Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Lekarze i tak nie odbieraja porodow a moze ktorys akurat bedzie mial dyzur i bedzie na obchodzie 😜


Powiem ci że mój z tego co wiem od innych dziewczyn jest przy porodzie i podobno zajebiście poprawia nastrój podczas porodu dziewczyną bo ma fajne poczucie humoru wspiera i wogóle jest rewelacyjny ale to sie wszystko okaże
no dokladnie, ja ide bo moje dziecie mnie wzywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
a ja czuję, że do jutra urodzę wieczora urodzę 🙂

ja chciałabym w poniedziałek zacząć rodzić....
A wczoraj mnie wzięły skurcze.... Już myślałam że się zaczęło zaczęłam pakować resztę rzeczy do szpitala i po 2 godzinach mi przeszło..... I dupa.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej spakowana jesteś 😁

A mi się dzisiaj w nocy śmiać chciało, bo co wstaję do toalety to mój się budzi i pyta: "i co i jak? już czujesz że to już ??!!" 😁 😁 😁
w rezultacie, ani on ani ja nie jestesmy wyspani 😁

(prasuję dalej )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
ale przynajmniej spakowana jesteś 😁

A mi się dzisiaj w nocy śmiać chciało, bo co wstaję do toalety to mój się budzi i pyta: "i co i jak? już czujesz że to już ??!!" 😁 😁 😁
w rezultacie, ani on ani ja nie jestesmy wyspani 😁

(prasuję dalej )

heh.... Mnie tylko jak coś zaboli to mój już panikuje ''jedziemy do szpitala tak??'' A mi się wtedy tak śmiać chce że masakra.... Oni gorzej panikują niż my....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
ale przynajmniej spakowana jesteś 😁

A mi się dzisiaj w nocy śmiać chciało, bo co wstaję do toalety to mój się budzi i pyta: "i co i jak? już czujesz że to już ??!!" 😁 😁 😁
w rezultacie, ani on ani ja nie jestesmy wyspani 😁

(prasuję dalej )

heh.... Mnie tylko jak coś zaboli to mój już panikuje ''jedziemy do szpitala tak??'' A mi się wtedy tak śmiać chce że masakra.... Oni gorzej panikują niż my....


no właśnie mój specjalnie nie panikuje, tylko boi się że zacznę rodzić bez wpasowania się w jego kalendarz 😁 😁 😁
no i tego, że to JUŻ pojawi się dziecko w domu 😁

coś mnie gardło na anginę boli 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
eunia91 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
ale przynajmniej spakowana jesteś 😁

A mi się dzisiaj w nocy śmiać chciało, bo co wstaję do toalety to mój się budzi i pyta: "i co i jak? już czujesz że to już ??!!" 😁 😁 😁
w rezultacie, ani on ani ja nie jestesmy wyspani 😁

(prasuję dalej )

heh.... Mnie tylko jak coś zaboli to mój już panikuje ''jedziemy do szpitala tak??'' A mi się wtedy tak śmiać chce że masakra.... Oni gorzej panikują niż my....


no właśnie mój specjalnie nie panikuje, tylko boi się że zacznę rodzić bez wpasowania się w jego kalendarz 😁 😁 😁
no i tego, że to JUŻ pojawi się dziecko w domu 😁

coś mnie gardło na anginę boli 🤢 🤢

mój dopiero uwierzy że ma dziecko jak przyjedziemy z nią do domu... 🙂 🙂

A ja znowu mam brzuch twardy jak kamień.... 🙂 może w końcu się zacznie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
🙂
oo chociaz jedna 🙂 co tam u Ciebie? Jakies postepy 😉?

Hej:* no wczoraj myślalm ze juz cos bedzie a tu chuj wielki z tego wyszedl a daj spokoj....A co noc mi sie to dzicko sni a wyleść nie chce...We wtorek akcja BZYK!!!!! nie ma bata;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
🙂
oo chociaz jedna 🙂 co tam u Ciebie? Jakies postepy 😉?

