Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Bry 😞 😠 😠 😞


co tam się stało?

w ogole się nie wyspałam 😠 nie wiem kiedy moje dziecko zacznie przesypiac cale noce, nie wiem kiedy bedzie sie budzil tylko raz na karmienie 😠 dzisiaj chyba wstawalam z 10 razy, do tego obudzil sie o 24:45 i godzine nie mogl zasnac 😮 pozniej wstal juz o 5 z mega rykiem, nie wiem co mu sie stalo, nie moglam go uspokoic.. podejrzewam, ze dzisiaj caly dzien bedzie mial taki ''humor'' 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

to ja może szybko napiszę to co wczoraj namazałam ale tak w wielkim skrócie
moja też nie chce jeść przecież powinna już 150 ml ale tego od niej nie wymagam myślałam że może ze 120 ale dupa przez ostatnie trzy dni ledwo 100 w ogóle śpi jeszcze więcej 😮
po zmianie smoczka na dwójkę zaczęła rzygać i ulewac wiec chyba nie wyrabiała i wróciliśmy do 1 nie gada już nic tylko czasem stęka i kwiczy
i pytanie do podających kaszkę- co za butelki macie i jakie smoczki bo ja próbowałam jej dać i nawet przez dwójkę nie leciało , jak wycisnęłam kropelkę to jej posmakowało a sama nijak nie mogła uciągnąć bo zapychało i były nerwy i krzyk więc gwałtem trza bylo mleko robić
w ogóle mam zaproszenie na wesele do kuliżanki z podstawówki i nawet nie myślałam o tym że pójdę a P. mówi że idziemy i on kupuje nowy garnitur ( bo ten ma już 15v lat 🤪 ) i dla mnie na sukienkę wystarczy ale coś czuje że i tak nie pójdziemy
w ogóle weekend fatalny P. ma ogromne problemy ze sobą i nawet powiedział że pójdzie na terapię ale jakoś w to nie wierzę 😞 wyłam przez trzy dni , nawet dziecko mnie denerwowało 🤨
kurde jeszcze wiele miałam napisać ale zapomniałam więc na razie styknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda ale Ty zamontowałaś smoczek dwójkę Aventa? Bo jeśli tak to dupa, tam są takie same dziurki jak w jedynce tyle że 2 a nie jedna 🙂 Musisz kupić ten smoczek do gęstszego pokarmu VERIFLO

TAK TEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda ale Ty zamontowałaś smoczek dwójkę Aventa? Bo jeśli tak to dupa, tam są takie same dziurki jak w jedynce tyle że 2 a nie jedna 🙂 Musisz kupić ten smoczek do gęstszego pokarmu VERIFLO


Dobry.
Ja mam 2 z Aventa i kaszka idzie normalnie przez niego. Tylko że ja nie daję tak jak pisze na opakowaniu 5 łyżek stołowych bo to wtedy istny kit jest - daje 4 takie nie kopiate i mała jest zachwycona. Wypiją w 2 minuty 150 ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda ale Ty zamontowałaś smoczek dwójkę Aventa? Bo jeśli tak to dupa, tam są takie same dziurki jak w jedynce tyle że 2 a nie jedna 🙂 Musisz kupić ten smoczek do gęstszego pokarmu VERIFLO


Dobry.
Ja mam 2 z Aventa i kaszka idzie normalnie przez niego. Tylko że ja nie daję tak jak pisze na opakowaniu 5 łyżek stołowych bo to wtedy istny kit jest - daje 4 takie nie kopiate i mała jest zachwycona. Wypiją w 2 minuty 150 ml.

