Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nina - stąd se ściągnij

http://chomikuj.pl/emi2704/Dokumenty/Pawe*c5*82+Boski+-+Kulturowe+ramy+zachowa*c5*84+spo*c5*82ecznych+-+Podr*c4*99cznik+psychologii+mi*c4*99dzykulturowej+*5b2009*5d,661063942.pdf

a tu Brzozowski

http://chomikuj.pl/zabcia83/Kolegium+Nauczycielskie+-+materia*c5*82y/Uczelnia/Psychologia+3/Brzozowski+Piotr-+Uniwersalna+hierarchia+warto*c5*9bci*2c+str.+261-276,1059420103.pdf


7,50 zł się należy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj juz tak robi od tygodnia :P a na czworaka tak smiga i tylko sie cieszy 😁 i ucieka do lazienki 😁 musze mu chyba takie cus co pokazala Kasia kupic na kolanka bo caly czas ma czerowne bo teraz ani chwili nie posiedzi.
A lapie sie do wstawania wszystkiego 🙂
sciany, nog juz lozka sie lapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj juz tak robi od tygodnia :P a na czworaka tak smiga i tylko sie cieszy 😁 i ucieka do lazienki 😁 musze mu chyba takie cus co pokazala Kasia kupic na kolanka bo caly czas ma czerowne bo teraz ani chwili nie posiedzi.
A lapie sie do wstawania wszystkiego 🙂
sciany, nog juz lozka sie lapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj juz tak robi od tygodnia :P a na czworaka tak smiga i tylko sie cieszy 😁 i ucieka do lazienki 😁 musze mu chyba takie cus co pokazala Kasia kupic na kolanka bo caly czas ma czerowne bo teraz ani chwili nie posiedzi.
A lapie sie do wstawania wszystkiego 🙂
sciany, nog juz lozka sie lapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Nina - stąd se ściągnij

http://chomikuj.pl/emi2704/Dokumenty/Pawe*c5*82+Boski+-+Kulturowe+ramy+zachowa*c5*84+spo*c5*82ecznych+-+Podr*c4*99cznik+psychologii+mi*c4*99dzykulturowej+*5b2009*5d,661063942.pdf

a tu Brzozowski

http://chomikuj.pl/zabcia83/Kolegium+Nauczycielskie+-+materia*c5*82y/Uczelnia/Psychologia+3/Brzozowski+Piotr-+Uniwersalna+hierarchia+warto*c5*9bci*2c+str.+261-276,1059420103.pdf


7,50 zł się należy 😁


pieknie dziękuje 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najmłodszy a najsilniejszy 😁 😁 super
Wiecie jak ja daje rece małej to ona tez staje i stoi sama, mam nadzieje ze mimo to bedzie raczkować bo to jest takie ważne dla dziecka im dłużej raczkuje tym lepiej, na zajeciach mieliśmy ze wtedy łączy sie kanałami czy czym stam nie pamiętam jedna pół kula z drugą i potem dziecko nawet w nauce jest lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lasencje
ŻUR pierwsza klasa tzn nie jadłam ale próbowałam i se jęzora poparzyłam ( ciut niedoprawiony) ale P. i LEON zechlają co im podam
a no właśnie LEON mi wyrwał TIGERA w lesie i wychlał więc padnę wcześniej 😉
Jednak się nie przeprowadzam do miasta bo mój chłop powiedział że opłaca mu się wracać PKS em bo bilet tylko 12 zł ( sprzedał auto i właśnie jedzie autobusem) więc nie opłaca się targać benzynowej YARISKI , tym bardziej że młode studentki jeżdżą tym autobusem
więc żur dziś , wyląduje na jego łbie 😁
aha no ja już znikam ostatecznie bo to P. będzie , to weekend to coś tam to gotowanie, to sranie, to lody i takie tam różne a od 01.11 nie mam neta więc wiadomo 😉 aha w środę będę w Krakowie ale żadnego odzewu nie było więc żadna się nie chce ze mną spotkać (KMATUS 😠 😠 😠 😠 )
aha Kama myślisz że jak wstawisz fotkę Kacpra po takiej nieobecności to wystarczy ??????? dupa sraka tak się nie robi 😠 😠 😠
a Kacper cud malina i mnie najbardziej zadziwia bo najmłodszy z tego grona
co by tu jeszcze
aha Ola trzymam kciuki żeby sraka się skończyła
Ania weź tam się nie przejmuj gumami , tabletkami i innymi ograniczeniami "wal śmiało" co ma być to będzie 😉 a nóż widelec jakaś siostra albo brat
Kasia pierdolnij mi jakiegoś posta na pożegnanie bo mi się ryczeć chce oooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!


no dobra zajrzę może po północy 😉
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Kasia - czekałam na Ciebie 🥴

Matylda - nie odchodź 🤔

jeszcze jestem 😉
P. pozostało do pokonania jakieś 20 km to niebawem będzie
tera idę mamę nakarmić żurem 😁 😁 😁 😁 oby wszystko było OK 🥴
Ola ja nie odchodzę , zobaczysz będę na poczcie w kawiarence siedzieć na necie bo tam jest ( P. zawsze stamtąd z laskami pisze ) tylko trochę tak głupio z wózkiem przy boku - ale dam radę
neta mam jeszcze w komórce tylko trochę lipnie mi się pisz ale dojdę do wprawy 😉
JEJU jak ja WAS KOCHAM I WASZE DZIECI ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
czy tylko moje dziecko nie raczkuje i nie przymierza się do tego??? 😞

moja tez ni chuja 😁
\

moja nie ma siły brzucha utrzymać na rękach jak podnosi to brodą w podłogę uderza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
czy tylko moje dziecko nie raczkuje i nie przymierza się do tego??? 😞

moja tez ni chuja 😁


Magda, i ciesz się z tej wolności !!!
dochodzę do wniosku, że faktycznie: małe dziecko mały problem, duże dziecko duży problem..
jak ja kurwa mać jestem zmęczona po całym dniu latania za nim, pilnowania żeby nie zwalił se czegoś na głowę, sprzątania po nim, przebierania bo się zaślinił z radości raczkowania..

Już widzę że z tej tęsknoty to ciszy i czasu dla samej siebie coraz częściej kąpię go już tak 18.40 ☺️..żeby o 19 już spał: choć pół godziny więcej i szybciej tej ciszy..

Matylda, no to jak się do miasta nie wyprowadzasz to chyba sobie podepniesz jakiś net u mamy co?
🤢 🤢 a zresztą, ja tam do roboty będę zasuwać i czasu na forum mieć nie będę
jak Dorka taka co o nas totalnie zapomniała. Chlip.

Ola, ja zrozumiałam to tak, że Ty dasz mi znać czy ja mam przyjechać czy nie: jakby nie było dziecko masz rozstrojone, marudne, gazu nie miałaś, któż to wie czy Twe oczy chciały mnie widzieć czy nie..
nawet napisałam że lecę robotę gonić bo jak dasz znać żeby przyjechać to żebym obrobiona była 🤢 🤢 🤔 🤔
no nie dogadałyśmy się..
a ja już z balkonu słoik cukinii ala ananas na stół w kuchni postawiłam, już wodę mineralną wstawiłam bo może byś chciała tej ekologicznej marchewki 😁LD

właśnie, Lence kupy plastelinowe wyszły po lekach które jej dałaś czy samoistnie biegunki przeszły?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...