Hej:* no wczoraj myślalm ze juz cos bedzie a tu chuj wielki z tego wyszedl a daj spokoj....A co noc mi sie to dzicko sni a wyleść nie chce...We wtorek akcja BZYK!!!!! nie ma bata;p
hehe, oby pomoglo 🙂 ja to sie w gruncie rzeczy ciesze ze jednak u mnie poszlo tak szybko.. moze to zle z mojej strony bo byly male problemy z moim dzieckiem i pewnie kazda inna matka by miala wyrzuty i zal do siebie, ale dzieki Bogu wszystko szybko minelo i jakos ciesze sie ze jednak sie rozpakowalismy wczesniej. Jakbym miala czekac do terminu mojego to by mnie chyba szlag trafil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdole! jestem tak wściekła, że cała się telepie. Wyobraźcie sobie, że dzwoniłam do siebie do szpitala, gdzie chcę rodzić, żeby zapytać się kiedy mogę na ktg przyjechać, bo jestem już po terminie. Na co baba mi mówi, że mam się mamy mojej zapytać ile razy bez potrzeby jeździła na to ktg. Ja tej piździe, że jestem pierwszy raz w ciąży i sugeruję się tym, co mi mój lekarz mówił. A ona, że jak nie mam co robić to sobie mogę kiedy chce przyjechać. Co za kurwisko!!! Aż mnie normalnie zatkała ta pipa. Powiedziałam jej tylko, że jest bezczelna i się rozłączyłam, bo normalnie zaczęłam się tak telepać z nerwów, że myślałąm, że padnę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja pierdole! jestem tak wściekła, że cała się telepie. Wyobraźcie sobie, że dzwoniłam do siebie do szpitala, gdzie chcę rodzić, żeby zapytać się kiedy mogę na ktg przyjechać, bo jestem już po terminie. Na co baba mi mówi, że mam się mamy mojej zapytać ile razy bez potrzeby jeździła na to ktg. Ja tej piździe, że jestem pierwszy raz w ciąży i sugeruję się tym, co mi mój lekarz mówił. A ona, że jak nie mam co robić to sobie mogę kiedy chce przyjechać. Co za kurwisko!!! Aż mnie normalnie zatkała ta pipa. Powiedziałam jej tylko, że jest bezczelna i się rozłączyłam, bo normalnie zaczęłam się tak telepać z nerwów, że myślałąm, że padnę!
o kurdee 🙂 Ladnie.. ze tez tacy ludzie trzymaja sie na swoich stanowiskach pracy. Teraz na skarge !! !! Maskara.. tez by mnie zatkalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jaka kupke po smułce maja wasze małe? 😜 gestosc i kolor 😜
no prosszzeee Cie !! 😜


no bo moja dzisiaj zapodała mi przy zmianie pieluchy fontanne na koszulke i spodnie 😜 nie wiem czy ta gestosc jest ok.. wodnista bardziej? 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja pierdole! jestem tak wściekła, że cała się telepie. Wyobraźcie sobie, że dzwoniłam do siebie do szpitala, gdzie chcę rodzić, żeby zapytać się kiedy mogę na ktg przyjechać, bo jestem już po terminie. Na co baba mi mówi, że mam się mamy mojej zapytać ile razy bez potrzeby jeździła na to ktg. Ja tej piździe, że jestem pierwszy raz w ciąży i sugeruję się tym, co mi mój lekarz mówił. A ona, że jak nie mam co robić to sobie mogę kiedy chce przyjechać. Co za kurwisko!!! Aż mnie normalnie zatkała ta pipa. Powiedziałam jej tylko, że jest bezczelna i się rozłączyłam, bo normalnie zaczęłam się tak telepać z nerwów, że myślałąm, że padnę!

o kurwa;/ ja jak mnie przyjmowali na IP jak mialam te skurcze, to tez trafilam na taka niska stara suke;/ z tym, ze lekarze tam sa bardzo sympatyczni, gorzej wlasnie z poloznymi, ktore mysla, ze nie wiadomo kim sa i z łaski Ci udzielaja jakichs informacji itp.. spokojnie, a Twoj lekarz Ci nie wystawil skierowania? Jedz normalnie bez zadnego zapisywania sie.. jak chcesz to nawet mozesz im powiedziec, ze w nocy mialas jakies skurcze czy cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszkonella napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
szyszkonella napisał(a):
jaka kupke po smułce maja wasze małe? 😜 gestosc i kolor 😜
no prosszzeee Cie !! 😜


no bo moja dzisiaj zapodała mi przy zmianie pieluchy fontanne na koszulke i spodnie 😜 nie wiem czy ta gestosc jest ok.. wodnista bardziej? 🤢 😜

jeszcze nie raz Ci taki numer zrobi 😁 mi moj tez tak kilka razy zrobil hehe 😜 poza tym jeszcze siusia sobie czasami przy zmianie pieluchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...