Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kamikusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
ale sie narobiłam.. i teraz cos mnie kuje w kroku, bo troszke sie poprzestawialam mebli ☺️
no i moj humor powoli sie psuje. Szwagierek jedzie do nas . Mam tylko nadzieje ze nie zamierza nocowac, bo chyba mu krzywde dzisiaj zrobie. Juz meza uprzedzialam, ze nie pozwalam mu nocowac dzisiaj u nas i zobaczymy jak bedzie...


u nas jak była taka syt to przez takiego barana sie kłucilismy strasznie bo ja mówiłam do daniela powiedz mu to czy tamto a on nie mówił mu bo niechciał go urazic a jak powiedział to tamten i tak mial to gdzies , nigdy wiecej mieszkania z kims nigdy nidgy nigdy

no wlasnie! mi glupio jest zwracac mu uwage ale maz moze, bo to jego brat. Ale on uwaza ze skoro on nic nie robi to mi nie przeszadza i on jemu uwagi nie bedzie zwracal. Boszze jeszcze godzine spokoju mam... niech ona trwa wiecznosc !!


a ja myslałam ze to u nas tylko tak... dokładnie cie rozumiem własnie to jego brat mi nie glupio by bylo siostrzez wrócic uwage a oni to tacy osobliwi patrzcie.
u mnie to sie tak wierci ze czasem az nie moge usiedziec własnie takie wdole czuje łup łup albo pod żebrami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Moja kluseczka mam czkawkę juz trzecią z kolie od rana 😮 😮

Bardzo ładne imie wybrałaś dla swojej kluseczki 🙂 dopiero zauwazylam 😁

a dziękuję ☺️ ☺️
bo dopiero dziś wpisałam imię, wcześniej miała być Maja albo Oliwia, a wczoraj mąż mi dopiero oznajmił ze jemy się podoba bardzo Liwcia (już wcześniej o nim rozmawialiśmy) ale chciał mi zrobic niespodziankę i w czasie porodu powiedzieć ze się zgadza 😮 😮 😮 😮 no myślałam ze go zabiję, ale dalej mam takie wahania bo juz zaczęłam mówić do brzusia "Majusia" a tu taki szok 🙃 sama jeszcze nie wiem czy Liwicia czy Majunia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcieliśmy z mężem przyspieszyć poród w ten najprzyjemniejszy sposób i jak było już po wszystkim poszłam siusiu a tam... pełno krwi. takiej jasno czerwonej. jakby rozwodnionej. obudziłam męża pojechaliśmy na izbę przyjęć i okazało się że mam 3 cm rozwarcia ale nie było żadnych skurczy, wody mi nie odeszły więc zostawili mnie na obserwacji. w sobotę przestałam krwawić więc wypisali mnie dzisiaj do domku... ale najadłam się strachu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
kamikusia napisał(a):
aisak napisał(a):
Moja kluseczka mam czkawkę juz trzecią z kolie od rana 😮 😮

Bardzo ładne imie wybrałaś dla swojej kluseczki 🙂 dopiero zauwazylam 😁

a dziękuję ☺️ ☺️
bo dopiero dziś wpisałam imię, wcześniej miała być Maja albo Oliwia, a wczoraj mąż mi dopiero oznajmił ze jemy się podoba bardzo Liwcia (już wcześniej o nim rozmawialiśmy) ale chciał mi zrobic niespodziankę i w czasie porodu powiedzieć ze się zgadza 😮 😮 😮 😮 no myślałam ze go zabiję, ale dalej mam takie wahania bo juz zaczęłam mówić do brzusia "Majusia" a tu taki szok 🙃 sama jeszcze nie wiem czy Liwicia czy Majunia 🤔

Liwia to takie orginalne imie. Zadko spotykany 😉 Ja bym zdecydowala sie na Liwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ale sie steskniłam a wy??????????? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ale sie steskniłam a wy??????????? 😘

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kogo ja tu widze 😁 😁 😁 😁 super ze jestes. My za Toba tez sie stesknilysmy. Opowiadaj jak sie czujesz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
O kurczę Tynka 3 cm to duzo 😮
najważniejsze ze z dzidzią dobrze, a rodzić to juz mozesz 😉 😉 w koncu już masz 39 tydzień


