Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bardzo dobry patent: też wypróbuje.

jak Boga kocham, myślałam że jak dziecko zacznie raczkować będę miała chwilę dla siebie.
wiecie co mi dzisiaj zrobił?
poszłam powiesić pranie na balkon a ten polazł do łazienki ( ciemnej ) i złapał z taki hmm"wazon" z muszelkami.. kurwa jak usłyszałam bite szkło to mi się słabo zrobiło i ledwo zakręt z balkonu wyrobiłam.

potem jestem w kuchni, piszę sobie na brzuszku, mam go obok, łazi po podłodze czymś się bawi, po czym za chwilę słyszę ryk potężny: na serio nie wiem kiedy wspiął się po półkach na stojące nogi i stracił równowagę i rymsnął do tyłu. to był dosłownie ułąmek sekundy 😮 😮 😮 😮


i mamy trzecią dzisiaj kupę 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
hej 🙂
wszystkiego najlepszego dla solenizantów :*
ja dzis juz zaliczyłam szczepienie, nie było tak zle bo płakała tylko przy ukuciu i nastepne jupi dopiero jak skonczy roczek 🙂 i Maja wazy teraz 8,1 kg wiec chyba całkiem dobrze 🙂

bardzo CAŁKIEM DOBRZE


moja tez ostatnio sie poryczała po fakcie 😮



a jak ty sie czujesz ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂
wszystkiego najlepszego dla solenizantów :*
ja dzis juz zaliczyłam szczepienie, nie było tak zle bo płakała tylko przy ukuciu i nastepne jupi dopiero jak skonczy roczek 🙂 i Maja wazy teraz 8,1 kg wiec chyba całkiem dobrze 🙂

bardzo CAŁKIEM DOBRZE


moja tez ostatnio sie poryczała po fakcie 😮



a jak ty sie czujesz ????


ja dobrze, chodz w nocy jak wstawałam do Mai zrobiło mi sie nie dobrze ale to chyba przez frytki ktore jadłam wieczorem;/ to głupie ale chiałbym zeby mnie dliło zebym zygała wtedy przynajmniej była bym spokojniejsza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linkaa napisał(a):
gizelda napisał(a):
linkaa napisał(a):
hej 🙂
wszystkiego najlepszego dla solenizantów :*
ja dzis juz zaliczyłam szczepienie, nie było tak zle bo płakała tylko przy ukuciu i nastepne jupi dopiero jak skonczy roczek 🙂 i Maja wazy teraz 8,1 kg wiec chyba całkiem dobrze 🙂

bardzo CAŁKIEM DOBRZE


moja tez ostatnio sie poryczała po fakcie 😮



a jak ty sie czujesz ????


ja dobrze, chodz w nocy jak wstawałam do Mai zrobiło mi sie nie dobrze ale to chyba przez frytki ktore jadłam wieczorem;/ to głupie ale chiałbym zeby mnie dliło zebym zygała wtedy przynajmniej była bym spokojniejsza 🥴

głupol
i tak jestes w ciąży i tak
nie ma sie co martwić 😘
za jakieś 8 mcy będziemy oglądać małą kruszynkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
.

JEJU NO WIEM ŻE WAM CIĘŻKO ALE PISZ COKOLWIEK
CO ROBICIE??? JAK SYTUACJA???
I W OGÓLE

A co mam pisać? Nie będę zamulać. Jestem zmęczona, niewyspana a przez to rozdrażniona. Dziecko marudziło na potęgę do 13-tej aż padło i śpi. Gazu nie mam. Obiadu nie mam. Głodna jestem. Ooo i tyle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ewelina poszalałaś
dobrze ze ja nic nie kupuję ani sobie ani dziecku ani nikomu 😁
Ola no weź - ładna pogoda ( przynajmniej u mnie) to wyjdźcie gdzieś - coś sobie zjesz- dotlenicie się ,
będzie dobrze zobaczysz 😘



ja zaczęłam żur. zupa dla młodej prawie gotowa tylko indyk zniknął 🥴
ehhh idem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
No to Ewelina poszalałaś
dobrze ze ja nic nie kupuję ani sobie ani dziecku ani nikomu 😁
Ola no weź - ładna pogoda ( przynajmniej u mnie) to wyjdźcie gdzieś - coś sobie zjesz- dotlenicie się ,
będzie dobrze zobaczysz 😘



ja zaczęłam żur. zupa dla młodej prawie gotowa tylko indyk zniknął 🥴
ehhh idem

Nie mam jak iść bo Lenka śpi, zmordowała się i padła o 13.10 - przecież jej nie będę budzić żeby wyjść na dwór, obudzi się to pójdziemy. A ja jeść nie muszę.. Jeszcze się z głodu nikt nie zesrał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rano pisałam posta z przepisem dla ciebie matylda ale skończył mi się transfer i post uciekł teraz po zakupach i spacerze doładowałam to widziałam że już jesteś w trakcie roboty no nawet nie pisałam ☺️

Ola bardzo ci współczuje naprawdę ale uszy do góry jutro już będziesz u Ozimka to wszystko się rozwiąże 😉
A na obiad mogę cię zaprosić gołąbki mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...