Wiola ja też ni robiłam 5 w ogóle to zrobiłam na mleku i to tylko 60ml na próbę i sama później próbowałam "possać" bo nie wiedziałam o co chodzi i ni chuja nic nie ciekło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A gdzie się Nina podziewa? 🤔


a tu jestem 🙂
Dzień dobry
skok rozwojowy na razie minął i mała sama bierze zabawki do rączki 🙂
miałam od pt gości wczoraj odjechali 🙂 boziu ale było fajnie spali w specjalnie przygotowanym pokoju dla gosci swoje łóżeczko wstawili dzieci o 22 usneły w swoich pokoikacha my do 2 imprezka ( szok moja mała całą noc przesypia ) weekend minął na prawde super.
W ten weekend były Dni Szczytna im[reza na której zaczęłam krecic z Danielem 8 rocznica 🙂 i teraz nabija nam się 9 rok szok 🙂
Moja mała 1 raz wczoraj cały dzień nie zrobiła kupy 😞 i płakała i teraz ja nakarmiłam potrzymałam pionowo i poszła uf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee no Asia, nie panikuj i się nie złość. Ja już chyba przyjęłam do wiadomości, że nasze dzieci ( a na pewno moje ) będą ostatnimi, które przesypiają całe noce: i wiem, że nie jest głodny: dostaje już mleko 2, o 22.30 mamy ostatnie karmienie: dostaje kaszkę ryżową z jabłkami więc jest syty i najedzony a ten skubaniec i tak budzi się najpierw przed północą, potem 1.30 3, 4 5 i 6..
choć tyle dobrego, że jak się budzi to od razu do gadania się bierze i takie uśmiechy wali, że złościć się nie mogę.
Jak na razie poczekam z tydzień jeszcze ( przez ten skok nie powinnam tego robić teraz ) ale jak mu się fazy wzrostu skończą ( a licze że skończą w przyszłym tygodniu ) to zaczynam odzwyczajanie go od nocnego wstawania sposobem Tyski.
Tym bardziej, że od 2 lipca mam moje dwie siostrzenice na wakacjach, które uwielbiają Witka a on je, więc gdyby nam nocki nie poszły: one z nim na spacer a ja spać pójdę.
Bo przyznam szczerze, że na razie tylko wizja nieprzespanych nocek odstrasza mnie od tego pomysłu.

Co do smoczka..
moje dziecię z wielu butelek upodobało sobie NUKa ( rozpacz) takiego z zakrzywionym smoczkiem. Jest z większą dziurką więc ssie bez problemu. I w ogóle zauważyłam, że Witek lubi gęstsze jedzenie: może przez ten zagęstnik do mleka którego używam, ale o ile mlekiem samym pluje tak kaszki, i gęstsze mleko już wcina 😁
I pewnie dlatego tak herbatek nie lubi 😠 😠 😠 😠
bo jak się zaciągnie to od razu się krztusi ( a wracam na czas soczku do smoczka 1 )

aaa.. Matylda, jest jeden taki żłobek co zabiera dziecko i oddaje jak ma 18 lat: BABCIA się nazywa 😁
moja jak słyszy że chce do żłobka oddać Wicia to już jęczy, żeby do niej. Choć przez zimę..
i choć wiem, że dla synka byłoby to najlepsze, to mieć go 300 km od siebie i widzieć raz w tygodniu przez dwa dni to dla mnie masakra.


idę z przychówkiem na spacer 🙂 trza godziny bolidem wyjeździć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry,
moje dziecko pieknie w nocy jadlo, nawet sama sie 2 razy obudzila z glodu, a teraz juz nasze pierwsze sniadanie absolutnie przytomne od tygodnia i zjadla 30ml......staram sie nie panikowac w umysle, bo i tak jest ogromny postep.... ale.....
Ola a jak to sie stalo ze ze 100ml w zeszlym tygodniu jakos zeszlas ze tak powiem do 30ml??? naprawde chcesz przestac karmic i specjalnie nic nie robisz w tym kierunku, ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dzien dobry,
moje dziecko pieknie w nocy jadlo, nawet sama sie 2 razy obudzila z glodu, a teraz juz nasze pierwsze sniadanie absolutnie przytomne od tygodnia i zjadla 30ml......staram sie nie panikowac w umysle, bo i tak jest ogromny postep.... ale.....
Ola a jak to sie stalo ze ze 100ml w zeszlym tygodniu jakos zeszlas ze tak powiem do 30ml??? naprawde chcesz przestac karmic i specjalnie nic nie robisz w tym kierunku, ??

