Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Wiolu u mnie jak mi wody odeszły to miały kolor takiej właśnie brudnej krwi (ale to było na godz przed porodem i może dlatego były tak zabarwione). Może masz podobnie? niektórym sie wody podobną sączą nawet przez 2 tyg przed porodem a nie odchodza jednym chluśnięciem 🙂 Myślę, że nie powinnaś się martwić - już czas więc organizm się przygotowuje 🙂 Do soboty niedaleko! powodzenia!

I reszcie mamusiek też wszystkiego dobrego! 😘

p.s. a przy okazji prosimy z Mateuszem o głos 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

Już głosik do was poleciał 🙂 śliczny ten twój Mateuszek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Ciekawe jak tam Ewelina, już tyle w tym szpitalu 😞.....ja bym chyba zwariowała, nie znoszę szpitali, taka trauma z dzieciństwa 🤢 🤢 🤢

szkoda Eweliny, ale chyba wszystko jest na dobrej drodze. Lepiej niech tam siedzi i jeszcze nie rodzi 😁 chociaż w sumie jej termin też już niedaleki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No chyba właśnie tak zrobię.
Jak wszystko będzie ok to w sobotę będę już miała córcię przy sobie 🙂
Lekarz mi powiedział że po cc pokazują maluszka a potem zabierają do mycia i badania i potem na salę przywożą.
Dzisiaj z tych wrażeń to prawie nie spałam. Stres mnie już powoli dopada. I chociaż teoretycznie wiem kiedy się urodzi to w praktyce nigdy nic nie wiadomo. A nóż wytnie mi jakiś numer i wyjdzie na świat wcześniej 🙂

Wiola, nie będę mogła spać z piątku na sobotę i soboty na niedzielę, bo będę ciekawa jak tam Ci pójdzie 😁 na pewno wszystko będzie dobrze, najprawdopodobniej jako pierwsza będziesz miała swojego okrucha przy sobie (w sensie na rekach, bo przy sobie to my mamy je cały czas 😁). Jaaaa, ale czad 😁 już się doczekać nie mogę, jak wrzucisz zdjęcie Małej 🙂


Hehe - ja na pewno z piątku na sobotę nie zasnę 🙂
A jeżeli chodzi o to która pierwsza to jeszcze nic nie wiadomo 🙂 A nóż któraś będzie chciała się wybić przed szereg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):

Już głosik do was poleciał 🙂 śliczny ten twój Mateuszek 😆


dziękuję bardzo 😘

jeśli mogę to pospamuję Wam jeszcze do końca marca 🙂
przy mojej dwójce (mam jeszcze starszego synka - 1,5 roku - chusta się na pewno przyda 🙂 hehye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bedzie fajnie jak juz bedziesz nam pisac co u Was 🙂 jak juz sie zaczniemy sypac to pewnie jedna po drugiej no ja bym chciała w kwietniu dopiero 🙂tak okolo 10 przed 10 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Ciekawe jak tam Ewelina, już tyle w tym szpitalu 😞.....ja bym chyba zwariowała, nie znoszę szpitali, taka trauma z dzieciństwa 🤢 🤢 🤢

szkoda Eweliny, ale chyba wszystko jest na dobrej drodze. Lepiej niech tam siedzi i jeszcze nie rodzi 😁 chociaż w sumie jej termin też już niedaleki

Pewnie że lepiej, tylko taki długi pobyt jej zafundowali 🥴, ale najważniejsze żeby wszystko dobrze się skończyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Ciekawe jak tam Ewelina, już tyle w tym szpitalu 😞.....ja bym chyba zwariowała, nie znoszę szpitali, taka trauma z dzieciństwa 🤢 🤢 🤢

szkoda Eweliny, ale chyba wszystko jest na dobrej drodze. Lepiej niech tam siedzi i jeszcze nie rodzi 😁 chociaż w sumie jej termin też już niedaleki

Pewnie że lepiej, tylko taki długi pobyt jej zafundowali 🥴, ale najważniejsze żeby wszystko dobrze się skończyło


