Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

szyszka a ty coś tam w gratulacjach napisała???????????
już mam ci gratulować??????????????????????????????

jak to kolejny fałszywy alarm u Ciebie to nie ręczę za siebie
ale zyczę ci abyś urodziła w ciągu następnych 12 godzin bo nie wytrzymamy z Tobą 😉
POWODZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szyszkonella napisał(a):
pomylily mi się wątki..

uciekam dziewczyny do szpitala, zesram sie z bólu. trzymajcie kciuki !


MOŻE I SIĘ ZESRASZ A MOŻE I NIE poproś o lewatywę 🤪
będzie dobrze twarda jesteś
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
melduje się moje kochane. Od wczoraj jesteśmy w domku ale takie zamieszanie, że nawet nie miałam kiedy do Was wstąpić. Zresztą trochę "nie ogarniam tematu", mam problemy z karmieniem ale nie poddaje się 🥴. Poród szybciutki: pierwsze skurcze zaczęły się o 23, o 1.30 zrobiły się regularne UWAGA: CO DWIE MIN!! o 3 w nocy już mnie przyjęli na porodówke, a o 6 mała już była na świecie. Mam tylko 2 szwy ale i tak do tej pory nie siadam na tyłku 😮 😮. Co się dzieje? Kto urodził? Nie gniewajcie się ale nie mam kiedy nadrabiać 🤨
Buziaki, lecę karmić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia kmatus witamy
jak się trochę ogarniesz to czekamy na zdjęcia Twojej Milenki i może trochę więcej szczegółów porodu ( nie muszą być pikantne)
Kasia-Tutliputli nie wiem jak to zrobiłaś ale śniłaś mi się dziś 🤪 i na bank w tym śnie rodziłaś


a ja piję kawę ,jem pączka i nie mam żadnych planów a już na pewno rodzić nie zamierzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
Dobry wieczór,
melduje się moje kochane. Od wczoraj jesteśmy w domku ale takie zamieszanie, że nawet nie miałam kiedy do Was wstąpić. Zresztą trochę "nie ogarniam tematu", mam problemy z karmieniem ale nie poddaje się 🥴. Poród szybciutki: pierwsze skurcze zaczęły się o 23, o 1.30 zrobiły się regularne UWAGA: CO DWIE MIN!! o 3 w nocy już mnie przyjęli na porodówke, a o 6 mała już była na świecie. Mam tylko 2 szwy ale i tak do tej pory nie siadam na tyłku 😮 😮. Co się dzieje? Kto urodził? Nie gniewajcie się ale nie mam kiedy nadrabiać 🤨
Buziaki, lecę karmić


tez bym tak chciała 🙂
ale fajnie ze wy juz w domku 🙂 a jak siadasz jak masz te szwy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Kasia kmatus witamy
jak się trochę ogarniesz to czekamy na zdjęcia Twojej Milenki i może trochę więcej szczegółów porodu ( nie muszą być pikantne)
Kasia-Tutliputli nie wiem jak to zrobiłaś ale śniłaś mi się dziś 🤪 i na bank w tym śnie rodziłaś


a ja piję kawę ,jem pączka i nie mam żadnych planów a już na pewno rodzić nie zamierzam 😉


nie cwaniakuj tu taj tylko zbieraj sie do porodu 😜 ja jeszcze smoczka nie wyparzyłam wiec nie moge ale ty pranie wywiesiłaś wiec juz możesz:P
Ty Matylda tez mi sie kiedys sniłaś 🙂 jakie to głupie śnimy sie sobie wszystkie a żadna sie na oczy nie widziała haha nam sie nasze zdjęcia snia a nie my:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Kasia kmatus witamy
jak się trochę ogarniesz to czekamy na zdjęcia Twojej Milenki i może trochę więcej szczegółów porodu ( nie muszą być pikantne)
Kasia-Tutliputli nie wiem jak to zrobiłaś ale śniłaś mi się dziś 🤪 i na bank w tym śnie rodziłaś


a ja piję kawę ,jem pączka i nie mam żadnych planów a już na pewno rodzić nie zamierzam 😉


Przepraszam, że przeszkadzam, ale jak zobaczyłam co napisałaś to musiałam sie wpisać 😉
Czasami zaglądam do Was i z niecierpliwością czekam na kolejną rozpakowaną kwietnióweczkę.. później to juz my polecimy 😉
A chciałam tylko napisać, że mi w nocy parę razy przewinął się nick TUTLIPUTLI 🙂 Może to znak? Powodzenia Dziewczyny!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia kmatus witamy
jak się trochę ogarniesz to czekamy na zdjęcia Twojej Milenki i może trochę więcej szczegółów porodu ( nie muszą być pikantne)
Kasia-Tutliputli nie wiem jak to zrobiłaś ale śniłaś mi się dziś 🤪 i na bank w tym śnie rodziłaś


a ja piję kawę ,jem pączka i nie mam żadnych planów a już na pewno rodzić nie zamierzam 😉