w zeszłym tygodniu 100 ml? chyba Ci czas szybko leci 😉 100 ml to ja ściągałam ze 2 tyg temu, ostatnio po 60 ml a odkąd zaczęła pluć moim mlekiem to jakoś samo zaczęło mi zanikać 🤢 Trudno, nic już nie poradzę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co życie jest cholernie niesprawiedliwe
są ludzie którzy całe życie marzą o dziecku i oddaliby wszystko żeby je mieć i są ludzie którzy kompletnie nie nadają sie na rodziców i robią własnemu dziecku tylko krzywdę
ja kompletnie nie nadaję się na matkę
w ogóle jestem jakimś wyrzutkiem społeczeństwa
myślałam że to minie ale gdzie tam , stuknęły nam trzy miesiące i dupa jest coraz gorzej
czas chyba zniknąć na prawdę
trzymajcie się ciepło
pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
wiecie co życie jest cholernie niesprawiedliwe
są ludzie którzy całe życie marzą o dziecku i oddaliby wszystko żeby je mieć i są ludzie którzy kompletnie nie nadają sie na rodziców i robią własnemu dziecku tylko krzywdę
ja kompletnie nie nadaję się na matkę
w ogóle jestem jakimś wyrzutkiem społeczeństwa
myślałam że to minie ale gdzie tam , stuknęły nam trzy miesiące i dupa jest coraz gorzej
czas chyba zniknąć na prawdę
trzymajcie się ciepło
pa pa


Matylda niepierdol za przeproszeniem! złej matki chyba nie widziałaś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda wracaj 😞
Zapewne większość matek powie ze moge byc lepszą matka bo nie robie tego, tamtego i owego a powinnam... jeśli któraś matka mówi ja jestem idealna super i nie mam sobie nic do zarzucenia mamą to już bym się bała o jej dziecko!!! 🤨
Ja np. jak mała ma te skoki rozwojowe to trace cierpliwość i mówie na głos mam dość płacz sobie jak tak chcesz, a nie powinnam tak zrobic itp. itd. nikt nie jest idealny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja...

Byłam dziś rano w moim nowym miejscu pracy, do którego idę z Mają już w piątek... 🤢. od września mam "ogarniać" 12stkę dzieci od 6 miesięcy do 2 lat.... + swoje! 🙂 🤢

Ewelina, też kupiłam przed chwilą ten soczek 🙂

Matylda - powiem brzydko - nie pierdol 🤪 tylko siedź tu jak zawsze i pisz 🤪

A co do skoku, to u mnie też jest... 🤢nie chce jeść, większość dnia śpi, a jak nie śpi to marudzi... w ogóle nie chce leżeć, absolutnie... tylko siedzieć 😮 albo na rękach... 🤢 🤢 🤢
Mam nadzieję, że to szybko minie.... 🤢


Głowa mnie boli jak cholera!!!! to przez tą pogodę chyba.... W Łodzi jest masakra po prostu... zimno, deszczowo, pochmurno i generalnie do dupy... 🤨
.
.
.
.
Maja jadła o 21wszej wczoraj 120 ml, potem o 7 zjadła 150 ml, a od 7 rano do teraz zjadła tylko 60 ml... 🤨 🤨 i nie chce za cholerę więcej.... a już tyle czasu minęło.... nie wiem co robić.... 🥴



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam wuzetkę, będę robić....

Zabieram się też za obiad i sałatkę warstwową z gyrosem....

Muszę jeszcze pozmywać, posprzątać, zrobić pranie i umyć podłogi....

Trochę tego jest.... a tak mi się nie chce.... 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...