Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂
brechti nie boisz się o uszy??? Mała jest super ale ja mimo wszystko ja swojej podtrzymaje głowę boje się o uszy i przeciez moze się zachłysnąć jak jej woda sie wleje do buzi, odwazna jestes 🙂

Ja mam takie samo zdanie,nie boisz sie??????????? 🤪 🤪
Ja mojej tez glowe trzymam i pilnuje jak myje glowke zeby do uszkow nie naleciala woda 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja pierdziele co wy z tymi uszami macie? Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby płakała w czasie czy po kąpieli czyli jest ok, zresztą za tydzień czy dwa idziemy na basen i nie ma bata żeby miała suche uszka. Przyzwyczaja się młoda i tyle. I od paru dni nie muszę jej trzymać główki- raz (jak ją trzymałam) i tak się napiła troszkę wody i od tamtej pory nie przekręca głowy na boki ^^

No stress dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):


A powód focha to wasz foch: szczęściary bo mają śpiące po kilka godzin dzieci to i czas na forum mają. jakby wam się trafił taki płaczliwiec/rękowiec/przytulaniec Witold, to cieszyłybyście się że choć raz dziennie macie czas na forum. Dlatego mam na Was focha za Waszego 😠 😠 😠 😜 😜 😜
O.

O nie nie nie kochana!!
Napisałaś, że będziesz później i idziesz pić z ojcem piwo!!! Nie zasłaniaj się tu Witkiem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brechti - odważna jesteś, nie chodzi mi o uszy, ale o to że wystarczy chwila, żeby zachłysnęła się wodą 🥴 Ja wolę nie prowokować sytuacji, których później bym sobie nie wybaczyła..
Jeszcze się zdąży napluskać w wodzie 🤢
Takie moje skromne zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Brechti - odważna jesteś, nie chodzi mi o uszy, ale o to że wystarczy chwila, żeby zachłysnęła się wodą 🥴 Ja wolę nie prowokować sytuacji, których później bym sobie nie wybaczyła..
Jeszcze się zdąży napluskać w wodzie 🤢
Takie moje skromne zdanie 🙂

Olu, 'człowieki' od urodzenia są wyposażone w tzw odruchy bezwarunkowe, do których zalicza się między innymi odruch krztuśny 🙂 Przecież jej nie topię 🙂 Zresztą ona wody już nie pije, niesmaczna chyba, i jest pod bacznym okiem mamusi.
Możecie mnie linczować itp itd, ja jednak nie jestem przewrażliwiona na punkcie mojego dzieciaczka. I skoro widzę, że daje sobie radę leżąc w wanience bez mojego wsparcia i ma przy tym niezły ubaw, to why not?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Frytuś zauważyłam, że używasz butelek co ja, dr. brown. Z jakiego smoczka wcina już Pola? Ja założyłam swojej już level 2


Szyszka, ja tez uzywam Dr. brownsa, mala duzo sie krztusila na poczatku, to dlatego i wlasnie sie zastanawiam czy jej nie kupic juz 2.... jest duza roznica w dziurce??? mala szybciej zjada?? nie krztusi sie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
szyszka napisał(a):
Frytuś zauważyłam, że używasz butelek co ja, dr. brown. Z jakiego smoczka wcina już Pola? Ja założyłam swojej już level 2


Szyszka, ja tez uzywam Dr. brownsa, mala duzo sie krztusila na poczatku, to dlatego i wlasnie sie zastanawiam czy jej nie kupic juz 2.... jest duza roznica w dziurce??? mala szybciej zjada?? nie krztusi sie??

Ja narazie nie zmenialam smoka,ale zauwazylam ze mala przy karmieniuczasem sie drze moze jej za wolno leci...A co w tym smoku -2 to wieksza dziurka jest???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Brechti - odważna jesteś, nie chodzi mi o uszy, ale o to że wystarczy chwila, żeby zachłysnęła się wodą 🥴 Ja wolę nie prowokować sytuacji, których później bym sobie nie wybaczyła..
Jeszcze się zdąży napluskać w wodzie 🤢
Takie moje skromne zdanie 🙂

Olu, 'człowieki' od urodzenia są wyposażone w tzw odruchy bezwarunkowe, do których zalicza się między innymi odruch krztuśny 🙂 Przecież jej nie topię 🙂 Zresztą ona wody już nie pije, niesmaczna chyba, i jest pod bacznym okiem mamusi.
Możecie mnie linczować itp itd, ja jednak nie jestem przewrażliwiona na punkcie mojego dzieciaczka. I skoro widzę, że daje sobie radę leżąc w wanience bez mojego wsparcia i ma przy tym niezły ubaw, to why not?

