Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aj wiecie co... PIERDOLENIE KOTKA ZA POMOCA MLOTKA !!

Ja dobrze zrozumialam Kasie wczoraj i nie wymyslajcie ze nie ,mozecie pisac tego czy tamtego bo nie o to sie rozchodzilo. Kaska tezn nam pisala wiele rzeczy o swoim A. czy o pasierbie, dziecku i takich tam.. wiec nie zrozumialyscie chyba do konca co tak naprawde chciala przekazac..

Przepraszam ze poruszam znowu ten temat ale wiem co miala na mysli. Ja tez Wam pisze o wielu rzeczach ale sa TAKIE SPRAWY o ktorych na forum nigdy nie napisalam.. bo uwazam ze to nie miesjce i dosyc nieodpowiednie pisac o powaznych zyciowych sprawach w takim miesjcu

Przestancie juz pierdoly wypisywac bo normalnie zaraz sie okaze ze to forum to faktyczniebyla jedna wielka pomylka..

Ma zostac tak jak bylo. Jestescie inteligentnymi dziewczynami a czasami mam wrazenie ze to takie robienie sobie na zlosc.. lapanie kogos za slowka i pstrykanie sobie w nos. Masakra..

Sa sprawy o ktorych nigdy tu nne napiszecie bo doskonale wiecie ze to nie przystoi i zwyczajnie nie bylybyscie w stanie napisac na FORUM dosteonym dla wszystkim o ciezkich klopotach w zyciu czy o czyms co Was w danej chwili zalamalo..

Nie raz doszlo w moim zyciu do bardzo powaznych sytuacji i nie opisalam tego tutaj. Dziele sie wieloma rzeczami i naprawde mozna powiedziec ze co niektore to znaja sie jak lyse konie mimo ze sie nie widzialy, ale o tylu rzeczach opowiadamy ze mozna sie poznac bez WIDZENIA w realu ale w takich chwilach gdy dzialo sie zle i ze tak powiem na chwile SWIAT SIE MI WALIL to nie wchodzilam na forum, poprostu zwyczajnie bylam zalamana, smutna i nie myslalam o forum a tym bardziej o opiscie tego tutaj.. dla mnie niedopuszczalne i niedorzeczne to bylo. Wracalam jak sie polepszylo i nie wspomnialam o tym co sie wydarzylo. Albo napisalam "tak jakos wyszlo" "zajmowalam sie dzieckiem" i nawet nie wspominalam ze cokolwiek mialo miejsce.

Blagam.. zachowujmy sie dojrzale jak na matki przystalo i nie doszukujmy sie czegos czego nie ma i czego ktos nie napisal. To sie zaraz zrobi naprawde nudne i wszystkie zaczniemy z tad uciekac.

PRZYWOLUJE WAS DO PORZADKU ! 😜 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
wiecie co,
jak będziemy tak tu jęczeć, to nikt nie będzie chciał tu wrócić 🥴

KURWA no Ania ja Cie uwielbiam.. Ty to zawsze masz racje i jestes chyba najbardziej odlotowa dziewczyna na tym forum 🙂 A mniemam ze w sumie najciezej Ci jest z tym ze nie mozecie byc ze swoim facetem razem ale jakos od Ciebie zawsze bija same pozytywy ! Za to Cie kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
wiecie co,
jak będziemy tak tu jęczeć, to nikt nie będzie chciał tu wrócić 🥴

KURWA no Ania ja Cie uwielbiam.. Ty to zawsze masz racje i jestes chyba najbardziej odlotowa dziewczyna na tym forum 🙂 A mniemam ze w sumie najciezej Ci jest z tym ze nie mozecie byc ze swoim facetem razem ale jakos od Ciebie zawsze bija same pozytywy ! Za to Cie kocham 🙂

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
wiecie co,
jak będziemy tak tu jęczeć, to nikt nie będzie chciał tu wrócić 🥴

KURWA no Ania ja Cie uwielbiam.. Ty to zawsze masz racje i jestes chyba najbardziej odlotowa dziewczyna na tym forum 🙂 A mniemam ze w sumie najciezej Ci jest z tym ze nie mozecie byc ze swoim facetem razem ale jakos od Ciebie zawsze bija same pozytywy ! Za to Cie kocham 🙂

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


lovciasz jom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Andziucha ! ale zmiana ! 🤪 fajnie Ci 🙃

Cześć, Ola.

Brechti, ja oglądam... ale jak widzę Reni Jusis i to jej całe podejście "eko"
to mi się już żygać chce za przeproszeniem 😜


no ja szczerze mówiąc też bełtam tym, przecież ona przez połowę naszej ciąży trąbiła o eko pieluszkach eko kasztanach do prania, eko kuźwa odzieży, ciekawe czy idzie srać do lasu bo to chyba też badziej eko.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
brechti napisał(a):
wiecie co,
jak będziemy tak tu jęczeć, to nikt nie będzie chciał tu wrócić 🥴

KURWA no Ania ja Cie uwielbiam.. Ty to zawsze masz racje i jestes chyba najbardziej odlotowa dziewczyna na tym forum 🙂 A mniemam ze w sumie najciezej Ci jest z tym ze nie mozecie byc ze swoim facetem razem ale jakos od Ciebie zawsze bija same pozytywy ! Za to Cie kocham 🙂

☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


lovciasz jom 😁
hehehe , uwielbiam Was wszystkie bo to dzieki Wam to forum bylo jakie bylo, uzaleznilam sie od niego i pierwsze po przebudzeniu co bylo to forum. Nie zawsze sie odzywalam bo albo mialam gordzy dzien alboi nie umialam sie wbic w dyskucje ale zawsze wchodzilam 🙂 wiec blagam Was, zostancie takie jak dawniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
szyszka napisał(a):
Andziucha ! ale zmiana ! 🤪 fajnie Ci 🙃

Cześć, Ola.

Brechti, ja oglądam... ale jak widzę Reni Jusis i to jej całe podejście "eko"
to mi się już żygać chce za przeproszeniem 😜


no ja szczerze mówiąc też bełtam tym, przecież ona przez połowę naszej ciąży trąbiła o eko pieluszkach eko kasztanach do prania, eko kuźwa odzieży, ciekawe czy idzie srać do lasu bo to chyba też badziej eko.... 😁


Zaraz sie posikam ze smiechu 😁 😁
poprawilas mi humor!!!
dziekuje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
szyszka napisał(a):
Andziucha ! ale zmiana ! 🤪 fajnie Ci 🙃

Cześć, Ola.

Brechti, ja oglądam... ale jak widzę Reni Jusis i to jej całe podejście "eko"
to mi się już żygać chce za przeproszeniem 😜


no ja szczerze mówiąc też bełtam tym, przecież ona przez połowę naszej ciąży trąbiła o eko pieluszkach eko kasztanach do prania, eko kuźwa odzieży, ciekawe czy idzie srać do lasu bo to chyba też badziej eko.... 😁


🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Tyśka moja też!
Tak to jest jak dzieckowi przesypiającemu całą noc nagle coś odwala i zaczyna się budzić w nocy po 2 razy. I nie tylko, żeby zjeść, bo przecież środek nocy to najlepsza pora na zabawę! 🤢 🤢 🤢 🤢 WTF???
Aniu ja pisalam o fiki riki dwa guziki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...