Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jakie mleczko modyfikowane podacie dzieciaczkom jak wystąpi problem z laktacją? bo przecież jeść coś muszą 😉


chyba bebilon, ale ja nie bede miała problemu z pokarmem i żadna z was nie bedzie miała no co ty nie ma takiej opcji bedziemy miały tyle pokarmu ze bedziemy w szklankach miec!!!

ja tam nie wiem jakie mleko , zapytam w szpitalu przecież jakis pediatra tam będzie a może z miesiąc wytrwam z karmieniem , chociaż jak to ostatnio powiedziałam głośno to myślałam że mnie rodzina wyklnie
to tak jak mnie.. ale mam to w nosie 🙂 mam wiele kolezanek ktore podzielaja moje podejscie wiec stwierdzam ze nie jestem jakas jedyna 🙂 i niech sobie gadaja, od tego sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 😁

ja sie modle tylko zeby dzisiaj do nas na noc nie przyjechal szwagier !bo znowu mi spieprzy humor 😠
Ale mi sie Kacperek wypina 😜 moj maly wielki miś 😁
Ja chcialabym zeby juz byl z nami, chociaz nie wiem jak to bedzie,bo nie mam doswiadczenia z noworodkami ale jakos nie boje sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
ja za tydzien w srode jak mnie odkorkuja to zaczynam akcje "wywolywanie porodu" ale od [piatku czyli 1 kwietnia 🙂 i niech sie dzieje !! do 10 musze byc po 🙂


u mnie to chyba dupa bedzie z wywołaniem... wczoraj sie kochalismy, Daniel mnie ostro smyrał po piersiach, wczesniej byłam na spacerze itp. i nic sie nie dzzieje(na razie nie chce zeby sie działo) ale tak sobie mysle ze u mnie akcja wywołanie to chyba nie podziała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
ja za tydzien w srode jak mnie odkorkuja to zaczynam akcje "wywolywanie porodu" ale od [piatku czyli 1 kwietnia 🙂 i niech sie dzieje !! do 10 musze byc po 🙂


u mnie to chyba dupa bedzie z wywołaniem... wczoraj sie kochalismy, Daniel mnie ostro smyrał po piersiach, wczesniej byłam na spacerze itp. i nic sie nie dzzieje(na razie nie chce zeby sie działo) ale tak sobie mysle ze u mnie akcja wywołanie to chyba nie podziała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jakie mleczko modyfikowane podacie dzieciaczkom jak wystąpi problem z laktacją? bo przecież jeść coś muszą 😉


chyba bebilon, ale ja nie bede miała problemu z pokarmem i żadna z was nie bedzie miała no co ty nie ma takiej opcji bedziemy miały tyle pokarmu ze bedziemy w szklankach miec!!!

ja tam nie wiem jakie mleko , zapytam w szpitalu przecież jakis pediatra tam będzie a może z miesiąc wytrwam z karmieniem , chociaż jak to ostatnio powiedziałam głośno to myślałam że mnie rodzina wyklnie
to tak jak mnie.. ale mam to w nosie 🙂 mam wiele kolezanek ktore podzielaja moje podejscie wiec stwierdzam ze nie jestem jakas jedyna 🙂 i niech sobie gadaja, od tego sa 🙂

a ja mam to w innym miejscu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja za tydzien w srode jak mnie odkorkuja to zaczynam akcje "wywolywanie porodu" ale od [piatku czyli 1 kwietnia 🙂 i niech sie dzieje !! do 10 musze byc po 🙂


u mnie to chyba dupa bedzie z wywołaniem... wczoraj sie kochalismy, Daniel mnie ostro smyrał po piersiach, wczesniej byłam na spacerze itp. i nic sie nie dzzieje(na razie nie chce zeby sie działo) ale tak sobie mysle ze u mnie akcja wywołanie to chyba nie podziała...
no w moim przypadku to raczej duzpo nie bedzie trzeba.. 🙂 Przy moich skurczach i takiej szyjce nie mam zbyt duzo szans by sobie pofrykac jeszcze, do tego odstawie leki, bede fikac skakac przez bzykac i sprzatac 🙂 DAMY RADE ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ja za tydzien w srode jak mnie odkorkuja to zaczynam akcje "wywolywanie porodu" ale od [piatku czyli 1 kwietnia 🙂 i niech sie dzieje !! do 10 musze byc po 🙂


