Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Wiola, widzę, że Ty mojej wypowiedzi nie zrozumiałaś!
I teraz to Ty mnie obraziłaś...
Masz do tego prawo - natomiast nie skomentuję bo nie chcę tego ciągnąć!

moge sie zapytac, czym Cie Wiola obazila bo czytajac posta nie skumałam tej obrazy 🤔

tym, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem... Potrafię, bardzo dobrze... i między wierszami również....
aha, dzięki 🙂



No i kolejny post który świadczy że nie wiesz o co kaman.


Ehhhh kończę tą mierną wymianę zdań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
moj tez przewraca sie na brzuszek tylko z jednej strony 🙂

swoja droga strasznie sie tu zrobilo i zniknelo wszystko co bylo fajnego.. Ania to nie twoja koszulka to forum skislo ! 😁 Ide na browca


Tyśka Ty to mi zawsze chęci narobisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
mam pytanie 🙂
bo od wczoraj dziecko przewaca mi sie na brzuszek, ale tylko prawa strona czy cos z nia nie tak czy lewa tez zacznie z czasem 🥴

ja kochana nie pomogę mój leniwy synek nie przewraca się wcale jego największy wyczyn fizyczny to stopy w buzi 🤪 🙃



Nie martw się - czasami dziecko preferuje tylko jedną stronę, z czasem odkryje także tą drugą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, będę szera na maksa - zaczynasz mnie wkurzać!
mierna wymiana zdań???
Ty wszystko rozumiesz, a ja nie?
Przepraszam Cię bardzo, ale kogo Ty ze mnie robisz!?


Zastopuj!!!!
Bo na prawdę - nie chcę robić tutaj zadymy...
A nacisnęłaś mi teraz na odcisk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nie przeklinać, choć może być mi ciężko 😉

Dla mnie forum było jeszcze do dzisiaj odskocznią od płaczącego dziecka: przypominam że to do mojego wezwano policję 😁, zrelaksowaniem się od domowych problemów, takie gadanie o pierdołach sprawiało że nabierałam dystansu, łapałam oddech i wracałam do "reala" z nową siłą i energią. Nie tylko miejscem w którym można wymienić opinie.

Zrobiła się chujnia z grzybnią, powiem Wam. Myślę, że inne wątki polewają teraz z nas: kwietnióweczki, jeszcze niedawno z dziubków sobie wyjadały a teraz: proooszę 😁 😁
Szkoda tylko, że niektóre z Was zaczynają pisać o szczerości i szczerze po ponad roku wspólnego pisania. Tzn że cały czas dusiły w sobie prawdę, kłamały czy po prostu brakowało odwagi?
Matylda trzepnęła dzisiaj o jakiejś Trójcy a potem wymieniła moje imię, więc mniemam że stanęłam na podium. Chyba niechcący 😮 bo nigdy o to nie zabiegałam: ale że Trójca podobno nie uwzględnia zdania innych osób, nie przyjmuje krytyki, tak że odniosę się do tych słów:
mam nadzieję i tak się zwykle starałam aby każdy mój post wyrażający inne zdanie był w nie krzywdzącej nikogo formie: zawsze z dużym szacunkiem odnosiłam się i odnoszę do osób, bez względu na to czy darzę je sympatią czy nie.
Jeżeli ktoś poczuł się urażony, to kurwa sorry ale przepraszać nie będę: każdy ma swój rozum, swój język i może powiedzieć: Ej Kasia, ale zagrałaś nie fair z ty a tym..
Bo o to mi tylko kurwa chodzi i o tym dzisiaj rano pisałam: dla mnie istnieje duża różnica pomiędzy tematem poddanym krytyce a formą krytyki. I sorry Ewelina ale myślę też o Tobie: siejesz nie pierwszy raz tu ferment, nie pierwszy raz są przez Ciebie a raczej dzięki Tobie kłótnie: bo nie jest tak, że ty nie możesz powiedzieć tego co myślisz, ale robisz to w sposób obrażający innych, bez szacunku, chamski i jeżeli ktoś się z Tobą nie zgadza to od razu wyśmiewasz i przechodzisz na dziecinny dla mnie sposób dyskusji: "WG MNIE, DLA MNIE" i jeszcze tupnij nóżką dla podkreślenia emocji. jeżeli chcesz to poświęce kilka nocy i przetrzepię te 12 tysięcy stron i ci udowodnię o co mi chodzi. Najbliższy przykład z wczoraj, Wiola już go przytoczyła, czy dzisiaj z imieniem.

Czepiacie się Oli.
Wiola dobrze napisała i podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami: jak trzeba to: Olaaa?
90% słuchało jej rad i trzeba przyznać Oli, że nawet jeżeli nie jest specjalistką w jakimś temacie a zabiera głos to zaraz wyszuka w internecie odpowiednią stronę i tu zapoda. Kurwa szkoda mi teraz tej dziewczyny wiecie ?, bo załatwiała krople, oferowała swoją pomoc, z tego co wnioskuję po postach, niektórym nawet pomogła. Mimo, że nie poznała tych osób osobiście !! Ma dziewczyna serce na dłoni a jest linczowana Bóg jeden wie dlaczego. Za poprawną polszczyznę której stara się używać? Poznałam Olę, osobiście spotkałyśmy się kilka razy, rozmawiamy przez telefon i powiem Wam, że jesteście kurwa w swoich sądach niesprawiedliwe: to jest zajebista laska 😉
I nigdy nie czułam się przy niej gorsza, inna etc..