A tak swoja droga to Helenka jest przesliczna,taki łysolek sliczniutki no anioleczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak na moj chlopski rozum to wieksza dziurka dla starszego dziecka, ja tam bym sie wkurwiala gdyby mi sie chcialo jesc, a mleko plynelo w zolwim tempie.... 🙂 🙂 hmmm, ja chyba poczekam jeszcze z tydzien i jej wymienie smoczki butelkowe i smoczek uspokajacz bo ten jej czesto z buzki juz wypada, jakby za krotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
no tak na moj chlopski rozum to wieksza dziurka dla starszego dziecka, ja tam bym sie wkurwiala gdyby mi sie chcialo jesc, a mleko plynelo w zolwim tempie.... 🙂 🙂 hmmm, ja chyba poczekam jeszcze z tydzien i jej wymienie smoczki butelkowe i smoczek uspokajacz bo ten jej czesto z buzki juz wypada, jakby za krotki


haha chyba rozwiązałyście mój problem! czas zmienić smoka w butelce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kkoncze sie wlasnie oddajac 🙂 zawrotne 30ml z prawej piersi!!! 🙂 🙂 zobaczymy ile z lewej, 15??? karmilam ja rano o 6 wiec pewnie wiecej niz 15 nie bedzie. Tak patrze na twoja fotke Frytus i mysle zeby sobie moze mejkapa strzelic tez od poniedzialku???? poki co chodze z mokrymi, wlosami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
kkoncze sie wlasnie oddajac 🙂 zawrotne 30ml z prawej piersi!!! 🙂 🙂 zobaczymy ile z lewej, 15??? karmilam ja rano o 6 wiec pewnie wiecej niz 15 nie bedzie. Tak patrze na twoja fotke Frytus i mysle zeby sobie moze mejkapa strzelic tez od poniedzialku???? poki co chodze z mokrymi, wlosami 🙂

Jak mejkapa od poniedzialku nie kumam??? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
szyszka napisał(a):
Frytuś zauważyłam, że używasz butelek co ja, dr. brown. Z jakiego smoczka wcina już Pola? Ja założyłam swojej już level 2


Szyszka, ja tez uzywam Dr. brownsa, mala duzo sie krztusila na poczatku, to dlatego i wlasnie sie zastanawiam czy jej nie kupic juz 2.... jest duza roznica w dziurce??? mala szybciej zjada?? nie krztusi sie??

czytałam, że maluch powinien się trochę namęczyć przy ssaniu ze względu na późniejszą prawidłową budowę zgryzu i najwcześniej powinno się zmieniać smoczek przy zmianie mleka na 2-następne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
szyszka napisał(a):
Frytuś zauważyłam, że używasz butelek co ja, dr. brown. Z jakiego smoczka wcina już Pola? Ja założyłam swojej już level 2


Szyszka, ja tez uzywam Dr. brownsa, mala duzo sie krztusila na poczatku, to dlatego i wlasnie sie zastanawiam czy jej nie kupic juz 2.... jest duza roznica w dziurce??? mala szybciej zjada?? nie krztusi sie??

czytałam, że maluch powinien się trochę namęczyć przy ssaniu ze względu na późniejszą prawidłową budowę zgryzu i najwcześniej powinno się zmieniać smoczek przy zmianie mleka na 2-następne 🙂


Na pewno coś w tym jest, co mówisz, Olu. Ale jakoś trudno mi byłoby patrzeć jak męczy się moje 6 miesięczne wtedy dziecko ze smoczkiem dla noworodka. 😉

Maja poszła w kimę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jestem
za godzinę będę już "wolniejsza" mała ok lezy zasrana i sobie gada jeszcze cała obsmarowana krwią
było nieźle serio zrobiliśmy to na śpiocha i darła się później z głodu bo lekarz zabronił jej dawac przez godzinę ale i tak dałam bo ona spała od rana i mówię bardziej PO darła sie z głodu z resztą miała znieczulenie miejscowe wszystko później opisze

aha Tynka nie wiem jak będzie u Tomka ale u nas było duzo krwi i bardzo długo cała jest zafajdana i je też
jak się ogarnę obiorę ziemniaki nastawię pranie i uśpię dziecko to będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...