Też tak uważam. jak zobaczyłam tą krew to moją pierwszą myślą było: "O matko, co z moim dzidziusiem?!" całą drogę do szpitala o tym myślałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
wogóle zastanawiam się jak to jest gdybym zaczeła rodzic i była przeziębiona czy to niesie jakies ryzyko dla dzidzi ??

niestety ale tak Dorka 😞
jest ryzyko, że dziecko też wtedy urodzi się przeziębione, co wiadomo, nie jest bezpieczne dla maleństwa. Mało tego, nawet gdybyś zachorowała jakieś np 3 tygodnie przed porodem i TY do tego czasu wyzdrowiejesz, nie ma pewności, że dziecko zdąży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
ale sie steskniłam a wy??????????? 😘

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kogo ja tu widze 😁 😁 😁 😁 super ze jestes. My za Toba tez sie stesknilysmy. Opowiadaj jak sie czujesz ??

czuje sie w miare troche boli jednak ta nerka ale w porównaniu do tego co było to juz bajki troche mnie boli krocze no ale coz tak musi byc myslalam ze urodze w koncu i bedzie lepiej ale musze jeszce troche posapać 😁a co tam u was opowiadywjcie 😁 bo sorka ale nadrabiac nie bede 😁 😁 😁widze ze tez straszne zmiany na forum w kwesti wizualnej ...nie mogłam sie normalnie odnależć szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
aisak napisał(a):
O kurczę Tynka 3 cm to duzo 😮
najważniejsze ze z dzidzią dobrze, a rodzić to juz mozesz 😉 😉 w koncu już masz 39 tydzień


Też tak uważam. jak zobaczyłam tą krew to moją pierwszą myślą było: "O matko, co z moim dzidziusiem?!" całą drogę do szpitala o tym myślałam...


wierze, pewnie strachu się najedliście 🤢 🤢
to już teraz chyba nie będziesz wywoływać 😉 tylko czekać aż samo przyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
aisak napisał(a):
O kurczę Tynka 3 cm to duzo 😮
najważniejsze ze z dzidzią dobrze, a rodzić to juz mozesz 😉 😉 w koncu już masz 39 tydzień


Też tak uważam. jak zobaczyłam tą krew to moją pierwszą myślą było: "O matko, co z moim dzidziusiem?!" całą drogę do szpitala o tym myślałam...

jej to najadłaś się strachu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Tynka napisał(a):
aisak napisał(a):
O kurczę Tynka 3 cm to duzo 😮
najważniejsze ze z dzidzią dobrze, a rodzić to juz mozesz 😉 😉 w koncu już masz 39 tydzień


Też tak uważam. jak zobaczyłam tą krew to moją pierwszą myślą było: "O matko, co z moim dzidziusiem?!" całą drogę do szpitala o tym myślałam...


wierze, pewnie strachu się najedliście 🤢 🤢
to już teraz chyba nie będziesz wywoływać 😉 tylko czekać aż samo przyjdzie 😉


hihi mój mąż tak przeżywał że to jego wina że teraz pewnie przez rok mnie nie dotknie... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooooo Ewelinka wrocila 🤪 🤪 pewnie ze sie stesknilysmy, dobrze, ze juz sie czujesz lepiej i z ta nerka tez ok 😉
a Tynka nie dziwie sie, ze strachu sie najadlas.. ale rozwarcie nadal masz? Dziwne, ze Cie wypuscili ze szpitala, jak my juz mozemy rodzic spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi posty poginęły 🤢 🤢 🤢
Tynka dobrze, że z maleństwem wszystko ok. Oj miałabyś przyspieszenie porodu.. 🤢

Ewelinaaaaaa suuper, że jesteś z nami !! wreszcie jesteśmy w komplecie ! 😁 😁

Aisak imię piękne, ja też bym wolała Liwię: imię rośnie razem z dzieckiem: malutka Liwka, no i babcia Liwia też brzmi dobrze 😉
nie wiem czy dam radę urodzić dzisiaj wiesz? mam tyle prania do zrobienia... 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):

nie wiem czy dam radę urodzić dzisiaj wiesz? mam tyle prania do zrobienia... 😉 😁 😁


hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 no dobra dziś ci odpuszczam 😉, ale najważniejsze że masz już swojego wyczekanego Baranka
ja się dalej upieram na dziś, bo pomysł z cukierkami dalej mi się podoba 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...