u mnie to chyba dupa bedzie z wywołaniem... wczoraj sie kochalismy, Daniel mnie ostro smyrał po piersiach, wczesniej byłam na spacerze itp. i nic sie nie dzzieje(na razie nie chce zeby sie działo) ale tak sobie mysle ze u mnie akcja wywołanie to chyba nie podziała...
no w moim przypadku to raczej duzpo nie bedzie trzeba.. 🙂 Przy moich skurczach i takiej szyjce nie mam zbyt duzo szans by sobie pofrykac jeszcze, do tego odstawie leki, bede fikac skakac przec bzykac i sprzatac 🙂 DAMY RADE ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
a ja za tydzień, ogarniam , chatę okna dywany fugi wszystko
potem zajmę się podwórkiem , potem rower a na końcu seks i porodówka


haha to ja tak zrobie za 3 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
my dzisiaj spróbujemy z masażem krocza :P

nie za szybko ? 😮


gin powiedziała, że od 36 tygodnia możemy zaczynać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
jak tam MAtylda wczoraj bylo ? 🤪 opowiadaj 😉

e tam nie ma co opowiadać, tylko doła złapałam , z resztą byliśmy daleko bo tu u mnie żadnego klubu nie ma co by był otwarty w niedzielę i to jeszcze w Wielkim Poście wróciłam o 4.00, wstałam o 6.00 o tak się plączę, trochę mnie sen morzy i chyba mnie zmorzy 🥴
ogarnęło mnie przerażenie że jestem stara, gruba i nikomu nie potrzebna i nikt mnie już nigdy nie zechce, i w ogóle że już nigdy nie będę mogła się pobawić(tzn tak jak bym tego chciała) ehh szkoda gadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
jak tam MAtylda wczoraj bylo ? 🤪 opowiadaj 😉

e tam nie ma co opowiadać, tylko doła złapałam , z resztą byliśmy daleko bo tu u mnie żadnego klubu nie ma co by był otwarty w niedzielę i to jeszcze w Wielkim Poście wróciłam o 4.00, wstałam o 6.00 o tak się plączę, trochę mnie sen morzy i chyba mnie zmorzy 🥴
ogarnęło mnie przerażenie że jestem stara, gruba i nikomu nie potrzebna i nikt mnie już nigdy nie zechce, i w ogóle że już nigdy nie będę mogła się pobawić(tzn tak jak bym tego chciała) ehh szkoda gadać
o ja... za duzo myslisz, czasami lepiej bys wylaczyla myslenie 😁 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dzis bede wyciagac sobie sutki tak jak mi to położna radziła. bo ja mam takie suteczki małe i odstaja jak jest zimno albo przy innych okolicznosciach i musze je tak wyciagac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
my dzisiaj spróbujemy z masażem krocza :P

nie za szybko ? 😮


gin powiedziała, że od 36 tygodnia możemy zaczynać.

ale 36 tc to jeszcze za wczesnie moim zdaniem.. ja bym nie ryzykowala, ale jak uwazasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ja od dzis bede wyciagac sobie sutki tak jak mi to położna radziła. bo ja mam takie suteczki małe i odstaja jak jest zimno albo przy innych okolicznosciach i musze je tak wyciagac.

wiem że niektóre mają takie problemy ale jakoś cieżko mi sobie to wyobrazić , mi niby zawsze sterczą chyba że mi zawsze ZIMNO 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
W 37 tygodniu można rodzić bez obaw tak w szpitalu mi mówili, ale najlepiej jakby był 38...

noo tak, ale 36 tc to za wczesnie, dziecko nie jest w pelni wyksztalcone 😮 ja jestem juz w 39 tc sprzatam, robie wszystko, chodze i nic sie nie dzieje 😁 a na Mojego musze czekac do soboty..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja od dzis bede wyciagac sobie sutki tak jak mi to położna radziła. bo ja mam takie suteczki małe i odstaja jak jest zimno albo przy innych okolicznosciach i musze je tak wyciagac.

wiem że niektóre mają takie problemy ale jakoś cieżko mi sobie to wyobrazić , mi niby zawsze sterczą chyba że mi zawsze ZIMNO 🤢


no a mi stercza tylko w jakiejs tam okoliczności wiec musze je wyciagac zeby cały czas sterczały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
ja od dzis bede wyciagac sobie sutki tak jak mi to położna radziła. bo ja mam takie suteczki małe i odstaja jak jest zimno albo przy innych okolicznosciach i musze je tak wyciagac.

wiem że niektóre mają takie problemy ale jakoś cieżko mi sobie to wyobrazić , mi niby zawsze sterczą chyba że mi zawsze ZIMNO 🤢


no a mi stercza tylko w jakiejs tam okoliczności wiec musze je wyciagac zeby cały czas sterczały
mi tez nie stercza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...