaczymy co ta moja mała mi jeszcze wykombinuje. Swoją droga nie zazdroszczę tej dziewczynie - nastawiła się że już urodzi a ją z kwitkiem odesłali 🙂

Matylda
- uważaj tam na siebie - jakbyś była bliżej to bym ci ogóra i pomidorka przyniosła 🙂

Dzisiaj coś mi się spać chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴

nie jesteś sama ja też mam Calineczkę i czuję że w tej kwestii niewiele się zmieni

ja już wykąpana pachnąca TV zapłacony do 23.00 więc laba
wszamam teraz kanapeczkę bo obiadzik pewnie lichy będzię
i wiecie co już to wczoraj pisałam ale dopiero w takich miejscach docenia się zawartość własnej lodówki ło matko ile ja bym teraz dała za cokolwiek co się nadaje na kanapkę, bo słodycze tu są ale jakoś nie mam ochoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴

hej Kasia
no niby już ok, muszę się teraz zregenerować bo kręci mi się w głowie z osłabienia 🙂

na regeneracje najlepszy sen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴

nie jesteś sama ja też mam Calineczkę i czuję że w tej kwestii niewiele się zmieni

ja już wykąpana pachnąca TV zapłacony do 23.00 więc laba
wszamam teraz kanapeczkę bo obiadzik pewnie lichy będzię
i wiecie co już to wczoraj pisałam ale dopiero w takich miejscach docenia się zawartość własnej lodówki ło matko ile ja bym teraz dała za cokolwiek co się nadaje na kanapkę, bo słodycze tu są ale jakoś nie mam ochoty

oj tam czemu od razu zakładasz gorszy scenariusz? masz jeszcze trochę czasu żeby przybrała 🙂 może nie będą aż takie malutkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴


Dzieki Kasiu 😉 buciki sie przydadzą i kurteczka w kwiatuszki i sukienki hahah 😁 😁 😁 😁
szalona jestem, kupowałam a nie wiedziałam czy niunia czy nie 😮 😁
no to Kasiu zostałaś chyba jako jedyna z kinder niespodzianką 🤢
ale bede trzymać kciuki żeby Milenka była Milenką 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola tam coś przedtem zadłaś pytanie czy też kochamy te nasze kruszynki no więc szczerze ja jeszcze nic szczególnego nie czuję, tzn oczywiście myślę o niej i martwię się o nią a no coraz częściej wyobrazam sobie jaka będzie i powoli dociera do mnie że to co niedawno było całkiem odległe teraz staje się coraz bardziej realne


aaaaaaaaaaaaa ale dostałąm coś w dupę co za baba
tamta wczoraj jak mi dawała to nic nie czułam i śladu nie było a po tej boli jak cholera i jeszcze krwawię masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hej,
Ola cieszę się, że już jesteś i że wszystko dobrze się skończyło 😘
Aisak!!!! a jednak się ukazała, super! Gratuluje bardzo! Więc te cudne buciczki jednak się przydadzą 🙂 waga niezła, to tylko ja będę miała takiego karzełka 🥴


Dzieki Kasiu 😉 buciki sie przydadzą i kurteczka w kwiatuszki i sukienki hahah 😁 😁 😁 😁
szalona jestem, kupowałam a nie wiedziałam czy niunia czy nie 😮 😁
no to Kasiu zostałaś chyba jako jedyna z kinder niespodzianką 🤢
ale bede trzymać kciuki żeby Milenka była Milenką 😉 😉 😉

hehe i tej wersji się trzymajmy 🙃 🙃 😁 😁 bo imienienia dla chłopca nie mam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiola tam coś przedtem zadłaś pytanie czy też kochamy te nasze kruszynki no więc szczerze ja jeszcze nic szczególnego nie czuję, tzn oczywiście myślę o niej i martwię się o nią a no coraz częściej wyobrazam sobie jaka będzie i powoli dociera do mnie że to co niedawno było całkiem odległe teraz staje się coraz bardziej realne


aaaaaaaaaaaaa ale dostałąm coś w dupę co za baba
tamta wczoraj jak mi dawała to nic nie czułam i śladu nie było a po tej boli jak cholera i jeszcze krwawię masakra


Ja wczoraj nie mogłam zasnąć to sobie tak leżałam i myślałam że to życie jest takie zadziwiające - już za miesiąc będę miała takie maleństwo, które pewnie trochę do mnie będzie podobne, bezbronne i że teraz całe życie się zmieni. Że będzie do mnie przychodzić i mówić "mamusiu", że będzie się przy mnie czuło bezpiecznie i się będzie tulić i w ogóle. Nie mogę jeszcze tego ogarnąć ale już wiem, że kocham je nad życie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
brechti napisał(a):
Hello!
Wiola Ty nasz forumowy mistrzu ciętej riposty haha muszę kiedyś użyć tego tekstu z tamponem.
Mój plan na jutro: atak na Auchan (dzięki Kasia za cynk 😁 😁 😁).
A dzisiaj robię racuchy 😁 😁 😁 Idę po składniki, bye!

a co takiego jest w Auchan??

pączki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklaskałam tyci tyci tylko mnie nikt nie klaszcze 😞
zjadłam zajebisty obiadek i super się czuje tzn fizycznie , no trochę jestem zmęczona bo to krwawienie z rana mnie wymęczyło wiec idę trochę w kimono będę po południu albo wieczorem
trzymajcie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Poklaskałam tyci tyci tylko mnie nikt nie klaszcze 😞
zjadłam zajebisty obiadek i super się czuje tzn fizycznie , no trochę jestem zmęczona bo to krwawienie z rana mnie wymęczyło wiec idę trochę w kimono będę po południu albo wieczorem
trzymajcie się


prosze kochana na życzenia klaszcze 😉 😉
no idz idz w kimono i odpoczywaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...