Tak jak i w życiu, tak na forum: nie każdy każdego lubi, nie każdy z każdym znajduje wspólny język. Jest tu kilka osób z którymi czuję, że mogłabym się piwa napić, czekam na ich posty i uwielbiam każdy z nich: do czołówki należy Brechti 😁 😁
zawsze rozwala mnie na łopatki 😁 😁
i są takie osoby z którymi no ni chuja nie znajdę wspólnego języka 🤢

miało być ostro ale wiecie co?
bańka pękła i już nigdy nie będzie tak samo 🙂
więc szkoda mi nerwów..

I z persperktywy dzieiejszego dnia śmiem napisać, że o szczerości i jej żadaniach, wyrażaniu zdania etc piszą tu osoby, które same mają problem z przyjmowaniem krytyki, same nie są szczere.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia Liwak się też przewraca przez jedno ramie ale to ze wg. na asymetrie, upodobała sobie jedna stronę, ale nie martw się na pewno zacznie przez drugie sie tez obracać, możesz jej troszkę pomóc, ja takie ćwiczenia Liwii robi, ze pomagam jej przewracać sie przez drugie ramie 😉
A co do słoiczków(wczas zajarzyłam 😁 ) Liwka wpierdzielą cały słoiczek o pojemności 130ml i patrzy takim wzrokiem na mnie, jak by chciała powiedzieć: matka nie zartuj ze to juz koniec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiua moj tez tak wymiata 🤪 to jest slodkie ze jak sie dzieciaki przewracaja to robia niesamowite pozycje i wykrety 😁 uwielbiam patrzec na moje dzieco jak tak sie bawi , to pierwsze zdjecie to mi przypomnialo strasznie mjego Krzycha 🙂 Slodkie spojrzenie od tylu , bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
beatko raz nie zawsze, raz mozesz pomeczyc malego butla

ale ja okropnA DO takich zlych rzeczy namawiam 😁

Próbowałam ☺️ i ni chuja nie chce z butli pić 😠 😠 😠
Beatko wiem ze to moze drastycznie brzmiec, ale jak dziecko bylo by naprawde glodne to by w koncu wypilo. Bo przeciez nie mial by wyjscia. jesli bedziesz bardzi chciala go odstawic to porobj w taki sposob bo przeciez z glodu nie umrze 🙂 Dzieci sie nie zapra jak mu glod przyjdzie do tylka niesamowity to zje i z butli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do gabinetu ginekologicznego wchodzi młoda kobieta, w środku zastała dwóch mężczyzn w białych fartuchach.
-Ja na badania!
-Niech się pani rozbierze.
Najpierw jeden z mężczyzn ją przebadał, a potem drugi.
-I co? W porządku? – pyta pacjentka.
-Nic złego nie zauważyliśmy, ale niech pani lepiej poczeka na lekarza, bo my tu tylko okna malujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Do gabinetu ginekologicznego wchodzi młoda kobieta, w środku zastała dwóch mężczyzn w białych fartuchach.
-Ja na badania!
-Niech się pani rozbierze.
Najpierw jeden z mężczyzn ją przebadał, a potem drugi.
-I co? W porządku? – pyta pacjentka.
-Nic złego nie zauważyliśmy, ale niech pani lepiej poczeka na lekarza, bo my tu tylko okna malujemy!

zajebalabym jakby mnie cos takiego spotkalo 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Do gabinetu ginekologicznego wchodzi młoda kobieta, w środku zastała dwóch mężczyzn w białych fartuchach.
-Ja na badania!
-Niech się pani rozbierze.
Najpierw jeden z mężczyzn ją przebadał, a potem drugi.
-I co? W porządku? – pyta pacjentka.
-Nic złego nie zauważyliśmy, ale niech pani lepiej poczeka na lekarza, bo my tu tylko okna malujemy!

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matko Kasia jak ja ci dziękuję za tego posta. Po przeczytaniu mam wiarę że jeszcze są ludzie którzy potrafią trafnie zinterpretować moje przesłanie 🙂

To forum już na pewno nie będzie nigdy takie samo bo sa tu osoby które starają się skutecznie skłócić ze sobą innych i wydaje im się że wszystkie rozumy pozjadały. I pięknie napisałaś Kasia że najgłośniej krzyczą te co same krytyki na swój temat słyszeć nie chcą.


Pytane tylko ile osób zrozumie to, co chciałaś faktycznie napisać 😮 😮 😮

Anyway dzięki ci za to że ujęłaś w słowa to czego mnie się nie udało.

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...