Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kasjalena2 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
czy tylko moje dziecko nie raczkuje i nie przymierza się do tego??? 😞

moja tez ni chuja 😁
\

moja nie ma siły brzucha utrzymać na rękach jak podnosi to brodą w podłogę uderza....


Magda, spokojnie, kiedyś pisałaś że ona taka pulchniutka jest: może przez to jej trudniej równowagę złapać.
Ja tam cały czas powtarzam patrząc na dziecko: ewolucji ni chuja nie powstrzymasz 😁 ☺️: chcesz czy nie czesz ona zrobi swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Ola, Ewela dajcie mi raz jeszcze przepis na paste z makreli plis
Matylda 😞 😞 😞

1 makrela
4-5 ogórków konserwowych lub kiszonych (ja daję konserwowe)
4 jaja ugotowane na twardo
majonez, sól, pieprz

Makrelę rozdrabniasz, usuwasz ości, kroisz w kostkę ogórki, jajka, doprawiasz do smaku (wcześniej dawałam też małą cebulkę pokrojoną w kostkę - jak wiesz że zjecie w ciągu 1-2 dni to możesz też dodać, a jak nie zjecie to nie dawaj bo cebula fermentuje), nie dawaj dużo soli bo makrela jest dość słona, wszystko wymieszaj, dodaj majonez - 2-3 łyżki stołowe i tyle.
Ewelina daje twaróg ale mi jakoś nie pasi.... Nie jadłam więc nie wiem, może i z twarogiem dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona chyba wdała się we mnie, ja zaczełam chodzić w wieku 18miesięcy 😮
jak patrzę na Wasze maluchy to mam wrazenie że z moją jest coś nie tak bo najstarsza. Ale neurolog mówił ze do 9 miesięca ma czas.... martwi mnie to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ja napisałam w odpowiedzi na Twojego posta, że zrób co masz zrobić i wpadaj to mi raźniej będzie.. A potem zobaczyłam że piszesz o spacerze i pomyślałam że do mnie jedziesz... 😮
A kupy plastikowe ma po lekach, dałam jej na noc już sam Enterol, bez smecty, no i zobaczymy jak noc minie.

A to moja przyłapana na gorącym uczynku, Kasia - niedługo i ja będę z jęzorem latała za Lenką, już dziś widziałam błysk w jej oku i słyszałam okrzyk radości jak zobaczyła otwartą szafkę i jej zawartość 😮

...........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ona chyba wdała się we mnie, ja zaczełam chodzić w wieku 18miesięcy 😮
jak patrzę na Wasze maluchy to mam wrazenie że z moją jest coś nie tak bo najstarsza. Ale neurolog mówił ze do 9 miesięca ma czas.... martwi mnie to 😞

na co ma czas do 9-tego miesiąca? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
ona chyba wdała się we mnie, ja zaczełam chodzić w wieku 18miesięcy 😮
jak patrzę na Wasze maluchy to mam wrazenie że z moją jest coś nie tak bo najstarsza. Ale neurolog mówił ze do 9 miesięca ma czas.... martwi mnie to 😞

na co ma czas do 9-tego miesiąca? 🤔


na to żeby dziecko samo siadało, podnosiło się z leżącego. dzięki za przepis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, no ja już odpowiedzi nie przeczytałam 🤢 🤢

I powiem Ci kochana, że daję jej 4-5 tygodni i zacznie Ci zasuwać: choć jak ona w takim tempie podniosła nogi i ręce razem, to może jednak 4: teraz zacznie ci się bujać przód-tył, potem dziwnie pełzać a potem zasunie 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Ola, no ja już odpowiedzi nie przeczytałam 🤢 🤢

I powiem Ci kochana, że daję jej 4-5 tygodni i zacznie Ci zasuwać: choć jak ona w takim tempie podniosła nogi i ręce razem, to może jednak 4: teraz zacznie ci się bujać przód-tył, potem dziwnie pełzać a potem zasunie 😁 😁 😁


już się buja jak jej się uda stanąć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
No i to by było na tyle w temacie plastikowych kup.. Boszzz co się dzieje no, ja już nie mam pomysłu 😞


ale na co?

no znów robi rzadkie, fakt, niedużo, kleksa ale rzadkiego i zielonkawego i co to skąd to? Może już jej to mleko nie pasuje? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola, Ewela dajcie mi raz jeszcze przepis na paste z makreli plis
Matylda 😞 😞 😞

1 makrela
4-5 ogórków konserwowych lub kiszonych (ja daję konserwowe)
4 jaja ugotowane na twardo
majonez, sól, pieprz

Makrelę rozdrabniasz, usuwasz ości, kroisz w kostkę ogórki, jajka, doprawiasz do smaku (wcześniej dawałam też małą cebulkę pokrojoną w kostkę - jak wiesz że zjecie w ciągu 1-2 dni to możesz też dodać, a jak nie zjecie to nie dawaj bo cebula fermentuje), nie dawaj dużo soli bo makrela jest dość słona, wszystko wymieszaj, dodaj majonez - 2-3 łyżki stołowe i tyle.
Ewelina daje twaróg ale mi jakoś nie pasi.... Nie jadłam więc nie wiem, może i z twarogiem dobre 🙂


ja ogórka na tarce trę na małych oczkach 😉 i jeszcze dodaje trochę ketchupu
a właśnie się nią zajadam bo na kolację zrobiliśmy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
znów tłumy jak cholera 😠
a ja sie najadłam czosnku aż mnie mdli 🤢 całą główkę zjadłam ale czuje że katar a raczej nos się odepchał

A chrzan na zatkany nos Ci nie pomaga? Ja sobie zawsze aplikuję łyżeczkę, łzy lecą ale katar się rozrzedza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
znów tłumy jak cholera 😠
a ja sie najadłam czosnku aż mnie mdli 🤢 całą główkę zjadłam ale czuje że katar a raczej nos się odepchał

A chrzan na zatkany nos Ci nie pomaga? Ja sobie zawsze aplikuję łyżeczkę, łzy lecą ale katar się rozrzedza 🙂

wczoraj jadłam chrzan więcej chrzanu na kanapce niż całej reszty 😁 😁
a dziś czosnek grany
nie lubię lekami się szprycować rzadko chora jestem ostatni raz 3 lata temu chyba ale teraz kupiłam sobie leki bo i tak byłam w aptece po swoje hormony itp wiec i na przeziębienie wzięłam ale ratuje sie też naturalnymi sposobami
czosnek, chrzan, sok malinowy-ciepła herbata z cytryną imbir i jeszcze grzaniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...