Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nina moja jest na rękach podczas karmienia i jak sie ewidentnie drze to P.ją bierze
a co do spacerów to ja raczej tego tak nie nazywam bo nie spaceruję
jak jest ładna pogoda to około 10.00 rano wkładam ją do wózka i spędza w nim cały dzień na dworze z przerwami na karmienie i zabieram ją koło 19.00 jak już komary bzyczą
jak jest zimno to niestety siedzenie w chałupie na dupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkurzyłam sie dzwoniąc do tych poradni aby zapisać brzdąca na usg i pojechałam osobiście dacie wiare ze na niekłańskiej pierwszy wolny termin to koniec lipca:blink 😞 a usg trzeba do 6 tyg zrobić) skoda ze nie wiedziałam to bym zadzwoniła zaraz jak sie dowiedziałam ze w ciąży jestem zeby zdążyć 😜 na szczescie udało mi sie gdzie indziej zapisać i już jestem spokojna byłam też złożyć papiery do becikowego i zostało mi tylko ubezpieczenie załatwić ale dziś nie chce mi sie juz jechać do centrum. Spacer też zaliczony i chyba pojde sie zdrzemnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
wkurzyłam sie dzwoniąc do tych poradni aby zapisać brzdąca na usg i pojechałam osobiście dacie wiare ze na niekłańskiej pierwszy wolny termin to koniec lipca:blink 😞 a usg trzeba do 6 tyg zrobić) skoda ze nie wiedziałam to bym zadzwoniła zaraz jak sie dowiedziałam ze w ciąży jestem zeby zdążyć 😜 na szczescie udało mi sie gdzie indziej zapisać i już jestem spokojna byłam też złożyć papiery do becikowego i zostało mi tylko ubezpieczenie załatwić ale dziś nie chce mi sie juz jechać do centrum. Spacer też zaliczony i chyba pojde sie zdrzemnąć.


ja poszłam prywatnie na te usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Nina moja jest na rękach podczas karmienia i jak sie ewidentnie drze to P.ją bierze
a co do spacerów to ja raczej tego tak nie nazywam bo nie spaceruję
jak jest ładna pogoda to około 10.00 rano wkładam ją do wózka i spędza w nim cały dzień na dworze z przerwami na karmienie i zabieram ją koło 19.00 jak już komary bzyczą
jak jest zimno to niestety siedzenie w chałupie na dupie


boziu i ona tak sobie lezy cały dzień? co za cudowne dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
wkurzyłam sie dzwoniąc do tych poradni aby zapisać brzdąca na usg i pojechałam osobiście dacie wiare ze na niekłańskiej pierwszy wolny termin to koniec lipca:blink 😞 a usg trzeba do 6 tyg zrobić) skoda ze nie wiedziałam to bym zadzwoniła zaraz jak sie dowiedziałam ze w ciąży jestem zeby zdążyć 😜 na szczescie udało mi sie gdzie indziej zapisać i już jestem spokojna byłam też złożyć papiery do becikowego i zostało mi tylko ubezpieczenie załatwić ale dziś nie chce mi sie juz jechać do centrum. Spacer też zaliczony i chyba pojde sie zdrzemnąć.


ja poszłam prywatnie na te usg



ja już załatwiłam z NFZ ale to chyba specjalnie jest tak zrobione aby ludzie chodzili prywatnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzisiaj mielismy szczepienie 🙂 a jutro jedziemy na USG bioderek 😉 no i ja dzisiaj tez zostaje sama na noc i jutro caly dzien tez sama 🤪 ale musi byc dobrze ! 😜
Ninka rozumiem doskonale to, ze Twoja malutka na rekach spi, a jak sie wklada do lozeczkach to placze i oczy jak 5 zlotych 😁 ja tez tak mam 😉 i to nie jest kolka. Kolki nie mozesz sie pozbyc nawet na rekach noszac, bujajac itp, dziecko sie drze wnieboglosy 🙃 wiec sie nie martw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam usg bioderek w piatek 🙂
co do plakania w łóżeczku mam to samo jak wy 😞
a jesli chodzi o kolki to tak nie dokonca zgadzam sie ze jak dziecko ma kolki to na rekach nie przechodzi bo jak sie trzyma pionowo to przynosi lekka ulge przynajmniej w moim przypadku bo to pomaga gazom przesuwać się w dół brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina moja w tym wózku nie tylko leży cały dzień- ona tam śpi 🤪
Co do kolek to wszystkie macie trochę racji a najbardziej ja 😁 w trakcie napadu już niewiele dziecku pomoże- zwyczajnie musi odcierpieć swoje( niestety) czyli jakieś noszenie i bujanie jest zbędne ale tak jak mówi Dorka - jest szansa że w pozycji pionowej będzie dziecku łatwiej pozbyć się tych nieszczęsnych gazów
Ja to kuźwa nie wiem jak to wszystko zorganizować moja jest zapisana do ortopedy na 25 maja i mam mieć pesel i ubezpieczenie ale żeby mieć ubezpieczenie muszę mieć jej pesel tylko nie wiem skąd mam go wytrzasnąć 🥴

a i KASIA cały spacer z Leonem jedna myśl zaprzątała mą małą głowę- mianowicie pisałaś że na spacerze obeszłaś w Witkiem wieś 4 razy ale napisałaś też że byłaś w solarium i ja sie ciągle zastanawiam co to za wieś bo taka krótka że w godzinę obeszłaś 4 razy a i solarium jest
ja swoją wieś 4 razy obeszłabym w jakieś 12 godzin a mamy tu tylko 4 sklepy , szkołę i kościół 😮



😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda PESEL dziecka przysyla Ci USC po okolo miesiacu od zarejestrowania 🙂 ja czekalam troche mniej 😜 co do tych kolek, to prawda, ze pomaga pionowa postawa ciala, ale moj jak ma napad, to nawet to nie pomaga 😮 na szczescie kolke mial chyba ze 3 razy tylko 🤪
mi tez brakuje tego dawnego forum, ale jeszcze ono powroci, na pewno 😉 kazda sobie unormuje dzien i znajdzie czas, zeby pogadac 😁 ale dawno juz nie bylo tu niektorych mamusiek.. 🤢
no i moj klopsik wazy już 5300 g 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...