Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dobry Andziucha w końcu pierwszy dzień wiosny 😉 😉
Kasiu ja mam parasolkę, wydaje mi się że bardzo się przyda w lato na spacerkach 🙂

Aisak a masz oryginalną od quinny? kurcze bo u mnie jest taki zaczep na rączce i podobno do niego się mocuje i nie wiem czy moge kupić inną czy musi być firmowa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia tak dla mnie tez dziwne bo jakby nie patrzac to nie wiem czy sie rozwieram czy co 🥴 a pytac sie jej juz nie chcialam czemu mnie nie bada chodz powiedziala ze to juz 38 tydzien wiec sie nie badamy 🥴 do tego mam dzisiaj kiepski dzien o maly wlos nie mialam wypadku 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
aisak tak dzis pierwszy dzień wiosny u mnie pogoda superr tylko ja z lekka przeziebiona 🥴 🥴


oooo to się kuruj Andziucha, bo właśnie dzis piałyśmy o tym że lepiej w trakcie porodu to nie być przeziębionym a tobie do porodu nie wiele zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Co do parasolki to jeszcze sobie głowy tym nie zaprzątałam po przecież w lato i tak będę dziecko w gondoli wozić bo siedzieć jeszcze nie będzie umiało a tam mi parasolka niepotrzebna, będę podnosić budę a ta buda ma odpinaną klapę więc będę robić przewiew w ten sposób gdyby było gorąco ale na przyszły rok pewnie zakupię 🙂

tak właśnie OLA znowu ma rację, trochę dziwnie by wyglądał wózek tj gondola z małym leżącym bibi i jeszcze parasolka do tego
ja też jeszcze nie mam parasolki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
aisak napisał(a):
Dobry Andziucha w końcu pierwszy dzień wiosny 😉 😉
Kasiu ja mam parasolkę, wydaje mi się że bardzo się przyda w lato na spacerkach 🙂

Aisak a masz oryginalną od quinny? kurcze bo u mnie jest taki zaczep na rączce i podobno do niego się mocuje i nie wiem czy moge kupić inną czy musi być firmowa..


ja mam oryginalną, była razem w komplecie jak kupiłam wózeczek
tak to jest taki zaczep i tam wkładam parasolkę
kurcze nie wiem czy ci tam inna wejdzie w tą dziure 😉 musiałabyś z tym zaczepem pochodzić po sklepach i spróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
jeju ja w czwartek mam odstawić leki , potem ciężki weekend przede mną, ciekawe jak to będzie 😮
a następna pełnia dopiero w połowie kwietnia 😮

hehe 18-tego, ja nie mam zamiaru do 18-tego się kulać 🙃

ja nie wiem staram się o tym nie myśleć wiadomo że siłą jej stamtąd nie wydrę, mówię o tych "wywoływaczach" ale wiadomo one wcale nie muszą być skuteczne no ale serio do połowy kwietnia to mi sie tez nie uśmiecha
zobaczymy co on tam powie na tej wizycie we wtorek, muszę zapytać po jakim czasie tam w ogóle można liczyć na jakieś "farmakologiczne" lub "mechaniczne"wywołanie bo jeśli potem mam jeździć na to ktg to też mi się nie uśmiecha bo mam 50km w jedną stronę 😮
i liczę na jakies usg z pomiarami bo już najwyższy czas
a mój mi powiedział że trzeba jakoś tem poród po wizycie wywołać żeby już nie płacić za następną( ot taka forma oszczędności) tylko on chyba nie zdaje sobie sprawy z tego że później kasa będzie potrzebna jeszcze bardziej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co do parasolki to jeszcze sobie głowy tym nie zaprzątałam po przecież w lato i tak będę dziecko w gondoli wozić bo siedzieć jeszcze nie będzie umiało a tam mi parasolka niepotrzebna, będę podnosić budę a ta buda ma odpinaną klapę więc będę robić przewiew w ten sposób gdyby było gorąco ale na przyszły rok pewnie zakupię 🙂

tak właśnie OLA znowu ma rację, trochę dziwnie by wyglądał wózek tj gondola z małym leżącym bibi i jeszcze parasolka do tego
ja też jeszcze nie mam parasolki 😉


ale czemu??????? budka ci całego dzieciątka nie osłoni od słoneczka i parasolka możesz tak manewrować żeby np. osłonić nózki jak masz większy żar z nieba 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co do parasolki to jeszcze sobie głowy tym nie zaprzątałam po przecież w lato i tak będę dziecko w gondoli wozić bo siedzieć jeszcze nie będzie umiało a tam mi parasolka niepotrzebna, będę podnosić budę a ta buda ma odpinaną klapę więc będę robić przewiew w ten sposób gdyby było gorąco ale na przyszły rok pewnie zakupię 🙂

tak właśnie OLA znowu ma rację, trochę dziwnie by wyglądał wózek tj gondola z małym leżącym bibi i jeszcze parasolka do tego
ja też jeszcze nie mam parasolki 😉

czy ja wiem czy dziwnie? mój chrzesniak jak urodził się w zeszłe lato to tak jeździł bo buda nie dawała cienia na całe wnętrze wózka więc trzeba było osłaniać nóżki żeby mu nie przygrzało słoneczko.. a zobaczę jak to będzie, w razie czego to nie problem wyskoczyć do sklepu i dokupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Co do parasolki to jeszcze sobie głowy tym nie zaprzątałam po przecież w lato i tak będę dziecko w gondoli wozić bo siedzieć jeszcze nie będzie umiało a tam mi parasolka niepotrzebna, będę podnosić budę a ta buda ma odpinaną klapę więc będę robić przewiew w ten sposób gdyby było gorąco ale na przyszły rok pewnie zakupię 🙂

tak właśnie OLA znowu ma rację, trochę dziwnie by wyglądał wózek tj gondola z małym leżącym bibi i jeszcze parasolka do tego
ja też jeszcze nie mam parasolki 😉


ale czemu??????? budka ci całego dzieciątka nie osłoni od słoneczka i parasolka możesz tak manewrować żeby np. osłonić nózki jak masz większy żar z nieba 😉 😉

Kochana jak się żar z nieba lać będzie to nie będę z dzieckiem w taki upał wychodzić bo niewskazane (tak jak w mróz duży) raczej, dopiero jak się ciut ochłodzi a poza tym to osłonię pieluszką w razie co.. Zresztą pożyjemy zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co do tego wychodzenia to ja też w żar nie zamierzam wychodzić z resztą w ogóle nie mam z nią gdzie wychodzić, mieszkam na wsi wystarczy wyjść na podwórko a nie chodzić po wsi bez celu tylko po to żeby mi wścibskie babska do wózka zaglądały , poza tym las 200m ode mnie a tam zawsze i cień i przewiewnie
a z tą parasolką to w ogóle nie powinnam się wtrącać bo przecież ja wózka nie mam 🤪
idę rozwiesić pranie,cała moja dzisiejsza robota, potem jeszcze z Leonem do lasu skiknę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Andziucha kobito kiedy Ty zaczniesz do nas mówić po imieniu? 😜

no śmiesznie tak to wszystko brzmi hehe ale ja taka nieśmiała ☺️ i nie pytałam dlaczego ona tak do nas pisze
ale zobacz jak ładnie się do Ciebie zwróciła poniżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...