Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem 🙂
zgadza się Ola, sumiennie nadrobiłam co żeście nasmarowały: 48 stron 🤪

I wróciłam w paskudnym humorze, i płakać mi się chce i w ogóle ryczałam jak głupia na przystanku na Muranowskiej 😁
Bo uciekł mi autobus, cham zamknął mi drzwi przed nosem a ja nie miałam siły dobiec. I zostałam sama na tym przystanku pod stadionem, rycząca, że ja taka biedna jestem, że tylko na siebie mogę liczyć, że wszyscy mnie w dupie mają i nikt ale to nikt się o mnie nie troszczy i nie dba.. no i w ogóle pojechałam sobie w myślach o wszystkim, co tylko łzy jeszcze powodowało 😁 I w ogóle byłam gotowa jechać na Centralny i w pociąg do rodziców wsiąść.
aż tu cud telepatia: mój dzwoni, że za 10 minut mnie autkiem odbierze, bo też skończył co miał do zrobienia 🙃 choć myślał, że ja już dawno w domu..

Asz (!) te humory i hormony....
ale zrobiłam pyszną sałatkę z pomidorów i fety z cieplutką bułką włoską do tego i masłem czosnkowym, szczęśliwa idę spać.
Pewnie w nocy i tak tu zawitam, choć może nie: za bardzo zmęczona jestem dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem i ja
poklaskałam Wam troszku
siedzę od 6.00 ale wyspana jestem, ostatnio mi to wystarcza
muszę brwi okiełznać bo jak dziś popatrzyłam to stwierdziłam że niebawem mi na powieki wrosną 🤪
Lena znowu wróciła z nogami na swoją ulubioną lewą stronę i troszku mnie bombarduje 😞

Kasia widzisz, CUDA się zdarzają 😉
będę tu troszku zaglądać jeszcze przez chwilę ale gdybym nie miała okazji to życzę dziś udanych i bezproblemowych wizyt "ginekologicznych" bo wiem że takowe będą - tylko niech żadna po wizycie nie rodzi (Tyska)- bo jeszcze wyprawke trzeba dokończyć 😉

a i wstawać bo jeszcze chwilkę bym z kimś popisała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem na chwilkę.
Wyprawiłam swojego na basen i do pracy i teraz idę kimać dalej bo coś kiepsko spałam dzisiaj 🥴 Poza tym moja Laura coś nad wyraz spokojna się stała - babcia mówi, że przed porodem dzieci się uspokajają 😮
Jestem spuchnięta jak balon ale zaczynam się powoli przyzwyczajać. No więc tymczasem mówię dobranoc!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz na nogach 🙂 dzisiaj jade na wizyte do ginki i zoabcze co tam u mojej małej słychac 🙂
3 majcie kciuki, oby wszystko było ok 🙂musze okiełznac jeszcze moje włosy bo wczoraj poszłam spac z mokrymi a a dzis wygladam jak pół dupy za krzaka 🙂
to miłego dnia i nie piszcie duzo 🙂 :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja też już wstałam dawno temu, bo mój mnie chrapem obudził ;D Ale mimo to zrobiłam mu śniadanie (z resztek, które zostały w lodówce 😁) i kawkę i w taki oto miły sposób, go obudziłam 🙂 Ahh czasami moja dobroć mnie zadziwia 😁

normalnie szalejesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
ja tez juz na nogach 🙂 dzisiaj jade na wizyte do ginki i zoabcze co tam u mojej małej słychac 🙂
3 majcie kciuki, oby wszystko było ok 🙂musze okiełznac jeszcze moje włosy bo wczoraj poszłam spac z mokrymi a a dzis wygladam jak pół dupy za krzaka 🙂
to miłego dnia i nie piszcie duzo 🙂 :***

Trzymamy kciuki i daj znać jak wrocisz od lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie jest miec psa ale teraz kiedy jestesmy w ciazy to te psy denerwujace sa 🙂 jak nie sranie to szczanie.. jedzenie i tak wkolko... a sily brak 🙂

Dobrze ze moja psina u rodzicow jest. Tesknie za nia- ale tam ma lepiej bo tu by sie tylko meczyla ze mna.A mi napewno nie chcialo by sie schodzic z 10 p. nia co chwila na dwor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Dzien dobry 🙂 ja juz tez wstalam, bo moj pies o 6 domagal sie jedzenia, a pozniej mnie regularnie budzil 😮

weź mi nawet nie mów bo mój Leon od niedzieli w domu nie był
i nie chce spać w budzie tylko na zewnątrz śpi na kocyku , jest taki smutny a jak od niego odchodzę to robi się agresywny a dziś się cały telepie bo się ochłodziło i chyba będę musiała go na noc do domu wziąć a codziennie wieczorem ryczę bo za nim tęsknię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...