Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
tyska ja zawsze uwielbiałam dzieci a w ciązy to mnie tak drażnią ze omijam miejsca z dziećmi 🙂 i czemu tak jest...
jejuu.. to mnie pocieszylas 🙂 myslalam ze mnie tylko cos pizglo w glowe w tej ciazy.. moja mam jak czasami mnie slucha to mowi ze jest przerazona 😮 Mam nadzieje ze wszystko mi minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie....i chciało by się, ale strach przy tym nieziemski 😁
Co do torby to mój mąż zaczął wczoraj pakować, zostało kilka rzeczy które muszę jeszcze dokupić i będzie git 🙂, no ale jak teściowa usłyszała że torbę już chcemy pakować to myślałam że nas zje 😁 😁 😁 bo gdzie to tak wcześnie 😮 jeszcze tyle czasu 😲 po co się spieszyć 🤢 pewnie chodzi o jakiś przesąd czy coś takiego 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Tyska jesteś jeszcze??? Masz termin jak ja na 25. Powiedz mi od którego dnia tygodnia liczysz zawsze początek nowego tygodnia??? Nie mniej mnie za wariatkę tylko, że z takim głupim pytaniem wyskakuje 😁
No co ty.. mi akurat wyszlo tak ze zaczyna mi sie od poniedzialku 🙂 zawsze na usg jak chodze to caly czas jest tak samo, czyli jak jestem w srode to to jest ktorys tam tydzien i 3 DZIEN, we wtorek jest 2 DZIEN itd 🙂 Teraz mam wizyty akurat w srody wiec zawsze mi wychodzi ze jest to 3 DZIEN nowego tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Boshhh ja im bliżej porodu tym mniej przygotowania się na to moje maleństwo czuję!!!!!!!! Czy to normalneee? Powinnam być oazą spokoju a jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów już teraz, kiedy do terminu tak dalekooooo!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢
e tam daleko 😜 tylko miesiac a pewnie i tak urodzisz wczesniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Boshhh ja im bliżej porodu tym mniej przygotowania się na to moje maleństwo czuję!!!!!!!! Czy to normalneee? Powinnam być oazą spokoju a jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów już teraz, kiedy do terminu tak dalekooooo!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja odczuwam to samo ale o sam poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem i ja - dzień dobry 🙂

Zmiany zmiany zmiany - widzę już wszędzie bo i u nas niedługo i na brzuszku jakieś wiosenne porządki 🙂

Wioluś to ja trzymam kciuki za Was - jak już się ogarniesz troszkę po cc, to wyślij mi MMS-a z tą Twoją pięknością.. Co do plamienia to ja bym się skonsultowała żeby się nie okazało że Ci lekarz paluchami pęcherz przebił i Ci się wody będą sączyć, przyklej wkładkę i sprawdzaj czy nasiąka 🥴

Idę się ogarnąć bo miałam telefon że goście znów jadą, bożeee - gdzie oni wszyscy wcześniej byli? Teraz to mi spokój potrzebny...

Będę później - buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszkonella napisał(a):
jakie mleczko modyfikowane podacie dzieciaczkom jak wystąpi problem z laktacją? bo przecież jeść coś muszą 😉


chyba bebilon, ale ja nie bede miała problemu z pokarmem i żadna z was nie bedzie miała no co ty nie ma takiej opcji bedziemy miały tyle pokarmu ze bedziemy w szklankach miec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Jestem i ja - dzień dobry 🙂

Zmiany zmiany zmiany - widzę już wszędzie bo i u nas niedługo i na brzuszku jakieś wiosenne porządki 🙂

Wioluś to ja trzymam kciuki za Was - jak już się ogarniesz troszkę po cc, to wyślij mi MMS-a z tą Twoją pięknością.. Co do plamienia to ja bym się skonsultowała żeby się nie okazało że Ci lekarz paluchami pęcherz przebił i Ci się wody będą sączyć, przyklej wkładkę i sprawdzaj czy nasiąka 🥴

Idę się ogarnąć bo miałam telefon że goście znów jadą, bożeee - gdzie oni wszyscy wcześniej byli? Teraz to mi spokój potrzebny...

Będę później - buziaki


nie no współczuje ja mam dosc gosc chce spokojjjuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jakie mleczko modyfikowane podacie dzieciaczkom jak wystąpi problem z laktacją? bo przecież jeść coś muszą 😉


chyba bebilon, ale ja nie bede miała problemu z pokarmem i żadna z was nie bedzie miała no co ty nie ma takiej opcji bedziemy miały tyle pokarmu ze bedziemy w szklankach miec!!!

ja tam nie wiem jakie mleko , zapytam w szpitalu przecież jakis pediatra tam będzie a może z miesiąc wytrwam z karmieniem , chociaż jak to ostatnio powiedziałam głośno to myślałam że mnie rodzina wyklnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...