Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Kasia ja mogę dziś 😉 😉 😉
Z męzem uznaliśmy że bedzie oszczędność na cukierkach, booooooo........
dzieci pójdą na wagary i nasza Liwcia nie będzie musiała dla całej klasy kupować 😁 😁 😁 😁


Boziu tobie zostało 11 dni 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
czesc kochane 🙂
linka i jak ten twój czop odszedł?
Ola ale ty sie musiałąs przestraszyc i swieta racja człwiek sie kosmetyka przejmuje a przeciesz nie tym powinnyśmy...dopiero w takich chwilach człowiek sobie pomysli, jakimi pierdołami człwoeik sie przejmuje jaki pusty...
Wam tez teraz ostatnio tak wiecej tego mokrego wypływa?

Oglądałyście wczoraj xfactor? wystepował Bartosz hehe mój były... 😜


U mnie z tym czopem to nie wiem jak to jest bo w sobote wyszła ze mnie taka jakby galretka ale tak troche ale od tego czasu nic i nie wiem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
aisak napisał(a):
Kasia ja mogę dziś 😉 😉 😉
Z męzem uznaliśmy że bedzie oszczędność na cukierkach, booooooo........
dzieci pójdą na wagary i nasza Liwcia nie będzie musiała dla całej klasy kupować 😁 😁 😁 😁


Boziu tobie zostało 11 dni 😆 😆 😆 😆


hiihihihihih 😉 😉 😉 nio
tez jestem w szoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
wogóle zastanawiam się jak to jest gdybym zaczeła rodzic i była przeziębiona czy to niesie jakies ryzyko dla dzidzi ??


Dorotko powiem ci że się sama zastanawiam, niektóre kobitki na forach opisują ze nie ma to żadnego wpływu, drugie z kolie że dzidzia się zaraził i trzeba było leżeć dłużej w szpitalu 🥴 🥴
wiec lecz się jak najszybciej, herbatka, cytrynka, miód, czosnek 😉 😉
lepiej nie ryzykować 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
wogóle zastanawiam się jak to jest gdybym zaczeła rodzic i była przeziębiona czy to niesie jakies ryzyko dla dzidzi ??


Dorotko powiem ci że się sama zastanawiam, niektóre kobitki na forach opisują ze nie ma to żadnego wpływu, drugie z kolie że dzidzia się zaraził i trzeba było leżeć dłużej w szpitalu 🥴 🥴
wiec lecz się jak najszybciej, herbatka, cytrynka, miód, czosnek 😉 😉
lepiej nie ryzykować 🤔


tez tak mysle staram sie leczyc bo mnie cos kaszel złapal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
wogóle zastanawiam się jak to jest gdybym zaczeła rodzic i była przeziębiona czy to niesie jakies ryzyko dla dzidzi ??


delikatnie przeziebiona to nie, ale jesli byłoby to wieksze przeziebienie to najprawdopodobniej podczas porodu przechodzi na dzidzi. moja znajoma była przeziebiona musieli zostac dluzej w szpitalu bo przeziebienie przeszlo na malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ból krocz to jedno czasem przewrócic sie nie moge chodzic itp ale czasem mam taki az szcypiący króciutki bół tez z wtym samym miejscu az kucam jak mi sie tak robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie narobiłam.. i teraz cos mnie kuje w kroku, bo troszke sie poprzestawialam mebli ☺️
no i moj humor powoli sie psuje. Szwagierek jedzie do nas . Mam tylko nadzieje ze nie zamierza nocowac, bo chyba mu krzywde dzisiaj zrobie. Juz meza uprzedzialam, ze nie pozwalam mu nocowac dzisiaj u nas i zobaczymy jak bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
ale sie narobiłam.. i teraz cos mnie kuje w kroku, bo troszke sie poprzestawialam mebli ☺️
no i moj humor powoli sie psuje. Szwagierek jedzie do nas . Mam tylko nadzieje ze nie zamierza nocowac, bo chyba mu krzywde dzisiaj zrobie. Juz meza uprzedzialam, ze nie pozwalam mu nocowac dzisiaj u nas i zobaczymy jak bedzie...


u nas jak była taka syt to przez takiego barana sie kłucilismy strasznie bo ja mówiłam do daniela powiedz mu to czy tamto a on nie mówił mu bo niechciał go urazic a jak powiedział to tamten i tak mial to gdzies , nigdy wiecej mieszkania z kims nigdy nidgy nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ale sie narobiłam.. i teraz cos mnie kuje w kroku, bo troszke sie poprzestawialam mebli ☺️
no i moj humor powoli sie psuje. Szwagierek jedzie do nas . Mam tylko nadzieje ze nie zamierza nocowac, bo chyba mu krzywde dzisiaj zrobie. Juz meza uprzedzialam, ze nie pozwalam mu nocowac dzisiaj u nas i zobaczymy jak bedzie...


u nas jak była taka syt to przez takiego barana sie kłucilismy strasznie bo ja mówiłam do daniela powiedz mu to czy tamto a on nie mówił mu bo niechciał go urazic a jak powiedział to tamten i tak mial to gdzies , nigdy wiecej mieszkania z kims nigdy nidgy nigdy

no wlasnie! mi glupio jest zwracac mu uwage ale maz moze, bo to jego brat. Ale on uwaza ze skoro on nic nie robi to mi nie przeszadza i on jemu uwagi nie bedzie zwracal. Boszze jeszcze godzine spokoju mam... niech ona trwa wiecznosc !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...