nie cwaniakuj tu taj tylko zbieraj sie do porodu 😜 ja jeszcze smoczka nie wyparzyłam wiec nie moge ale ty pranie wywiesiłaś wiec juz możesz:P
Ty Matylda tez mi sie kiedys sniłaś 🙂 jakie to głupie śnimy sie sobie wszystkie a żadna sie na oczy nie widziała haha nam sie nasze zdjęcia snia a nie my:P


hej
ja pranie wywiesiłam i pozbierałam nawet ale wózka nie mam
o is moczka też nie-widzisz nie moge rodzić 🤪
a tymi snami to nie do końca jest tak że śnił mi sie wizerunek Kasi który pamiętam ze zdjecia tzn kiedyś tak ale nie tym razem - teraz po prostu wiem ze to była ona , wiem bo byłam u niej w mieszkaniu , jadłam jakieś ciastko a ona chciała mnie wygonić bo już zaczęła rodzić- a mi do wyjścia sie nie spieszyło - o matko i jeszcze jakies tam głupoty ale to na bank była nasza Kasia

idę nakarmić zwierza bo ja już najedzona a on bidulek nie zarz wracam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia kmatus witamy
jak się trochę ogarniesz to czekamy na zdjęcia Twojej Milenki i może trochę więcej szczegółów porodu ( nie muszą być pikantne)
Kasia-Tutliputli nie wiem jak to zrobiłaś ale śniłaś mi się dziś 🤪 i na bank w tym śnie rodziłaś


a ja piję kawę ,jem pączka i nie mam żadnych planów a już na pewno rodzić nie zamierzam 😉


Przepraszam, że przeszkadzam, ale jak zobaczyłam co napisałaś to musiałam sie wpisać 😉
Czasami zaglądam do Was i z niecierpliwością czekam na kolejną rozpakowaną kwietnióweczkę.. później to juz my polecimy 😉
A chciałam tylko napisać, że mi w nocy parę razy przewinął się nick TUTLIPUTLI 🙂 Może to znak? Powodzenia Dziewczyny!!! 🙂


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

to znak
ona już przeterminowana na pewno stęka na porodówce
jeszcze wczoraj suty męczyła 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia kmatus witamy
jak się trochę ogarniesz to czekamy na zdjęcia Twojej Milenki i może trochę więcej szczegółów porodu ( nie muszą być pikantne)
Kasia-Tutliputli nie wiem jak to zrobiłaś ale śniłaś mi się dziś 🤪 i na bank w tym śnie rodziłaś


a ja piję kawę ,jem pączka i nie mam żadnych planów a już na pewno rodzić nie zamierzam 😉


Przepraszam, że przeszkadzam, ale jak zobaczyłam co napisałaś to musiałam sie wpisać 😉
Czasami zaglądam do Was i z niecierpliwością czekam na kolejną rozpakowaną kwietnióweczkę.. później to juz my polecimy 😉
A chciałam tylko napisać, że mi w nocy parę razy przewinął się nick TUTLIPUTLI 🙂 Może to znak? Powodzenia Dziewczyny!!! 🙂


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

to znak
ona już przeterminowana na pewno stęka na porodówce
jeszcze wczoraj suty męczyła 🤪 🤪 🤪


hehe 🙂 no to trzymam za nią kciuki 😉
Za Was zresztą też 🙂 (takie odważne... jedna drugą wypycha... :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martyna co ty
u nas to by każda juz chciała urodzić oprócz mnie serio wymyślają , wywołują a jedna rodzi już drugi tydzień , no ale wczoraj w koncu pojechała do szpitala - chociaż mi się wydaje że wróci jeszcze w dwupaku hihi
a Tutliputli po prostu następna w kolejce musi odblokować innym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Matylda myslisz ze Tutli juz w szpitalu czy pisałaCi cos?


nie ja nic nie wiem
tylko mi się śniła i nic więcej

szyszka pojechała do szpitala 🤪 po raz kolejny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Martyna co ty
u nas to by każda juz chciała urodzić oprócz mnie serio wymyślają , wywołują a jedna rodzi już drugi tydzień , no ale wczoraj w koncu pojechała do szpitala - chociaż mi się wydaje że wróci jeszcze w dwupaku hihi
a Tutliputli po prostu następna w kolejce musi odblokować innym


i na razie mi sie nie spiszy jak juz bede po terminie wtedy juz na pewno bede chciałą a na razie przeraża mnie to.
mysle ze szyszka urodzi na bank jak ona juz tydzien czasu rodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Martyna co ty
u nas to by każda juz chciała urodzić oprócz mnie serio wymyślają , wywołują a jedna rodzi już drugi tydzień , no ale wczoraj w koncu pojechała do szpitala - chociaż mi się wydaje że wróci jeszcze w dwupaku hihi
a Tutliputli po prostu następna w kolejce musi odblokować innym


I tak Cię to nie minie 😉
Odblokować mówisz... tak jak Wam Tynka odblokowywała... 😉 wszyscy ją wyprzedzali 🙂 🙂
No nic, uciekam do majówek 😉
jeszcze raz POWODZENIA DZIEWCZYNY 😉 Lekkich porodów 😉 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...