Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
brechti napisał(a):
Ewcia dzięki za info. juz troche szukalam po necie i wole nie ryzykować 😠
gópia gópia gópia ćipa ze mnie 😠 😠 😠 😠 😠 😠

oj gupolu ty szkoda ze wcześniej nie powiedziałaś typu ze 3 dni temu
to by bylo wszystko okej
a kiedy dostałaś recepte??

dzisiaj ale wczoraj dopiero dzwoniłam i to po zamknięciu 😜 a wiedziałam już w zeszłym tygodniu że muszę to załatwić, ale jak dostałam okres to pomyślałam, że jak mi się skończy to pójdę.... ☺️
kiedyś brałam tabletki (przez miesiąc 😁 ) i zapomniałam o co cho z nimi i tak se myślałam że mogę zacząć brać kiedy chcę i tylko przez pierwszy tydzień trzeba się dodatkowo zabezpieczać ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
i taka pewna byłam że nawet nie przeguglowałam ani się nie pytałam nikogo ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania - chyba pozostaje Ci latex 😉


kup sobie max love to chociaż dłużej bedziecie mogli 😉

po takiej przerwie to cztery ruchy i wór suchy 😁


🤪 🤪 🤪
ale pe latexy naprawdę skuteczne naprawdę jak mój mąż mówi ze dobrze i sama widzę po długości stosunku że naprawdę sie wydłużył bo zawsze to było 5 minut i wsio to teraz naprawdę poł godz można szaleć. Anka weż sie zaopatrz w nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania - chyba pozostaje Ci latex 😉


kup sobie max love to chociaż dłużej bedziecie mogli 😉

po takiej przerwie to cztery ruchy i wór suchy 😁


🤪 🤪 🤪
ale pe latexy naprawdę skuteczne naprawdę jak mój mąż mówi ze dobrze i sama widzę po długości stosunku że naprawdę sie wydłużył bo zawsze to było 5 minut i wsio to teraz naprawdę poł godz można szaleć. Anka weż sie zaopatrz w nie

Unimil max love?
Ola nie strasz, jak nic w poniedziałek nie wyjdzie to ja się załamię! a takie włóż-wyłóż- ende to mnie nie interesuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ania - chyba pozostaje Ci latex 😉


kup sobie max love to chociaż dłużej bedziecie mogli 😉

po takiej przerwie to cztery ruchy i wór suchy 😁


🤪 🤪 🤪
ale pe latexy naprawdę skuteczne naprawdę jak mój mąż mówi ze dobrze i sama widzę po długości stosunku że naprawdę sie wydłużył bo zawsze to było 5 minut i wsio to teraz naprawdę poł godz można szaleć. Anka weż sie zaopatrz w nie

Unimil max love?
Ola nie strasz, jak nic w poniedziałek nie wyjdzie to ja się załamię! a takie włóż-wyłóż- ende to mnie nie interesuje 🤨

tak to kupuj właśnie te naprawdę działa ten środek w środku aby wydłużyć stosunek nie wiem jak innych firm tej mamy wypróbowany nawet wczoraj.
zmeczyłam się tak że ledwo co wstałam do łazienki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
hallo a wy gdzie polazły???? bo ja zaraz od kompa odchodzę 🤨

ja jestem jeszcze kończę piffkooo i zmykam bo pewnie o 2 trzeba będzie poić dziecię 🤢 taka fajna 'kiedyś' była, całe noce bez zająknięcia a ostatnio budzi o 2 i 6/7 i ja tego nie lubię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hallo a wy gdzie polazły???? bo ja zaraz od kompa odchodzę 🤨

ja jestem jeszcze kończę piffkooo i zmykam bo pewnie o 2 trzeba będzie poić dziecię 🤢 taka fajna 'kiedyś' była, całe noce bez zająknięcia a ostatnio budzi o 2 i 6/7 i ja tego nie lubię 😞


ja też mam już dość nocy dlatego dziś mam to gdzieś i o 2 dostaje butle z mlekiem koniec tego dopajania bo od 2 do rana jest katastrofa wole mieć jedną pobudkę o 2 a raczej nakarmić go zanim się położę niż tysiące po dopajaniu 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry!
Wszystkiego Najlpszego dla Julianka 🙂
A mnie dziecko wczoraj ugryzlo tymi swoimi dwoma zabkami bolalo 🥴
a zaczelo sie od tego ze troszke sie z nim bawilam podrzucalam laskotalam a on na koncu myslalam ze wyciaga do mnie raczki po to zeby mnie przytulic a on przyciagnal po to zeby przyciagnac mnie do siebie i jak wampek ugrysc mnie w brode 😁 😁 i teraz mam fajny slad 😮 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...