Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
kamikusia napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłłąaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale mnie brzuch rozbolal jak na okres 😞

Kama połóż się i spróbuj zrelaksować, jeszcze trochę musisz wytrzymać..

nie chce mi sie lezec 🙂 wole tu z wami posiedziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Boże przeczytałam tę opowieść 😮
Co to trzeba mieć w głowie żeby w nocy wstawać i takie rzeczy robić i w dodatku w obecności żony za ścianą 🥴
Dla mnie to już odchyły od "normy" no ale cóż, współczuję dziewczynie bo nie wiem co ja bym zrobiła, kłaki mu ze łba chyba wszystkie wyrwała 🤢

ej ty poważnie tak myślisz czy się zbijasz????????????????
ja to czytałam rano i normalnie parsknęłam śmiechem

a co w tym śmiesznego? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Boże przeczytałam tę opowieść 😮
Co to trzeba mieć w głowie żeby w nocy wstawać i takie rzeczy robić i w dodatku w obecności żony za ścianą 🥴
Dla mnie to już odchyły od "normy" no ale cóż, współczuję dziewczynie bo nie wiem co ja bym zrobiła, kłaki mu ze łba chyba wszystkie wyrwała 🤢

ej ty poważnie tak myślisz czy się zbijasz????????????????
ja to czytałam rano i normalnie parsknęłam śmiechem

a co w tym śmiesznego? 😮

ja to bym zabila swojego !! a napewno bym zareagowala jakby to robil przy mnie!nie siedzialabym cicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
zjadłabym COŚ 🤢

a co? mogę się podzielić, nie jestem taki chytrus jak Ty 😜
Mam paróweczki cielęce i karkówkę na chlebek, i ciasto mam i kiełbaskę krakowską i sałatę zieloną na kanapki i papryczkę czerwoną i żółty serek z dziurami ale bez konserwantów (ostatnio mam pierdolca na tym punkcie 😁).. nie wiem czy coś znajdziesz w tym zestawie dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Boże przeczytałam tę opowieść 😮
Co to trzeba mieć w głowie żeby w nocy wstawać i takie rzeczy robić i w dodatku w obecności żony za ścianą 🥴
Dla mnie to już odchyły od "normy" no ale cóż, współczuję dziewczynie bo nie wiem co ja bym zrobiła, kłaki mu ze łba chyba wszystkie wyrwała 🤢

ej ty poważnie tak myślisz czy się zbijasz????????????????
ja to czytałam rano i normalnie parsknęłam śmiechem

a co w tym śmiesznego? 😮

no ja się uśmiałam
ja to uwielbiam takie akcje zwłaszcza jeśli ja mam spokój( a tego mi ostatnio nie brakuje) , i popatrzeć też lubię zawsze się pytam swojego ile razy to robił( bo jak wiele razy to znaczy że ja bym musiał się więcej napracować a tego nie lubię) i czy ma jakies ciekawe nowe filmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Kasia ja podjelam juz dawno taka decyzje ze chce rodzic sama on mi tam nie jest potrzebny zreszta nie czulabym sie komfortowo 🥴

rozumiem i skoro taka decyzję podjęłaś to w pełni popieram... ja wciąż nie jestem przekonana czy mój powinien być i on sam chyba też nie jest tego pewny na 100% ale póki co się upiera że nie puści mnie samej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja na ten temat rozmawialam z polozna i ona mi odradzila to jeszcze bardziej bo mowila mi ze wielu mezczyzn po porodzie z zona juz nie chce sie kochac bo pamietaja ja z tej sali dlatego ja chce zeby widzial mnie taka a nie tam spocona i wogole zreszta kazdy ma inne zdanie ja takie i go nie zmienie wole zeby czekal za mna jak juz bedzie po wszystkim gdzies tam sobie na korytarzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Kasia ja na ten temat rozmawialam z polozna i ona mi odradzila to jeszcze bardziej bo mowila mi ze wielu mezczyzn po porodzie z zona juz nie chce sie kochac bo pamietaja ja z tej sali dlatego ja chce zeby widzial mnie taka a nie tam spocona i wogole zreszta kazdy ma inne zdanie ja takie i go nie zmienie wole zeby czekal za mna jak juz bedzie po wszystkim gdzies tam sobie na korytarzu 🙂

a ja uważam, że jak coś będzie nie tak, to zawsze można poprosić, żeby wyszedł 🙂 tzn nie namawiam Cię, ani nic z tych rzeczy 😁
Jak nie będzie się czuł w miarę dobrze, to sam też wyjść może 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Kasia ja na ten temat rozmawialam z polozna i ona mi odradzila to jeszcze bardziej bo mowila mi ze wielu mezczyzn po porodzie z zona juz nie chce sie kochac bo pamietaja ja z tej sali dlatego ja chce zeby widzial mnie taka a nie tam spocona i wogole zreszta kazdy ma inne zdanie ja takie i go nie zmienie wole zeby czekal za mna jak juz bedzie po wszystkim gdzies tam sobie na korytarzu 🙂

a ja uważam, że jak coś będzie nie tak, to zawsze można poprosić, żeby wyszedł 🙂 tzn nie namawiam Cię, ani nic z tych rzeczy 😁
Jak nie będzie się czuł w miarę dobrze, to sam też wyjść może 😁

no sytuacja nie jest standardowa, bardziej raczej ekstremalna i złotego środka nie ma, ale jestem za tym żeby facet był przy kobiecie. Jeśli uzna że nie daje rady to zawsze może wyjść ale świadomość tego że będzie przy mnie daje mi spokój psychiczny i poczucie bezpieczeństwa.. Na sam koniec też wole żeby opuścił salę porodową i wszedł na przecięcie pępowiny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Klaudia ja wiem ze on by tam nie dal rady wiec nie bede go zmuszac do czegos!wole zeby poczekal za drzwiami,zreszta dlugo o tym rozmawialismy i taka podjelismy oboje decyzje 🙂

ale w pierwszych fazach będzie z Toba? mam na myśli skakanie na piłkach i takie tam? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...