Ja myślę że ona już wróci z maluchem do domu. Termin ma na 1 kwietnia więc jej nie będą męczyć chyba nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):
Dziewczyny a wy to czujecie się już gotowe na przyjście dzidzi??? Bo ja tak jakoś nie bardzo mogę sobie to wszystko wyobrazić.. 🤪


ja jeszcze chce2, 3 tyg pochodzić z malutka w brzuchu a potem juz moge rodzić 🙂 pod koniec marca maja przyjechac nam schody montowac jeszcze sie bedzie troche kurzyc wiec mała musi siedziec w brzuchu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Dziewczyny a wy to czujecie się już gotowe na przyjście dzidzi??? Bo ja tak jakoś nie bardzo mogę sobie to wszystko wyobrazić.. 🤪

ja chyba juz jestem 😁 ale jak to sie zacznie, to pewnie spanikuje, zaczne wyc i nie wiem jak to bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Dziewczyny a wy to czujecie się już gotowe na przyjście dzidzi??? Bo ja tak jakoś nie bardzo mogę sobie to wszystko wyobrazić.. 🤪
ja wogole, dlatego nie pisze tu o zazdrosci czy o tym ze nie moge sie doczekac.. bo tak nie mam. Ja mam dosyc chodzenia juz w ciazy i tylko dlatego chcialabym miec to juz za soba a ze i tak predzej czy pozniej mnie to czeka wiec wole predzej 🙂 Ale nie wiem chyba na co sie pisze, ja z tych takich troche innych kobiet jestem. . trudno to okreslic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Dziewczyny a wy to czujecie się już gotowe na przyjście dzidzi??? Bo ja tak jakoś nie bardzo mogę sobie to wszystko wyobrazić.. 🤪


ja jeszcze chce2, 3 tyg pochodzić z malutka w brzuchu a potem juz moge rodzić 🙂 pod koniec marca maja przyjechac nam schody montowac jeszcze sie bedzie troche kurzyc wiec mała musi siedziec w brzuchu 🙂

Ale nie boisz się jak to będzie jak już się urodzi? Tych wszystkich zmian, tego zamieszania???
Ja boję się niezmiernie, nigdy nie miałam styczności z takim maluszkiem przez dłuższy czas,więc nie mam pojęcia jak się takie maleństwo obsługuje 😮 😮 😮, może jakiejś instrukcji poszukam???? 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam cale zycie mialam stycznosc z kolei z maluchami i calkiem niezle sie nimi obsluguje 🙂 Ale odkad jestem w ciazy to zmienilam podejscie do dzieci.. draznia mnie i nie lubie ich.. ja sie boje innych rzeczy, ze nie bede miala cierpliwosci ze sie nie przestawie i szlag mnie bedzie trafial z tego powodu ze zabierze mi on wszystko to co do tej pory mialam.. a ze jestem wielka zlosnica i brak mi cierpliwosci to wszystkie te moje obawy sa uzasadnione 🙂 zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):
tyminka napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Dziewczyny a wy to czujecie się już gotowe na przyjście dzidzi??? Bo ja tak jakoś nie bardzo mogę sobie to wszystko wyobrazić.. 🤪


ja jeszcze chce2, 3 tyg pochodzić z malutka w brzuchu a potem juz moge rodzić 🙂 pod koniec marca maja przyjechac nam schody montowac jeszcze sie bedzie troche kurzyc wiec mała musi siedziec w brzuchu 🙂

Ale nie boisz się jak to będzie jak już się urodzi? Tych wszystkich zmian, tego zamieszania???
Ja boję się niezmiernie, nigdy nie miałam styczności z takim maluszkiem przez dłuższy czas,więc nie mam pojęcia jak się takie maleństwo obsługuje 😮 😮 😮, może jakiejś instrukcji poszukam???? 🙃 🙃 🙃 🙃


tego to sie w ogole nie boje 🙂 wraz z porodem uaktywni sie instynkt bedziesz wiedziała najlpiej jak trzymac dzidzie przewijać itp...sama nie bedziesz wiedziec skad o to to sie nie ma co martwić 🙂
mi sie dzis sniło ze urodziłam i jak zwykle mam sen ze mam pokarm moge karmic ale zapominam i dziecko spi 6 godzin gdzies a mi sie po takim czasie przypomina ze ja jej nie karmiłam od poczatku ciazy mamten koszmar nie wiem czemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...