Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ewelinaaleks napisał(a):
kaśka zarzuć jej jakiś pomysł na coś słodkiego bo ty to taka cukierniczka 😜

Coś, co wiem, że zawsze wszystkim smakuje, a przy tym nie jest zbyt skomlikowane, no i ładnie wygląda:
- orzechowiec ( miodownik, snickers: nazwy są różne )
-tiramisu
-tzw Tulipan, czyli 4 różnokolorowe placki przekładane kremem
-strucla makowa
-szarlotka domowa z polewą śmietanową
-ciasto Inwalida ( 3 placki miodowe przekładane musem jabłkowym i kremem)
-stefanka na herbatnikach
-rogaliki
-bananowy nektar
-tarta cytrynowa...

i więcej więcej więcej !!! 😁 😁 to jest inwalida..



to stefanka..


uwiarygodniam się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już się tłumaczę dlaczego jak coś upiekę to robię temu zdjęcia: bo działam też na forum kulinarnym i jakoś weszło mi w nawyk dokumentowanie moim kolejnych prób pieczeniowych co by tam też zdjęcia wrzucać ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
A już się tłumaczę dlaczego jak coś upiekę to robię temu zdjęcia: bo działam też na forum kulinarnym i jakoś weszło mi w nawyk dokumentowanie moim kolejnych prób pieczeniowych co by tam też zdjęcia wrzucać ☺️ ☺️ ☺️


kaśka a może ja u ciebie jakieś takie ciasto zamówie bo ja to do ciast się jakoś niezwe nie mój konik 🤢
ale zjesc raz na jakiś czas bym zjadła takie smakołyki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ciastka w roli głównej
nie moje klimaty
Kaśka wydaj jakaś książkę
np Popisy kulinarne Tutliputli
albo Wypieki Kasieńki


coś czuję że będzie zgaga
idę w pielesze do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jezu.. nie mogę wysiedzieć 😞 tak mam brzuch spięty rany boskie 😞



ooo to nie dobrze to może kąpiel i do łóżeczka??


no właśnie już po kąpieli i idę spać, bo nie wysiedzę tak boli. Dobrze, że torbę spakowałam dzisiaj 😜 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mamki, ciężka noc za mną przez brzuch 🤨 ciągle mi się stawiała macica i brzuch twardniał boleśnie. Zobaczymy jak dzisiaj, wpada kumpela ciekawe czy będę w stanie przejść się na spacer 😠 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry moje kochane 🙂

Na początku przepraszam (zwłaszcza Tutliputli i Ewelinę) że zniknęłam bez pożegnania ale wiecie co? Wstyd się przyznać - jestem inwalidą i bynajmniej nie tym jaki wkleiła Kasia 🥴
Wstałam wczoraj żeby zrobić sisi i upadłam ale nie dlatego że o coś zahaczyłam, tylko coś mi się z biodrem stało, mój mąż wyczytał że to rwa kulszowa, bo ból niesamowity i stanąć na nogę nie można 🥴 Podobno to od ucisku na kręgosłup, gdzieś rdzeń jest uciśnięty. Boszzz i jak ja mam teraz funkcjonować, mąż wymasował mi całe plecy, pomógł się wykąpać, właściwie to mnie umył ☺️ Ciekawa jestem jak ja jutro na samolot wlezę, dobrze że mąż ma wolne to w razie co pojedzie ze mną i po prostu mnie na niego wsadzi 🥴 To jakaś katastrofa, ja nie mogę normalnie funkcjonować, chyba sobie laskę muszę kupić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry laseczki.

No Ola u mnie jest podobnie - my to w ogóle bidne jesteśmy bo mamy swoje problemy z kręgosłupem a małe jeszcze nam w tym nie pomagają.
Ja miałam okropne doświadczenie w nocy - troszkę przez ciebie Olcia - bo śpię sobie i nagle budzi mnie takie wielkie szarpnięcie w brzuchu i cisza 🤢 🤢 🤢 Pomyślałam sobie że mała się tam wierciła i zasnęłam. Ale wstaję o 4 do kibelka a ta nic się nie rusza - brzuch miękki i tak jakby jej nie było. Wpadłam oczywiście w panikę - milion zdrowasiek zmówiłam i budzę to moje dziecię -pukam, stukam, nawet się poświęciłam i ciastka zjadłam. W końcu jednak po jakiś 15 min. moja maleńka się obudziła i zaczęła wiercic -ale chyba sobie pomyślała że ma pomyloną matkę i ją budzi w środku nocy. Ale jakże mi ulżyło - szok - ja już tam chce rodzic bo coraz więcej wrażeń ostatnio mam.

Kasia - te wypieki to jest jakaś masakra - już się napaliłam. A masz jakiś taki plik z tymi swoimi słodkimi przepisami?? Ja chcę przepis na wszystko - podeślij mi cosik to dzisiaj upichcę. Ten miodownik jest fajny i inwalida. Odezwij się - ja się szykuję aby pojechać po składniki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...