Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to tak uwielbiam zwierzęta, że czasami zastanawiam się, czy jestem normalna. Nie mogę oglądać żadnych programów, gdzie mówią o jakiejś krzywdzie itp. i mogę wycałować z każdej strony 😁
Idę robić obiad, bo zaraz przyjdzie pasożyt do domu (mam na myśli swojego chłopa 😁) i będzie głodny. Ale dzisiaj sam z siebie zapytał się, czy nie mam ochoty na lody z bitą śmietaną i brzoskwinkami 😁 i przyniesie. No chyba, że zapomni. Wtedy śmierć na miejscu! 😠
Idę szaleć w kuchni (a w łazience mam pająka i się go boję, co jakiś czas sprawdzam, czy jest na miejscu, bo sama go nie ruszę!).
Papa kobietki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
chcialam sie pochwalic ze bede miec coreczke 😁 w koncu sie dowiedzielismy 😁


gosia widze ze nawet wygląd literek skopiowałaś ode mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co możecie mnie tu obsmarować z każdej strony ale muszę Wam się przyznać że tu w szpitalu najbardziej jeszcze irytuje mnie to KTG nie tylko moje tylko w ogóle, ciągle któraś dziewczyna jest podłączona i tylko słychać te serducha i kopniaki normalnie już mi w uszach tętni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
A Ola gdzie ????????///
śpi???????

jestem ale gotowałam żurek i wzięłam się za prasowanie reszty ubranek, ręczników niuni i rożka, tylko wymiękłam właśnie a zostało mi już tylko 5 pieluch.. niestety nadal mnie mdli i nie dam rady dalej prasować, może jutro będzie lepiej..
kurde mam nadzieję że dotrwam do tego 36 tygodnia bo też zaczynam czuć napór w kroczu.. ehhh a moja mała wali mnie dziś niemiłosiernie tymi łokciami, kolanami, piąstkami i innymi piętkami jakby mi było mało.. tak więc Matylda - ja mam to na co dzień 🙂
koniec marudzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja to tak uwielbiam zwierzęta, że czasami zastanawiam się, czy jestem normalna. Nie mogę oglądać żadnych programów, gdzie mówią o jakiejś krzywdzie itp. i mogę wycałować z każdej strony 😁
Idę robić obiad, bo zaraz przyjdzie pasożyt do domu (mam na myśli swojego chłopa 😁) i będzie głodny. Ale dzisiaj sam z siebie zapytał się, czy nie mam ochoty na lody z bitą śmietaną i brzoskwinkami 😁 i przyniesie. No chyba, że zapomni. Wtedy śmierć na miejscu! 😠
Idę szaleć w kuchni (a w łazience mam pająka i się go boję, co jakiś czas sprawdzam, czy jest na miejscu, bo sama go nie ruszę!).
Papa kobietki ;*


Trzymaj się ciepło Klaudia.
Odwiedź nas jeszcze potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
chcialam sie pochwalic ze bede miec coreczke 😁 w koncu sie dowiedzielismy 😁


gosia widze ze nawet wygląd literek skopiowałaś ode mnie 😉


faktycznie mam takie jak Ty, ale nawet nie widzialam Twoich wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiecie co możecie mnie tu obsmarować z każdej strony ale muszę Wam się przyznać że tu w szpitalu najbardziej jeszcze irytuje mnie to KTG nie tylko moje tylko w ogóle, ciągle któraś dziewczyna jest podłączona i tylko słychać te serducha i kopniaki normalnie już mi w uszach tętni


z czasem wszystkiego jest za duzo nawet i takich rzeczy jak Ty masz teraz czyli tetno itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
ja to tak uwielbiam zwierzęta, że czasami zastanawiam się, czy jestem normalna. Nie mogę oglądać żadnych programów, gdzie mówią o jakiejś krzywdzie itp. i mogę wycałować z każdej strony 😁
Idę robić obiad, bo zaraz przyjdzie pasożyt do domu (mam na myśli swojego chłopa 😁) i będzie głodny. Ale dzisiaj sam z siebie zapytał się, czy nie mam ochoty na lody z bitą śmietaną i brzoskwinkami 😁 i przyniesie. No chyba, że zapomni. Wtedy śmierć na miejscu! 😠
Idę szaleć w kuchni (a w łazience mam pająka i się go boję, co jakiś czas sprawdzam, czy jest na miejscu, bo sama go nie ruszę!).
Papa kobietki ;*

pająka się boisz przecież to też zwierzątko!!!!!!!!!!!!


ja też chcę LODA
OBOJĘTNIE JAKIEGO I CZYM OBY LÓD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
A Ola gdzie ????????///
śpi???????

jestem ale gotowałam żurek i wzięłam się za prasowanie reszty ubranek, ręczników niuni i rożka, tylko wymiękłam właśnie a zostało mi już tylko 5 pieluch.. niestety nadal mnie mdli i nie dam rady dalej prasować, może jutro będzie lepiej..
kurde mam nadzieję że dotrwam do tego 36 tygodnia bo też zaczynam czuć napór w kroczu.. ehhh a moja mała wali mnie dziś niemiłosiernie tymi łokciami, kolanami, piąstkami i innymi piętkami jakby mi było mało.. tak więc Matylda - ja mam to na co dzień 🙂
koniec marudzenia 🙂


to jak tak czuć w kroku to znaczy ze będzie poród szybciej? ja tak czuje od 2 tygodni a czasem wręcz mam wrazenie ze mam tampona który mi zaraz wypadnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Wiecie co możecie mnie tu obsmarować z każdej strony ale muszę Wam się przyznać że tu w szpitalu najbardziej jeszcze irytuje mnie to KTG nie tylko moje tylko w ogóle, ciągle któraś dziewczyna jest podłączona i tylko słychać te serducha i kopniaki normalnie już mi w uszach tętni


z czasem wszystkiego jest za duzo nawet i takich rzeczy jak Ty masz teraz czyli tetno itd.

tętno moje niw iem coś około 60 na tym wykresie
tętno małej skacze ale tak normalnie ma około 140 a wczoraj sie wściekła bo jak szalała to kilka razy dobiła d0 200
spadam bo opieprz dostałam do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...